1

@AmigoBlancos mógł sędzia skończyć mecz to by nie dostał heh

6

@Kgorecki2500 ehh pamietam FIFA south africa 2010 ale w to się grało

1

@Medium dominacja genetyczna, szkoda że Sentino często jest odklejony

0

@RobiS rowerem po chodniku jeździć nie wolno

0

Ciekawe jak Papszun by sobie poradził jako trener reprezentacji polski

0

@Vebrol wyjaśniony PAPSZUN TOP

3

najgorsze co można spotkać na drodze rowerowej:
1. piesi
2. rozbite szkło po sobotniej imprezie jakiejś patologii

2

Papszun do Barcelony

1

Brawo Raków!! Jedyny słuszny klub w Polsce

0

aż tyle było przerw, że trzeba było doliczyć te 9 minut?

1

@darek60 to chyba nie wiesz co przechodzi facet jak ma gorączkę ;)

0

@Emhyr klopo pewnie rok przerwy sobie zrobię po lfc

3

Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo :P

1

Umtiti dej no numer do szamana

1

Bengayem posmaruje i przejdzie

0

@Rust_Cohle oddaj mi hajs

9

Ale cyrki z tym butem XD

0

Pique wchodzi możecie wyłączać odbiorniki

5

Ooo zaczyna się

0

Rzucasz? No rzucę, albo nie Ty rzuć, albo dobra ja rzucę

0

Jeszcze pretensje gość ma xD

1

Jak to uznają to la cabaret

0

Sędzia uciekał żeby w łeb nie dostać przypadkiem

0

Fati tyle miejsca miał, że na pewno dało się zrobić z tego coś więcej

7

On gwizdnął faul czy spalonego? xD

2

@Death_voice no nie oszukujmy się to powinna być bramka

3

Wole oglądać Dembele niż Raphinie co nie potrafi skręcić gościa 1na1

0

Dlaczego nie strzela z pierwszej??

2

@Kaamilos87 chyba dalej dyskomfort z jajkami :/

8

Piękna gra na tamte czasy


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?