1

@daniel32778 To, ze Vinicius go przebija to chyba każdy wie. Nie zmienia to faktu, ze Bellingham to burak i cwaniaczek

3

@daniel32778 Bellinghama XD?

1

Hahahahaha ale paja*

7

Bellingham wpiernicza się w bramkarza z całej epy i jeszcze symuluje, ze go coś boli

0

@adamek20151 Vini i Rodrygo. Ogólnie uważam, ze Real straci na tym przyjściu. Zakłóci to bycie gwiazda Viniciusowi Rodrygo będzie przyspawany do ławy

0

@takisobiektos raphinia jest świetny i uniewersalny, ja tam bym go brał. Ewentualnie Ferran Torres jako dodatek

1

Ciekawe jak Milan zapatrywalby się na włączenie w wymianę za Leao De Jonga albo Raphinie

2

Mamy taka kadrę, ze hoho. Casado to się nadaje do czyszczenia szatni po meczu co najwyżej

1

Żeby bramki nie strzelić przeciwko Monaco w meczu towarzyskim trzeba być barca

0

A ja głupi na kupon wrzuciłem win barcy XD

0

Lewandowski to jest taki bezmózg

0

Olmo nie ma nawet na ławce?

0

@Faro No i lepiej zajmuje łóżka szpitalne. Lewy jest fatalny ale daj spokój gdzie ty tego Fatiego chcesz

3

Z tym chamiącym się przy każdej sytuacji Lewandowskim ciężko będzie o coś walczyć

0

Ma ktoś linka na yt?

0

@BORO_12 No to lipa, a wiadomo jaka kwota?

0

@BORO_12 pierwszy raz o nim slysze a to dziwne skoro tak się wyróżnia i jest takim talentem. Dziwne jest tez to, ze nie był z nami łączony bo my chcemy wszystkich

0

@BORO_12 coś tam kreci ale dziwnym trafem nigdy o nim nie słyszałem

0

@BORO_12 obejrzę, dzięki

0

@BORO_12 No dobrze ale co to za argument jak szło Nico w wieku tego kogoś. Jak Dembele wchodził w futbol był niesamowity a czym dalej w las tym IQ boiskowe mu uciekało i stawał się co raz gorszym piłkarzem. Prawda jest taka, ze my potrzebujemy piłkarzy na teraz a nie znowu dzieciaka, który może wypali a może nie, zreszta wszyscy tu piszą, ze już klepnięty przez psg

0

@BORO_12 i jakie liczby zrobił na poziomie Ligue 1?

0

@kuz No niestety

2

Szkoda, ze sam Nico nie może powiedzieć po prostu zostaje w Athleticu

1

@MesQueUnClub96 jemu z Kokkinakisem zawsze chodzi

0

Ten bramkarz milanu to chyba pierwszy raz piłkę dziś kopie

1

Komentarz usunięty

1

@abram3k czym się wymieniam XD?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@abram3k ja mam zawieszona nisko poprzeczkę w życiu? Siedzisz na forum wysrywasz te swoje durne wypociny z których każdy się śmieje złóż cv, może zrobisz tam porządek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?