0

@Kamiloza91 myślę, że licznie co, gdzie, kto, jak i z kim jest zupełnie bez sensu po 2 czy 3 miesiącach ligi. Na wiosnę kiedy przeleci cała tabela każdy z każdym można wyciągnąć jakieś wnioski, a teraz? Nic nie warta statystyka. Poza tym - niech Barca czy Real traci i po 20 bramek w meczu, ważne żeby strzelać wtedy 21 - najważniejsze są 3 punkty.

0

@okiemtypera_lucaxx95 ja 8 nie trafiam w miesiąc :D a puszczam tak ze setkę

0

@Majkel34 im to niespecjalnie przeszkadza, nadal 1 w grupie :) a skład mieszny dziś więc chyba przegrana była brana pod uwagę

1

@Kamiloza91 proponuję sprawdzić grafik jaki miał Real a jaki ma Barca, stracili 1 bramkę do meczu z Realem a na samym Realu 3. Real gra z pełnym przekrojem LaLiga a Barca leciała z samym dołem tabeli. W LM już dorobek nie jest taki imponujący.

1

No i przyszedł październik i wszystkie zachwyty nad 1 miejscem w tabeli, wspaniałym bilansem 19:1 itd poszły do piachu. Real wyśmiewany za mecz we wtorek w Warszawie gdzie wprost pokazali, że jest to spotkanie po prostu do zaliczenia dzisiaj zrobił co miał zrobić - wyjaśnił sytuację. W LM "sprawdzam" zrobił Bayern i 2x Inter, w LaLiga pierwsze "sprawdzam" zrobił Real, pytanie kto następny? Nie chce się szukać ale po sparignu w Warszawie ludzie tutaj wprost pisali, że nie ma żadnego strachu przed takim Realem, faktycznie, nie było się czego bać.

0

@Emhyr 2 i 5 pkt

1

@Emhyr no to chyba źle bo przegrywają i nadal grają byle grać. Minimum wysiłku, do niedzieli dzień dłużej niż Barcelona która niestety jutro musi odpalić na maks możliwości.

1

@Emhyr a no jest, ma tylko 9 pkt po 3 meczach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?