KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I jak dalej słaby ten Eric Garcia?
2
Nie No to są jaja
2
To jest idealny mecz dla demira
2
Ale ja kocham Nico
0
@toszman a co Eric się nie podoba? Słabo gra?
0
Przykry widok bo było cholernie blisko
0
Boże jak ja nie cierpię djokovica
0
Ciężko będzie to wygrać. Nole uwielbia odrabiać straty
4
Antony z ajaxu mógłby przywrócić magię na prawym skrzydle u nas. Ten gość ma drybling porównywalny do Neymara. Świetny zawodnik
0
@dzefrej234 wolałbym anthonyego
0
@barcelonaLM zgadza się, mega ciekawi mnie ten mecz. Myslalem, ze novak nie poradzi sobie z fritzem w życiowej formie a tu gładko go pokonał
6
Chciałbym dzisiaj Balde od pierwszej
0
Szkoda, ze dzisiaj na meczu jeszcze barjuan będzie trenerem
0
@avanes ame wiesz, ze barjuan będzie dzisiaj jeszcze trenerem?
1
@ForcaMilosz czyli co szybki lot z kataru do Barcelony prosto na mecz?
2
@ForcaMilosz No to chyba logiczne
14
@Rewolucja123 No trener od przygotowania fizycznego świetnie pasuje Busiemu
0
@Nihas chodzi o to, ze jedna kontuzja pociągnęła za sobą kolejne. Jego miesnie się nie nadają już do gry w piłkę
1
Za takie coś karny??? Żart jakiś?
0
@DonAndrzejos Aouar i De beek
2
@Mbdf27 Francuz brzmi świetnie
0
@cules100pro spoko, niech dalej żyją w takim przekonaniu
0
@Huck powinien być to czemu nie było panie sędzio?
3
Tak jak mówiłem Garcia to nasza przyszłość na środku obrony i już bardzo dobry piłkarz jak na 20 latka. A ludzie niech dalej na niego szczekają. Araujo i Garcia to nasza przyszłość
0
@Botanik gra z nami czyli na spokojnie pobije
0
Hahhahaaha to niezły sędzia. Nawet dziadek strejlau zauważył, ze nadepnął idiota na nogę Fatiego
0
Jest szansa, ze Fati dzisiaj od 1 minuty?
4
Albert Capellas będzie tymczasowym trenerem Barcelony do czasu przybycia Xaviego. [RAC1]
0
@FCMichalo santi dał wywiad w którym opisał xaviego jako trenera. Jest na stronce
1
Ludzie nie mamy kasy na trenera z topu i tylko ktoś z tym herbem w sercu może tu przyjść i brać grosze za trenowanie. Ja ufam xaviemu bo jest to cholernie inteligentny facet który zyje futbolem 24/h. Będzie dobrze VEB!