Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Emhyr To by trzeba na spokojnie usiąść.
30
Bojkot Mundialu w Katarze
https://zapodaj.net/images/5b8f5eb8664b8.jpg
3
@Janiama Chile, nie Peru Panie Macieju ;).
7
@Chaoss A mi kryzys emigracyjny :d
0
@IronSanHybrid Rezerwuję na jutro!
0
@Kgorecki2500 Tak BTW: to Twój pierwszy Mundial w kibicowskiej karierze?
45
@AmigoBlancos Jak kibic Realu na stronie rywala.
0
Dla tych którzy obstawiają mecze - mam ciekawego pewniaczka na dzisiejszy dzień:
Jeśli nie obstawisz zakładu za 5zł będziesz miał 5zł na piwo - kurs 1.0
1
@Comentateiro Był tak czarny, że ukradł marzena o byciu takowym koniem.
0
@bixmix Oszukali go, banda decydentów!
5
@Nano22 Czemu? Odp: ponieważ takie są zasady.
3
@Medium Ja porzuciłem 23 ponad miesiąc temu i to była świetna decyzja. Mi było szkoda marnować życia na to, tymbardziej, że nie czerpałem z tego funu, ale wiadomo, co kto lubi.
7
Eto'o miał rację.
Maroko zagra w finale MŚ.
0
@J4no Myślę 15 min do godziny max w zależności od dnia.
1
@Gitarkafcb Oby Hiszpania była na to gotowa :)
1
Komentarz usunięty
0
Kto pilnuje warty na nocnej zmianie na La Ramblii? Sprawdzam obecność.
4
@Kamiloza91 Anglia vs Ekwador to byłaby powtórka z MŚ 2006.
Wtedy do 1/4 awansowali Angole, teraz mam nadzieje, że nie wejdą do najlepszej ósemki.
1
@Kgorecki2500 Meksyk to dno, lecz my jesteśmy pod ziemią.
2
@Pawci023x Niezapominajmy, że nie gra tam też Hugo Sanchez.
PS: I Rafael Marquez.
11
@FcPortoFan1999 To nie brzmi zbyt przekonująco. Co innego, gdybyś napisał np;
Jeśli Iran nie wygra 2:1 z Walią to usuwam konto.
1
@hubert874 2:1
1:1
0:2
2:1
2:0
3:1
2
@Faro Hiszpania ma trenera, a my mamy Xaviego :)
0
@tristan87 Sadistic?
0
Ja ze względu na pracę nie obejrzałem jeszcze żadnego meczu tegoż to Mundialu, jednak doszedłem do wniosku, że mam na Mundialach tyle samo strzelonych goli co Lewy, zawsze to jakieś osiągnięcie.
0
@dAvi_2 Argentyna
Arabia Saudyjska/Meksyk
Polska
1
@Janiama 1:2 dla Meksyku.
1
@Janiama 4:1 dla Danii.
1
@Janiama 2-1 dla USA
0
@Pawlak1992 Pierwszy który oglądałem świadomie jako kibic to był Mundial w 2006. Ten z 2002r oglądałem jedynie sam finał i pamiętam go jak przez mgłę, a najlepszy dla mnie Mundial to ten w 2010r w RPA.