4

@Emhyr To by trzeba na spokojnie usiąść.

30

3

@Janiama Chile, nie Peru Panie Macieju ;).

7

@Chaoss A mi kryzys emigracyjny :d

0

@IronSanHybrid Rezerwuję na jutro!

0

@Kgorecki2500 Tak BTW: to Twój pierwszy Mundial w kibicowskiej karierze?

45

@AmigoBlancos Jak kibic Realu na stronie rywala.

0

Dla tych którzy obstawiają mecze - mam ciekawego pewniaczka na dzisiejszy dzień:

Jeśli nie obstawisz zakładu za 5zł będziesz miał 5zł na piwo - kurs 1.0

1

@Comentateiro Był tak czarny, że ukradł marzena o byciu takowym koniem.

0

@bixmix Oszukali go, banda decydentów!

5

@Nano22 Czemu? Odp: ponieważ takie są zasady.

3

@Medium Ja porzuciłem 23 ponad miesiąc temu i to była świetna decyzja. Mi było szkoda marnować życia na to, tymbardziej, że nie czerpałem z tego funu, ale wiadomo, co kto lubi.

7

Eto'o miał rację.
Maroko zagra w finale MŚ.

0

@J4no Myślę 15 min do godziny max w zależności od dnia.

1

@Gitarkafcb Oby Hiszpania była na to gotowa :)

1

Komentarz usunięty

0

Kto pilnuje warty na nocnej zmianie na La Ramblii? Sprawdzam obecność.

4

@Kamiloza91 Anglia vs Ekwador to byłaby powtórka z MŚ 2006.
Wtedy do 1/4 awansowali Angole, teraz mam nadzieje, że nie wejdą do najlepszej ósemki.

1

@Kgorecki2500 Meksyk to dno, lecz my jesteśmy pod ziemią.

2

@Pawci023x Niezapominajmy, że nie gra tam też Hugo Sanchez.

PS: I Rafael Marquez.

11

@FcPortoFan1999 To nie brzmi zbyt przekonująco. Co innego, gdybyś napisał np;
Jeśli Iran nie wygra 2:1 z Walią to usuwam konto.

1

@hubert874 2:1
1:1
0:2
2:1
2:0
3:1

2

@Faro Hiszpania ma trenera, a my mamy Xaviego :)

0

@tristan87 Sadistic?

0

Ja ze względu na pracę nie obejrzałem jeszcze żadnego meczu tegoż to Mundialu, jednak doszedłem do wniosku, że mam na Mundialach tyle samo strzelonych goli co Lewy, zawsze to jakieś osiągnięcie.

0

@dAvi_2 Argentyna
Arabia Saudyjska/Meksyk
Polska

1

@Janiama 1:2 dla Meksyku.

1

@Janiama 4:1 dla Danii.

1

@Janiama 2-1 dla USA

0

@Pawlak1992 Pierwszy który oglądałem świadomie jako kibic to był Mundial w 2006. Ten z 2002r oglądałem jedynie sam finał i pamiętam go jak przez mgłę, a najlepszy dla mnie Mundial to ten w 2010r w RPA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?