Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Od blisko dekady nie zasiadał u nas Pan Trener.
Z ew wyłączeniem 1 sezonu Ernesto, ale wciąż mimo wszystko nie ta skala.
0
Po pierwszych 15 minutach tego meczu będzie już 2:0 dla Barcy.
I to mi się podoba, i o to chodzi.
0
Panowie jak typujecie dzisiejsze mecze?
Club Brugge vs Aston Villa 1:1
BVB vs Lille 3:1
PSV vs Arsenal 1:1
Real vs Atletico 3:2
0
@Herato Będzie miał do tego czasu trzy LM zdobyte z Barceloną
1
@Pedri16Future Isak to Marzenie lecz obawiam się, że dla nas nierealne.
44
Zdanie 'wódy żal dla żydów' wypowiedziane od tyłu brzmi tak samo.
1
Mocno trzymam kciuki za pozostanie Valencii w LA Liga.
0
@FcPortoFan1999 Xavi niech odbuduje wielki Milan.
0
@FCB_dimiC Wolny przepływ, kaine grentzen
0
@turhiay O proszę, szybko poszło
1
Barca niepokonana w 2025 roku!
NIE SA MO WI TE
0
Po tryplet lecimyyyyyy
0
No i to mi się podoba.
I o to chodzi.
2
Oby tylko sędzia nie zechciał zostać MVP spotkania, a będzie dobrze.
9
Cele na dzisiejszy mecz:
✔️ 3 punkty i powrót na fotel lidera
✔️ Brak kontuzji
✔️ Szczena czyste konto
7
@BezglutenowyPedri A chciałbyś dostać wypowiedzenie z powodu L4 i zostać na lodzie?
0
@RomanGroza Zacna gierka choć i tak większy sentyment mam do dwóch pierwszych części, mimo że to MP3 to już inny kaliber.
1
Sorry kolego @Kapitan hawk ale dzisiaj w 3 punkty zostają w Barcelonie :D
2
I'm sorry Tommy. This is Vice City. This is business.
0
Rozszarp tam te całą ligę brazylijską Tygrysie!
4
#NiedlapowrotuNeymara
0
To już dzisiaj Panowie i Panie
https://m.jbzd.com.pl/obr/4024752/to-dzis
4
@Ricardinio14 Koperta i flaszka to odpowiedni pomysł.
0
Łukasz Piszczek ma wrócić do ŁKS Goczałkowice w roli piłkarza!
0
Do rana zdementują.
5
Mhmm, pączki z paprykarzem szczecińskim, moje ulubione.
0
Oleguer Press mówi to Panu coś?
0
@Mow_mi_Douglas No i Deulofeu na lewej. Nie zapominaj o Deulofeu.
0
Nikt nie oczekuje, każdy potrzebuje.
9
Trzymaj się tam Tygrysie!