July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Coś jest w tym „cieszmy się z małych rzeczy”.
Właśnie dostałam info, że ktoś znalazł coś, co kilka dni temu zgubiłam i spisałam już na straty. I zrobiło mi to dzień, że komuś obcemu chciało się naspamić mi wszędzie, gdzie się dało, żeby mnie poinformować, że ta rzecz czeka u tej osoby na odbiór.
Cieszy to, że są jeszcze tacy życzliwi ludzie :D
4
@qbsonFCBarca serio to kogoś śmieszy?
1
@Faro jeszcze trochę i Edek też zacznie mnie wzruszać xd
1
@Faro ja się ostatnio zrobiłam za bardzo emocjonalna, nie pokazuj mi takich rzeczy!
0
@LeoMessiiBarcaPepa słabo Ci to idzie :P
3
@Luciano99 jak się powołam na Ciebie, to szefowa nie będzie miała nic do powiedzenia.
@Misiusessi nie moja kolej :(
3
@Misiusessi niestety nie i to nie jest okej
2
@Vegeta88 to też minus, bo to znaczy, że nie dokonywał żadnej refleksji nad ustawami xD
6
@Vegeta88 nie zdążył podpisać żadnej szkodliwej ustawy, to na plus. Nie zdążył podpisać żadnej ustawy - to na minus, bo nic nie robił.
3
@qbsonFCBarca jak widać, nie każdy potrzebuje prawdziwej ;)
1
@LeoMessiiBarcaPepa ja nie powiedziałam, że zmieniło to moje życie na lepsze…
2
@qbsonFCBarca zmieniło to moje życie xd
1
@lithotripter to życzenia też podwójne :))
1
@Faro wiele jest tych podrób, ale Edek to Edek.
2
@michaleu Edka. Kurier będzie o 17 u @Faro.
17
Wszystkiego dobrego z okazji dnia dziecka, dzieciaczki ♥️
1
@Faro Tobie też ;)
1
@addept żebym ja jej nie zaczęła gonić xd
@Faro już się kładę…
@michaleu Dobranoc :)
1
@MessiForeverTheBest Alejandra pewnie celuje do Ferrana xd
0
@TR3YWAY jego chyba serio tylko kadra by chciała… xD
1
@PIWOSZ89 a mówiłam Ci już dzisiaj, żebyś tego nie robił?
0
@TR3YWAY To wiem, ale na razie nie mam ;)
1
@tomek8756 weźmy go do Barcelony xd
0
@TR3YWAY No zrobiłam, ale nie cały rok temu się broniłam xD
0
@TR3YWAY ja w tym roku nadal 20 + 2 dni zaległego za zeszły rok
0
@TR3YWAY już nie szpanuj tak xd
1
@Faro Edek będzie Was utrzymywał swoją popularnością
0
@Faro aż tak to nie. Kupię Wam Edka i nic więcej ode mnie macie nie chcieć xd
2
@Faro jak już ustaliliśmy, jutro idę zarabiać pieniążki, to będzie mnie stać :P
2
@michaleu dobra, ale będziecie musieli zamieszkać razem, bo Edek jest tylko jeden ;)