KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@daniel32778 To, ze Vinicius go przebija to chyba każdy wie. Nie zmienia to faktu, ze Bellingham to burak i cwaniaczek
3
@daniel32778 Bellinghama XD?
1
Hahahahaha ale paja*
7
Bellingham wpiernicza się w bramkarza z całej epy i jeszcze symuluje, ze go coś boli
0
@adamek20151 Vini i Rodrygo. Ogólnie uważam, ze Real straci na tym przyjściu. Zakłóci to bycie gwiazda Viniciusowi Rodrygo będzie przyspawany do ławy
0
@takisobiektos raphinia jest świetny i uniewersalny, ja tam bym go brał. Ewentualnie Ferran Torres jako dodatek
1
Ciekawe jak Milan zapatrywalby się na włączenie w wymianę za Leao De Jonga albo Raphinie
2
Mamy taka kadrę, ze hoho. Casado to się nadaje do czyszczenia szatni po meczu co najwyżej
1
Żeby bramki nie strzelić przeciwko Monaco w meczu towarzyskim trzeba być barca
0
A ja głupi na kupon wrzuciłem win barcy XD
0
Lewandowski to jest taki bezmózg
0
Olmo nie ma nawet na ławce?
0
@Faro No i lepiej zajmuje łóżka szpitalne. Lewy jest fatalny ale daj spokój gdzie ty tego Fatiego chcesz
3
Z tym chamiącym się przy każdej sytuacji Lewandowskim ciężko będzie o coś walczyć
0
Ma ktoś linka na yt?
0
@BORO_12 No to lipa, a wiadomo jaka kwota?
0
@BORO_12 pierwszy raz o nim slysze a to dziwne skoro tak się wyróżnia i jest takim talentem. Dziwne jest tez to, ze nie był z nami łączony bo my chcemy wszystkich
0
@BORO_12 coś tam kreci ale dziwnym trafem nigdy o nim nie słyszałem
0
@BORO_12 obejrzę, dzięki
0
@BORO_12 No dobrze ale co to za argument jak szło Nico w wieku tego kogoś. Jak Dembele wchodził w futbol był niesamowity a czym dalej w las tym IQ boiskowe mu uciekało i stawał się co raz gorszym piłkarzem. Prawda jest taka, ze my potrzebujemy piłkarzy na teraz a nie znowu dzieciaka, który może wypali a może nie, zreszta wszyscy tu piszą, ze już klepnięty przez psg
0
@BORO_12 i jakie liczby zrobił na poziomie Ligue 1?
0
@kuz No niestety
2
Szkoda, ze sam Nico nie może powiedzieć po prostu zostaje w Athleticu
1
@MesQueUnClub96 jemu z Kokkinakisem zawsze chodzi
0
Ten bramkarz milanu to chyba pierwszy raz piłkę dziś kopie
1
Komentarz usunięty
1
@abram3k czym się wymieniam XD?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@abram3k ja mam zawieszona nisko poprzeczkę w życiu? Siedzisz na forum wysrywasz te swoje durne wypociny z których każdy się śmieje złóż cv, może zrobisz tam porządek