Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jedziemy dalej!!
0
Karny z kapelusza trochę :d
0
Mecz się jeszcze nie skończył, ale porażki tez są potrzebne i też czegoś uczą
VAMOS BARCA!
0
Ferran i Werner to maja mega pecha
1
Ale koledzy xD haha
3
No Pedri No Party
0
Za kumana byłoby już 3:0 w plecy
0
Dani Niezniszczalny Alves
5
Ciężko chodzi piłka po tej murawie… niestety woda robi swoje
0
@Janas11224 podobna sytuacja jak z Coutinho, w Anglii kozak w Barcelonie mega niewypał za tą kasę
1
Przecież to na KDB faul był xD
1
Czerwona kartka panie sędzio!!!
1
Gurardiola jest niemożliwy haha
1
Stawiać domy, Mahrez z golem
1
Cancelo dziś kozak
24
@zaiks napisał kibic vinicjusza xD
0
Thaigo czerwo jak nic
0
Ale to wyłuskał
1
Jesus w Barcelonie dobre dymy by robił
4
Cancelo welcome to Barcelona / 2022 / HD / Best Skills
1
@tommyVERceti wyglada jakby węża przed
Meczem przyjął
0
Ederson? TOP, a tak serio to dobrze gra nogami
1
Ile walker ma tempa
7
Najlepszy pomocnik na świecie KDB!
4
@zaiks że wy dalej się nabieracie na te unitedy romy i napoli
0
@norbi77 ostatnie pojedynki City-Liverpool
2:2
4:1
1:1
4:0
3:1
także bramki dzisiaj mogą być, ale jest walka o mistrza także zobaczymy
1
@Arkadio90 i gęsta jak sok z ....
1
@Striker tak tak temperatura pokojowa
2
Jak napoje to tylko schłodzone, nie potrafię wypić ciepłego(temp. pokojowa) liptonka albo coli... a jak u was?
2
@AmigoBlancos to nie marudź, tylko bierz łopatkę i wiaderko i się baw