3

Jedziemy dalej!!

0

Karny z kapelusza trochę :d

0

Mecz się jeszcze nie skończył, ale porażki tez są potrzebne i też czegoś uczą
VAMOS BARCA!

0

Ferran i Werner to maja mega pecha

1

Ale koledzy xD haha

3

No Pedri No Party

0

Za kumana byłoby już 3:0 w plecy

0

Dani Niezniszczalny Alves

5

Ciężko chodzi piłka po tej murawie… niestety woda robi swoje

0

@Janas11224 podobna sytuacja jak z Coutinho, w Anglii kozak w Barcelonie mega niewypał za tą kasę

1

Przecież to na KDB faul był xD

1

Czerwona kartka panie sędzio!!!

1

Gurardiola jest niemożliwy haha

1

Stawiać domy, Mahrez z golem

1

Cancelo dziś kozak

24

@zaiks napisał kibic vinicjusza xD

0

Thaigo czerwo jak nic

0

Ale to wyłuskał

1

Jesus w Barcelonie dobre dymy by robił

4

Cancelo welcome to Barcelona / 2022 / HD / Best Skills

1

@tommyVERceti wyglada jakby węża przed
Meczem przyjął

0

Ederson? TOP, a tak serio to dobrze gra nogami

1

Ile walker ma tempa

7

Najlepszy pomocnik na świecie KDB!

4

@zaiks że wy dalej się nabieracie na te unitedy romy i napoli

0

@norbi77 ostatnie pojedynki City-Liverpool
2:2
4:1
1:1
4:0
3:1
także bramki dzisiaj mogą być, ale jest walka o mistrza także zobaczymy

1

@Arkadio90 i gęsta jak sok z ....

1

@Striker tak tak temperatura pokojowa

2

Jak napoje to tylko schłodzone, nie potrafię wypić ciepłego(temp. pokojowa) liptonka albo coli... a jak u was?

2

@AmigoBlancos to nie marudź, tylko bierz łopatkę i wiaderko i się baw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?