1

@ksobi z innej matki chyba, jeden trochę bardziej opalony :/

0

@eryk0501 42,5 mln jakoś tak

1

@kaamil1910 uważali i rozsądnie dbali o finanse to teraz sobie szaleją na rynku

0

@Filip1212 zrobiony. :))

3

@Alanooo ja to czekam aż szanse dostanie Jandro z Barcy B. Jednak ogólnie cieszy widok młodych piłkarzy w barcy. Jeszcze w tamtym sezonie mieliśmy bardzo stara podstawowa 11

0

@Katalonbar to pięknie pokazuje jak dobrym obrońca jest Żul Kounde. Chłop ma najwyższą ocenę z całej Sevilli mimo, ze jednak ofensywnym zawodnikom łatwiej o wyższe oceny

0

@hefaj6 ciężko ocenić patrząc na to, ze Lukaku jest wciąż młody. Jednak myśle, ze na obecna chwile jednak wygrywa Drogba

0

@TheNekro94 kto wie kto wie :) może w tym roku piękny Duńczyk powtórzy osiągnięcia ww dwójki

1

@eckov Mingueza z Lengletem na środku. Inaczej tego nie widzę. No chyba, ze Araujo będzie zdolny do gry

1

@MesQueUnClub96 mi się wydaje, ze przebije super jokerow jak Larsson czy Solskjer

1

@eryk0501 Mingueza z Lengletem na so na bokach Alba i dest

3

Już jutro mecz z paryżanami. Mecze barcy z psg zawsze wzbudzają duze emocje, jest tyle smaczków pomiędzy tymi drużynami. Już się nie mogę doczekać. Nareszcie wraca LM.

1

@elmayakos Pedri Wyspy Kanaryjskie

1

@szela1899 pena niestety nie :(

0

@elmayakos szybka edycja widzę Haha, Fati z gwinei kumplu

1

@Katalonbar Busquets,Roberto,Pique,Alba,Mingueza,Puig

0

@piotrek1315 ale nie zawsze jest dostęp. Jeśli faktycznie jest to zgadzam się, ze gaz o wiele lepszy

7

@msmsms jesteś nasza Opoką, przy tobie już się nie boimy

1

@krissu8 ekogroszek, łatwo dostepny i cena bardzo dobra.

12

@MesQueUnClub96 ze skończył się i zaczął na nowo

2

@Jakchcesz osobiście nie kupuje fify od 3 lat. Jednak wiem, ze jeśli chodzi o karierę zmieniło się dużo na plus i bardzo fajnie się ja teraz prowadzi

0

@Rewolucja123 jeśli 69% przecena to kupuj dla karierki

5

@Pawel13sz nie. Po prostu grał w lepszym czasie dla barcy i łatwiej miał o bramki asysty itp

2

@Janiama dopóki jest kultura można się sprzeczać. Pozdro :)

1

@Piernik jest pewna różnica. Nikt nie mówi, ze jest złym piłkarzem, bo umiejętności piłkarskie ma na najwyższym poziomie, jednak jego motoryka i dynamika stoją na poziomie 80 letniego dziadka a tego już nie zmienimy i jego czas w barcy powinien po tym sezonie się skończyć.

2

@Janiama widać nawet po samych twoich komentarzach, ze w piłce nożnej dużo przeżyłeś zarówno jako kibic jak i zawodnik. Przyjemnie się czyta twoje wypowiedzi :)

5

@Joe_Barbaro Douglas Pereira dos Santos. Brazylijska magia

0

@norbi77 nie kibicuje Psg,Atleti czy Borussi. Także lotto mi czy strzelają czy nie. Jeśli chodzi o Messiego to zobacz ile ma bramek co sezon i zadaj to samo pytanie jeszcze raz

3

@avexavi to wiedziałem, ale o Leonie dopiero dzisiaj pierwszy raz usłyszałem

2

Czy wiecie, ze Leon Goretzka ma polskie korzenie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?