KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liga mistrzów wygrana! Cały sztab wraz z Xavim wiwatuje
1
O kurka wodna nic lepszego już się nie da zobaczyć klub mem i tyle
0
To jest najgorsze właśnie w zatrudnianiu tych byłych legend klubu na trenera. Jakiego gowna byśmy nie widzieli będą dawali mu milion szans bo to legenda
2
Hahahahha cyrk ten klub
2
Bez napastnika Haha, chłop to poziom ekstraklasy aktualnie
0
Czym dalej w sezon tym co raz większy paździerz grają
0
Ale to są ciołki, masakra
0
Ale tottenham to jednak kasztany są, idealnie na zamknięcie dwóch kuponów a tu po meczu
1
Mega, na kuponie powyżej 1.5 bramki Brightonu, cash broni strzał ręka a ten parodysta nawet nie sprawdza
2
Pięknie gwiazda wraca
2
Eh się skusiłem na fajny kursik na liverpool
2
My jesteśmy tak żałosna repka ze to hit tu wymienienie 3 podań celnych to sukces na wagę strzelenia bramki
0
Lepiej dać na kupon czysto Djokovica czy ze obaj wygrają seta jak Mysliscie?
1
Jak zawsze parowy włoskie zepsują kupon
0
Nienawidze Włochów
1
Ale atak makaroniarzy jest tragiczny. Te skrzydła to się nadają na ekstraklase
0
@agaFCB pierwszym serwisem mało trafia za mało asow żeby to wyciągnąć
0
@agaFCB bardzo zle dziś wyglada, szczerze mówiąc jakby tez był chory. Serwis kaszana gra tez jakby siły nie miał i jakiś osłabiony był. Raczej 3:1 shelton
0
I paul dał ciała niestety :((
0
Mysliscie, ze dzisiaj któryś z joao zadebiutuje?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hurkacz jak maszyna do piłek tenisowych, jak poleci tak poleci. Sam nie wie gdzie
2
Hurkacz parodia tenisa
1
Ale hurkacz to jest parodysta
0
@Encore No liczę, ze nie zakończy swojego udziału w turnieju na takim przeciętniaku jak daniel
0
Jak Mysliscie wyciągnie to Monfils jeszcze? Bo narazie to problemy z trafieniem w kort
0
@Emhyr szybkie 3:0 i do domu
0
@Emhyr nie wiem dla mnie on głowy nie ma na topke. Za bardzo się podpala
0
@Emhyr daj spokój kuponik zamyka a ja ciagle się nabieram na ten jego talent a w głowie dalej pusto
0
@takisobiektos szkoda, ze lehecka to ciagle ten sam kasztan