2

Taki mecz i Feio bedzie oglądał z trybun

1

@FcPortoFan1999 nie dziwi mnie to
Bo Legia poza Radomiakiem to z każdym ma kose

0

@Giwera wszyscy grają pod spadek Legii

1

@Giwera wczoraj srednia 113
Dzisiaj chyba poniżej 100

1

@Jakchcesz u mnie 16 lat do emerytury

0

Taki mamy klimat :]

1

Murawa piękna w gdyni

2

@blakkudium jest w końcu zwycięstwo w lidze, oby teraz już było tylko lepiej

8

Najlepszy z najgorszych

1

Czy Legia dzisiaj wygra?

0

@draxidox ale czy kłamali? ;)

8

@Szklaner ale fajny piesio

0

@tomek8756 wiedziałem
Jak ja go nienawidze

0

@Dieselzor weź L4

0

@draxidox bardzo musi nienawidzić swojej pracy

2

1000 dni na fcbarca.com
A Mioduski dalej jest prezesem Legii :/

0

1

Czy dzisiaj Legia wygra?

0

@FcPortoFan1999 w końcu legenda klubu ;)

1

@Safrani Nawrocki powinien właśnie, ale u nas tak państwo działa :/

2

@Zelazny_Mike to czemu Nawrocki nie siedzi w więzieniu?

0

@Stinger_ pozostaje czekać cierpliwie i wyniki same przyjdą
Nie od razu rzym zbudowano

0

@FcPortoFan1999 czy dzisiaj Legia wygra mecz?

0

@Encore Bruno TOP

0

@Chimera z wzoru "nie mój prezydent"

0

@Rifek albo co roku powinny robić psychotesty

3

@Giwera w meczu z van veenem srednią zrobił 111 niesamowite

2

@FcPortoFan1999 ja też
Nie ma co oglądać

2

@blakkudium nie było szans na tego napastnika

1

Piękny prom zbudowany za rządów Donalda Tuska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?