8 marca 2016, 21:20
0
Kurde, martwi mnie to, że Real chyba wraca do formy. Ligę przegrali, ale w LM mogą napsuć Barcelonie krwi
27 lutego 2016, 17:33
1
5 grudnia 2015, 21:46
A już myślałem, że będzie 0-0, bo Valencia na taki wynik widać była nastawiona. .
29 września 2015, 21:07
4
Ale Barca gra kupę, co się teraz dzieje, nie oczekiwałem, że będzie powtórka z poprzedniego sezonu, ale tragicznie to wygląda na ten moment.
23 września 2015, 21:12
Grają jedną wielką kupę, a na ławce też jest kupa, mając zakaz transferowy Barca zamiast trzymać skład to go osłabiła. Mówi się trudno.
23 września 2015, 21:04
18
Już to widzę jak Celta traci 3 bramki, będzie wtopa jak nic, ale wygrywać ciągle nie będą.
23 września 2015, 21:03
Nie ma co się oszukiwać, grają od początku sezonu dość ospale, więc w końcu ktoś ich musiał poskładać.
29 sierpnia 2015, 21:53
Śmiali z Realu to teraz u nas będzie 0-0
29 sierpnia 2015, 20:44
LS do czasu GD nie zachwycał, ludzie brak elementarnej wiedzy i tacy komentują mecz;/
17 maja 2015, 20:25
Szczególnie , że bramki Leo są ważne, a Ronaldo strzela ogórom
17 maja 2015, 19:04
Wydaje mi się, że nasi mogą zagrać dziś padakę
5 maja 2015, 21:55
Bo niby Bayern nie przytrze Barcelony ?
5 maja 2015, 20:50
Juve zapewne przerżnie, więc nie ma sobie co robić nadziei.
4 maja 2015, 19:55
Bayern zaparkuje autobus i będą grać z kontry.
2 maja 2015, 21:27
Jak nasi wtopią z AM to mistrze nie będzie;/
2 maja 2015, 21:09
Real i tak wygra, więc nie ma co sobie nerwów szargać.
2 maja 2015, 20:44
Jeszcze nam się na nonszalancja z meczu z Sevillą odbije czkawką ;/
2 maja 2015, 20:13
Sevilla nic nie gra, Real pewnie to ogarnie.
2 maja 2015, 20:06
Jak Real tu nie straci punktów, to już ich nie straci.
1 maja 2015, 20:47
Że co proszę ?
28 kwietnia 2015, 21:28
Lepiej ograć Getafe 10-0 a potem nie mieć pary na Bayern. Niezła logika.
24 kwietnia 2015, 13:42
Nie dość że rywal trudny to i terminarz pod Real zrobiony ;/
24 kwietnia 2015, 13:24
5
Nie dość, że Barca trafiła na Bayern to jeszcze gra rewanż na wyjeździe i do tego w systemie środa-wtorek. Już bardziej się Realowi nie dało przedrukować.
24 kwietnia 2015, 13:21
2
Ustawione to było jak cholera;/ Robią wszystko, żeby Real obronił LM. Szkoda
7 kwietnia 2015, 22:18
Sevilla jest mocna jak cholera, remis będzie dobrym wynikiem.
25 marca 2015, 19:46
Bo jest stary. 32 letniemu zawodnikowi takiej kasy się nie daje.
24 marca 2015, 19:46
Jest przemęczony, bo gra każdy mecz;/
23 marca 2015, 08:32
Sewilla, AM, Valencia, Espanyol, ciężkie mecze, a tak naprawdę Barca ma 3 punkty przewagi nad Realem;/
22 marca 2015, 22:12
Teraz prosicie o Pedro, a dopiero po nim jechaliście. Żałosne
22 marca 2015, 21:54
Wątpię, żeby nasi podnieśli poziom swojej gry. Trzeba liczyć na cud i remis.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Kurde, martwi mnie to, że Real chyba wraca do formy. Ligę przegrali, ale w LM mogą napsuć Barcelonie krwi
1
0
A już myślałem, że będzie 0-0, bo Valencia na taki wynik widać była nastawiona. .
4
Ale Barca gra kupę, co się teraz dzieje, nie oczekiwałem, że będzie powtórka z poprzedniego sezonu, ale tragicznie to wygląda na ten moment.
0
Grają jedną wielką kupę, a na ławce też jest kupa, mając zakaz transferowy Barca zamiast trzymać skład to go osłabiła. Mówi się trudno.
18
Już to widzę jak Celta traci 3 bramki, będzie wtopa jak nic, ale wygrywać ciągle nie będą.
0
Nie ma co się oszukiwać, grają od początku sezonu dość ospale, więc w końcu ktoś ich musiał poskładać.
0
Śmiali z Realu to teraz u nas będzie 0-0
0
LS do czasu GD nie zachwycał, ludzie brak elementarnej wiedzy i tacy komentują mecz;/
0
Szczególnie , że bramki Leo są ważne, a Ronaldo strzela ogórom
0
Wydaje mi się, że nasi mogą zagrać dziś padakę
0
Bo niby Bayern nie przytrze Barcelony ?
1
Juve zapewne przerżnie, więc nie ma sobie co robić nadziei.
0
Bayern zaparkuje autobus i będą grać z kontry.
0
Jak nasi wtopią z AM to mistrze nie będzie;/
0
Real i tak wygra, więc nie ma co sobie nerwów szargać.
1
Jeszcze nam się na nonszalancja z meczu z Sevillą odbije czkawką ;/
0
Sevilla nic nie gra, Real pewnie to ogarnie.
0
Jak Real tu nie straci punktów, to już ich nie straci.
0
Że co proszę ?
0
Lepiej ograć Getafe 10-0 a potem nie mieć pary na Bayern. Niezła logika.
0
Nie dość że rywal trudny to i terminarz pod Real zrobiony ;/
5
Nie dość, że Barca trafiła na Bayern to jeszcze gra rewanż na wyjeździe i do tego w systemie środa-wtorek. Już bardziej się Realowi nie dało przedrukować.
2
Ustawione to było jak cholera;/ Robią wszystko, żeby Real obronił LM. Szkoda
0
Sevilla jest mocna jak cholera, remis będzie dobrym wynikiem.
0
Bo jest stary. 32 letniemu zawodnikowi takiej kasy się nie daje.
1
Jest przemęczony, bo gra każdy mecz;/
0
Sewilla, AM, Valencia, Espanyol, ciężkie mecze, a tak naprawdę Barca ma 3 punkty przewagi nad Realem;/
0
Teraz prosicie o Pedro, a dopiero po nim jechaliście. Żałosne
0
Wątpię, żeby nasi podnieśli poziom swojej gry. Trzeba liczyć na cud i remis.