0

Myślałem, że czerwa się posypią a tu proszę

0

Suarez miał tyle czasu i miejsca żeby uderzyć, ale nie szukał Messiego

2

Dymy here xDD haha

1

@Coutinho007 jak Messi z wolnego :D

3

@SeeleyBooth cisza przed burzą xD

2

LA KABARET z tym odkażaniem xD

0

@HansLanda chłopie Ty życia jeszcze nie znasz gadając takie głupoty

0

@HansLanda a kasjerka która sprzedaje ten chleb już nie

0

Komentarz usunięty

0

@HansLanda dobra niech znów dadzą 150 nowych podatków, szumowski dalej niech się dorabia, duda niech dalej przynosi wstyd na arenie międzynarodowej, dajmy więcej osobom które nie pracują, a które pracują nie maja nic, żyjmy dalej za 2 tysiące miesięcznie.

1

@HansLanda a Ty się ograniczasz umysłowo do LGBT i nic więcej poza tym nie widzisz, chłopie gościu chce żeby żyło się lepiej w Polsce, nie chce podatków, obniży VAT, kwote wolną od podatku, a Ty tylko LGBT LGBT LGBT

3

@HansLanda co Ty gadasz narazie nieudacznicy rządzą tym państwem i to widać gołym okiem, ale skoro popierasz takich złodziei jak szumowski czy duda to podziwiam :)

3

@Drozdu7 PO-PiS to jest jedno i to samo... tylko inna nazwa

12

@HansLanda aha to trzeba być milionerem żeby zostać prezydentem? Może własnie taka osoba potrzebna i zrozumie niektórych polaków bo wie jak to jest żyć za małe pieniądze :)

0

@Hosh w końcu ktoś kto ma jaja może zostać prezydentem, ale widzę kolega usłyszał, że 500+ by nie było to nie chce

8

Jakby Bosak został prezydentem, ale to by było piękne...

1

Prowadzący to jak zawsze, nie dadzą się wypowiedzieć tylko wtrącają się w rozmowę zero jakiegokolwiek profesjonalizmu...

1

@Hushovt to nie podwójny grzmot... to cienki na ostrym wychodzi

3

@BarcaInfo Chciał wydymać Freda to ma :)
Widać jak mu zależało, żeby do nas wrócić

1

@neeed jak Ty przychodzisz do nowej pracy to też od razu wszystko Ci wychodzi? Jeszcze trochę czasu trzeba, żeby było można ocenić Setiena

9

@Nano22 to na tvp usuną całe boso przez świat

2

@xVENUMx nie wkręcaj, że na spotted widziałeś, sam pomysłu nie masz :D to taka sama gadka jak kolega prosi o link

8

@Hushovt kurła pjoter wylanczaj ten komputer bo spali

9

Ostatnie 7 spotkań Arsenalu z Manchesterem City
-7 wygranych spotkań City
Bilans bramkowy 2:20

1

Barcelona w ostatnich latach to same afery i skandale, nic dziwnego, że niektórzy piłkarze po prostu nie chcą tutaj grać...

1

@MarioVeB! a my wydaliśmy 500 mln na transfery a mamy też tylko trofea z własnego podwórka

1

@MarioVeB! a my kiedy LM wygraliśmy? 5 lat temu i narazie to też jesteśmy królami swojego podwórka jak Bayern :)

2

@MarioVeB! taka polityka bez sukcesów, że na obecna chwile te dwa kluby są lepsze od nas :)

1

@MarioVeB! jak bez sukcesów? co Ty bredzisz, a my teraz jakie mamy sukcesy?

0

@Avada Kedavra jak nic się nie zmieni to dalej będziemy schodzić na dno. Czasami zazdroszczę polityki takich klubów jak Bayern czy Liverpool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?