KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja pierdziele co ten Umtiti gra :(
0
Daj Alene za Vidala
0
I w nagrode Malcom zmiana pewnie
2
Ten Chukuweze kręci nimi jak chce
1
Jaki Pjoter???????
0
Gareth wielki Bale XDD
0
Hahhahaha ktoś jeszcze mysli że United jest na tyle głupie żeby wymienić Bale na Pogbe???
3
Oby to była tylko plotka
0
Dlaczego nie???
18 latek robi furrorę w topowym zespole ligi angielskiej. Cena też nie powinna być jakaś zawyżona. Hudson jest lewoskrzydłowym gdzie nie mamy żadnego dobrego skrzydłowego. Jestem na tak, chociaż wolałbym Jadona
2
Jezu ludzie wypowiadacie się a nie macie pojęcia o niczym . Hudson jest lewoskrzydłowym nie prawo.
1
To jutro twoje święto
0
O co chodzi z tym Jadonem na tiki tace?
0
Puig do pierwszego zespołu!
1
Zdecydowanie powinien dostawac jakies minuty w la liga
0
Ostatnio kibic Realu na Fb mówił że wychowankowie Barcy są na siłę hajpowani I taki Valverde jest lepszy od Riquiego bo grał w jego wieku już w la lidze.
1
Streści ktoś mecz Niemcy-Holandia I jak grał De Ligt I De Jong
0
Reca ?????????? XDD
0
I wydaję mi się że Anglik lepiej radzi sobie na lewym skrzydle niż Dembele
0
Jadon zdecydowanie w dryblingu bardzo podobny do Mbappe
0
Mam pytanie do osob dobrze zorientowanych w piłce mlodziezowej. Kto według was ma większe szansę odniesc sukces w Barcelonie Takefusa Kubo
Czy Riqui patrząc na same umiejętności
0
A wcześniej czemu nie grał?
Bo jedna osoba powiedziała że Valverde jest lepszy bo Puig gra w 3 lidze gdzie Fede w jego wieku grał w La Liga I zostawal powolywany do repki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Grał beznadziejnie, był najgorszy na boisku.
Rzadko spotykane tak ogromny regres :/
0
Mam pytanie czemu Puiq nie jest powoływany?
8
Jak zawsze !!!!!!!!! :)
0
Mam takie samo zdanie.
0
Ma ktoś może link do meczu Brazylii?
0
Tylko Jadon Sancho!
2
Portal "Goal.com" twierdzi, że FC Barcelona latem może zaoferować aż 87 mln euro za Milana Skriniara z Interu! To oznaczałoby, że Słowak zostałby najdroższym obrońcą w historii piłki nożnej!
Oby nie
0
Dużo ludzi na naszym forum popełnia ten sam błąd :)