0

@AmigoBlancos a reszta obrońców wróci na czwartkowy mecz?

1

@AmigoBlancos tak tylko my mówimy odnośnie Barcelony, a wątpię, ze atleti przegra

0

@ptrx atletico niestety raczej nie przegra co wyklucza nas z mistrzostwa. Oby nie było tak, ze będą mieli remis a Real wygra wszystko bo wtedy biali mistrzostwo

1

@lucca87 ja obstawiam, ze atletico na spokojnie wygra mistrza. Nie wierze, ze przegrają. Mam nadzieje, ze nie będzie tak, ze atletico remis a Real wygra wszystko do końca

1

@itmustbejoke jakbyśmy wygrali z realem to wtedy przy 1 wygranym meczu naszym i jednym białych decydują bramki. A jeśli byłoby tak jak napisałeś to liczą się bramki czyli my mistrza mamy

0

@itmustbejoke Real bo ma lepszy bilans i z nami i z atleti

0

@Hubertusk oby jeśli nie my to materace mieli mistrza, bo w nas już nie wierze

0

@MeMyselfAndI @norbi77 ale wiecie , ze jeśli nie wygrają Le to nie maja jeszcze pewnego miejsca w lidze Europy?

0

@Rewolucja123 a ludzie i tak powiedzą, ze villareal nie będzie im się chciało grać

0

@amanter musi przegrać w co wątpię

5

@norbi77 villareal czyli finalista LE?

0

@TheMefju przewalilismy to sobie temat genialnymi meczami z drużynami z Madrytu. To wstyd trochę, ze nie wygraliśmy ani jednego meczu z Rm i atletico w tym sezonie. Jakbyśmy mieli bezpośrednie spotkania na swoją korzyść tez byłoby łatwiej

0

@Pilka_jest_okragla atleti jak nie przegra z Sociedad w co wątpię to po mistrzu

0

@Zip sociedad gra z Atleti

2

@taris kiedyś musi być ten pierwszy raz

0

@Pawelsky atletico weźmie

0

@VenoM jestem na nie

0

Ja mam tak, ze jak myśle, ze Real jeszcze coś straci to atletico wątpię. Niestety w kolejce do mistrza jesteśmy najdalej

1

@Encore w każdym meczu jest var praktycznie i zmiany jakoś 6 min nie dolicza. Wczoraj 2 a w klasyku 3

0

@socha i tak atleti nie wyprzedzimy. Zobacz z kim ona gra

0

A tak ogólnie to zastanawia mnie skąd on te 6 min wytrzasną

0

@Messibestplayerintheworld wiesz, ze nic nam to nie daje bo Real i tak bilansem nas wyprzedza?

0

1

Zobaczcie ile by nam dało teraz zwycięstwo z Atletico. Szkoda bo materace już teraz tego nie wypuszcza bo nie maja z kim przegrać

0

Ivan musisz! Dla barcy!!!

1

Nie strzelą i tak

1

Błagam karny dla sevilli!!!!

0

Hahahahhahahahahahahahahahah

0

Piękna ta obrona sevilli

0

@ander123 to akurat zle świadczy o naszych piłkarzach a nie o trenerach. Nosz kur*wa to trener jest głowa a zawodnicy maja się go słuchać nieważne kim by nie był. Jakoś Flick czy piłkarze za pepa tez potrafili mieć szacunek do ludzi mniej znanych od siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?