9

Przychodzi dzisiaj nowy pracownik do roboty na obróbkę drewna, koszulka hugo boss czapka tommy i dresik z ea7 i wielki płacz, że cały w trocinach xD beka z takich gości

3

Mame nie teraz ruszyła maszyna :v

36

@BarcaInfo noo nie dziwne, że im swetry dali skoro w Barcelonie -9

0

@Gappeq ile za taki pakiecik?

11

Złotą piłkę najlepszego portalu FCBarca.com 2020 proszę wystawić na licytację na allegro, a uzbierana kwota zostanie przekazana na transfer Depaya w zimowym okienku transferowym.

0

To Neymar wbił szpileczkę

0

Aż kusi dać stówkę na remis

1

Rzygać się chce jak się patrzy na Busiego, który widzi tylko Messiego

1

@clyde @NaFazieHitman ogólnie nie opłaca się teraz grać nawet jak się ma ps5/series x bo grafika będzie podobna jak na ps4, narazie Cyberpunk nie ma patcha na nextgeny

0

@FC1899Barca a teraz ile Polska daje Unii Europejskiej kasy?

0

@Gwyn spoko mordeczko

0

Wie ktoś kiedy maja dać aktualizacje Cyberpunka na nowe konsole?

2

@Gwyn a Tobie płaca za awatar?

27

Czarnoskóry do czarnoskórego: Ty czarnuchu! zero reakcji
Czarnoskóry do Białoskórego: Ty Białasie! zero reakcji
Białoskóry do czarnoskórego: Ty czarnuchu! i już wielka afera na cały świat

12

@BarcaInfo patrzeć jak PSG albo Bayern kupi go za psi grosz i zrobią z niego gwiazdę

1

Te akcje z rasizmem to niezłe ustawki są, ktoś kroi na tym gruby becel

12

ajaja boli trochę serducho jak patrzy się na takiego Messiego...

7

@DonMatteo901 a od kiedy to się gra na dryblingi podania i strzały, od zawsze liczą się bramki, a te statystyki pokazują tylko bezradność Messiego

4

I znowu trza brać 2 tygodnie L4 bo się będą śmiać w pracy

0

Przecież to jest taka żenada

1

@msmsms Neymar ma samolot na urodziny kuzyna

0

Zejście Messiego do środka jest już klasykiem jak lewa Robbena

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Maniek9444 the north face

0

Ciekawe ile grzmot dzisiaj nastuka bramek

0

@DaPi każdy jest

0

@Xavyol polecam Top Boy

0

Z pewnymi rzeczami trzeba się już pogodzić... w obecnym sezonie nic nie ugramy, to jest zapewne ostatni sezon Messiego w Barcelonie, pewnie odbudowa drużyny z nowym prezesem potrwa dobre 4-5 lat

0

@Rewolucja123 niby od stycznia mają wrócić kibice na stadion(jakiś tam %), ale wątpię żeby do marca wszystko wróciło do normy

0

@tobiasson92 Ojciec mi opowiadał, że jak w wojsku dostał szczepionkę to przez 3 dni myślał, że umrze tak się męczył, ale potem przez 25 lat mówił, że nawet katarku nie miał, ale teraz ta szczepionka chyba nie jest już dostępna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?