5

Coś jest w tym „cieszmy się z małych rzeczy”.
Właśnie dostałam info, że ktoś znalazł coś, co kilka dni temu zgubiłam i spisałam już na straty. I zrobiło mi to dzień, że komuś obcemu chciało się naspamić mi wszędzie, gdzie się dało, żeby mnie poinformować, że ta rzecz czeka u tej osoby na odbiór.
Cieszy to, że są jeszcze tacy życzliwi ludzie :D

4

@qbsonFCBarca serio to kogoś śmieszy?

1

@Faro jeszcze trochę i Edek też zacznie mnie wzruszać xd

1

@Faro ja się ostatnio zrobiłam za bardzo emocjonalna, nie pokazuj mi takich rzeczy!

0

@LeoMessiiBarcaPepa słabo Ci to idzie :P

3

@Luciano99 jak się powołam na Ciebie, to szefowa nie będzie miała nic do powiedzenia.
@Misiusessi nie moja kolej :(

3

@Misiusessi niestety nie i to nie jest okej

2

@Vegeta88 to też minus, bo to znaczy, że nie dokonywał żadnej refleksji nad ustawami xD

6

@Vegeta88 nie zdążył podpisać żadnej szkodliwej ustawy, to na plus. Nie zdążył podpisać żadnej ustawy - to na minus, bo nic nie robił.

3

@qbsonFCBarca jak widać, nie każdy potrzebuje prawdziwej ;)

1

@LeoMessiiBarcaPepa ja nie powiedziałam, że zmieniło to moje życie na lepsze…

2

@qbsonFCBarca zmieniło to moje życie xd

1

@lithotripter to życzenia też podwójne :))

1

@Faro wiele jest tych podrób, ale Edek to Edek.

2

@michaleu Edka. Kurier będzie o 17 u @Faro.

17

Wszystkiego dobrego z okazji dnia dziecka, dzieciaczki ♥️

1

@Faro Tobie też ;)

1

@addept żebym ja jej nie zaczęła gonić xd
@Faro już się kładę…
@michaleu Dobranoc :)

1

@MessiForeverTheBest Alejandra pewnie celuje do Ferrana xd

0

@TR3YWAY jego chyba serio tylko kadra by chciała… xD

1

@PIWOSZ89 a mówiłam Ci już dzisiaj, żebyś tego nie robił?

0

@TR3YWAY To wiem, ale na razie nie mam ;)

1

@tomek8756 weźmy go do Barcelony xd

0

@TR3YWAY No zrobiłam, ale nie cały rok temu się broniłam xD

0

@TR3YWAY ja w tym roku nadal 20 + 2 dni zaległego za zeszły rok

0

@TR3YWAY już nie szpanuj tak xd

1

@Faro Edek będzie Was utrzymywał swoją popularnością

0

@Faro aż tak to nie. Kupię Wam Edka i nic więcej ode mnie macie nie chcieć xd

2

@Faro jak już ustaliliśmy, jutro idę zarabiać pieniążki, to będzie mnie stać :P

2

@michaleu dobra, ale będziecie musieli zamieszkać razem, bo Edek jest tylko jeden ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?