0

Myślę że gdyby chciał do nas przyjść transfer już dawno byłby przyklepany a De Jong może patrzec przez pryzmat gry a w Psg bedzie gral pewnie w podstawie a u nas?

0

Czyli nie sprowadzimy ani De Jonga ani De Ligta.
Szejk jak zwykle wydyma nasz zarząd

3

Hahhaahaha super nas De Jong wydymał z szejkiem

0

Chociaż bardzo lubie Cou to trzymając go zrobimy błąd. Valverde I tak nie będzie go ustawiał w pomocy tym bardziej jak ma przyjść Frenkie. A w ataku nie ma sensu hamować rozwoju Dembele.

0

Lepszy przegląd pola,technika,zwinność,uderzenie,siła fizyczna

0

Ty tak serio ?
Ten sam typ pomocnika?
Dla mnie jedyne w czym lepszy jest Cou od Pogby to zwinność I strzał

1

Nie wiem mi się wydaje że najlepszą opcją byłoby wymienić Cou na Pogbe.
Możecie mnie cisnąć w komentarzach

0

Ma rację najrozsądniej byłoby wymienić na Pogbe

2

Szkoda bo jak mieliby kogoś kupować z Psg to wolałbym Mbappe

0

Kto to ten Balague I czemu mamy mu wierzyć?

3

Szczerze chciałbym wymiane Pogba-Coutinho.
Czuję że Valverde jest on po prostu zbędny I często upycha go na siłę. Dembele wreszcie się rozkręca.
A w pomocy nie ma dla niego miejsca bo Ernesto preferuje pomoc bardziej zbalansowaną niż defensywną.

0

Weźcie pod uwagę że Maxi nie ma paszportu Eu

0

Myślice że jest szansa na transfer teraz?

0

Powie ktoś o co chodzi z De Jongiem?

0

Skąd taka informacja?
Można widziec bo jakos ani razu o tym nie slyszalem

2

Nie rozumiem tego hejtu na Morate aktualnie lepszego zmiennika nie znajdziemy dla Suareza. Doświadczony,grał na najwiekszych stadionach a cena nie bylalby ogromna.
Pozatym że mu teraz nie idzie w Anglii to w Juventusie I Realu prezentował się bardzo dobrze. Nawet wypożyczyć

0

Da ktos dobra transmisje meczu?

1

Super transfer ale mogliby go sprowadzic do klubu teraz a nie w lipcu.

0

Ty tak na serio?

2

W Juventusie miałby jeszcze ciężej o gre w United to I Cionek mógłby grać w podstawie. A u nas Pique nie problem wygryźć ze składu, Umtiti nie wygląda za ciekawie .
Mam nadzieję że ostatecznie uda się nam go kupić I że Frenkie coś podziała a sam De Ligt będzie chciał do nas przejść ze względów sportowych

1

Kupiłeś ps+ I było że dostajesz 1050 fp

0

Jeśli zarząd Barcy któregoś z nich odpuści zrobią ogromny błąd.
Za De Jonga powinni zbić cenę poprzez
wymianę jakiegoś naszego pomocnika.
Za De Ligta moglibyśmy dać Veramlena +
50 mln myślę że Belg nie mialby problemu z zaklimatyzowaniem się w Holandi. Niemniej zarzad powinien skupić się na nich

0

Chciałbym żeby Barca zagrała z Liverpoolem

1

Dziwne jest to, że nigdy nie ma wywiadu z Dembele

13

Kolejny świetny piłkarz a zarazem kretyn

15

Dembele w tym meczu jest niesamowity

0

Właśnie obecna sytuacja pokazuje nam jak to pomocnicy nie są nam potrzebni.Raktic,Busi,Vidal po 30 wszyscy przy czym tylko ten ostatni coś sobą prezentuje ostatnio

0

Właśnie obecna sytuacja pokazuje nam jak to pomocnicy nie są nam potrzebni.Raktic,Busi,Vidal po 30 wszyscy przy czym tylko ten ostatni coś sobą prezentuje ostatnio

0

Ma ktoś sposób na bezpieczne przelanie 300k monet w fifie?

0

Mam dość tego trenera.
Żałosny typ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?