July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 tęsknię za tą drużyną
26
Ale by człowiek pooglądał takiego Filckwagena w finale…
1
@gumaz otwarcie ma jak Robert w meczu z Grecją (:
0
@NeroTFP1 Ktoś im wybił szybki na przestrzał.
0
@addept Na pewno. Czas pokaże, czas pokaże.
1
@LAMC_10 ja myślę, że wytrzymać całe życie z jednym to jest najwyżej podniesiona poprzeczka.
1
@LAMC_10 Tylko, że ja z mężem ^^
0
@TR3YWAY daj pan spokój, ja dzisiaj ryżu preparowanego szukałam, bo nigdzie nie mieli.
0
@Piotrek1993 znaczy ja bardziej anty-Atleti, ale dzisiaj na jedno wychodzi.
1
@LAMC_10 całe życie pracowała na sukces męża, to po co pracować na sukces drugiego?
1
@MessiForeverTheBest zależy kto całuje ^^
@orgazm44 nie uważam, że wszystko kręci się wokół mnie. Po prostu uważam, że jak piszemy do kogoś, kogo nie znamy, to minimum kultury nie zawadzi. A jeżeli jakimś laskom podobają się takie chamskie i żenujące teksty, to im współczuję. Ja generalnie mam daleko postawione granice dobrego smaku, ale to już było przegięciem.
Podajmy sobie ręce na zgodę i więcej nie wracajmy do tematu.
0
@LAMC_10 bez „w pokoju”
1
@LAMC_10 domyśl się ^^
2
@LAMC_10 Lewy z dzieciakami baluje na urodzinach u Wojtka.
1
@LAMC_10 Nie no, broń mnie. Chociaż Ty bądź dżentelmenem.
12
@Filipem ani to ani to. Nie będę kibicować realowi.
0
@orgazm44 ja zawsze doceniam facetów, którzy przepuszczają mnie w drzwiach i żadnych feministycznych wartości nie wyznaję.
@LAMC_10 właściwie to nie, ale mam dziś humorek na prowadzenie kłótni.
1
@orgazm44 wydaje mi się, że dżentelmeni po prostu tak się nie wyrażają do kobiet…
0
@orgazm44 komentarz odnośnie tego, że rzekomo pozwalam mnogiej liczbie osobników płci przeciwnej dotykać swych narządów płciowych językiem. Tak najkulturalniej to parafrazując.
0
@orgazm44 mam screena, ale obawiam się, że jeszcze sama polecę.
0
@orgazm44 za bardzo obrzydliwy tekst w moim kierunku
0
@orgazm44 zdrada to zdrada i koniec.
Btw, nie powinieneś mieć bana?
1
@MessiForeverTheBest nie podrywaj go już!
0
@TR3YWAY zależy do czego jest Ci potrzebny. Dla mnie np. wygodniejszy jest laptop, bo dużo spraw na nim ogarniam w różnych miejscach.
1
@LAMC_10 lecim?
0
@Katalończyk 99 no i właśnie tu jest problem, bo niestety wiem.
1
@LAMC_10 aktualnie nie najgorzej, ale różnie bywało.
0
@Lanosss umówmy się, gdybym miała szansę u któregokolwiek z piłkarzy Barcelony, to raczej bym nie wybrzydzała xD
1
@malicinho paradoks, bo ja na żywo jestem jeszcze bardziej rozgadana, pod warunkiem, że mam do kogo gadać. A właśnie nie bardzo mam.
@LAMC_10 a co Ci podpowiada intuicja?
2
@LAMC_10 ja mówię o ludziach, którzy mnie znają na żywo, a nie użytkownikach La Rambli, którzy nawet nie wiedzą czy piszą do baby czy do chłopa. Poza tym, niektórzy po tym jak napiszą usuwają konta i te wiadomości znikają XD