2

Tylko ślepy niezauważy, że on już podjął decyzje co do swojej przyszłości. Jeśli sam Tebas mówi, że Barcelonie łatwiej będzie sprowadzać zawodników, to dla mnie to jest oczywista oczywistość, że zobaczymy Nico w naszych barwach w kolejnym sezonie. Pozdro Cules

20

Micha się cieszy na widok tego gościa wracajacego do zdrowia

5

Ja nie wiem co się stało z Balde. Chłop co dotknie piłki to ja mam zawał serca.

1

Tak sobie myśle , że Messi głodny gry to Messi najgroźniejszy. Jeśli Leo wejdzie w drugiej połowie to podmęczoną defensywa BVB może mieć ogromne problemy

1

@MACIEK 22 mistrz xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coś czuje w kościach , ze w ciągu dwóch godzin będzie oficjalka

1

Panowie bo jestem w pracy i nie mogę obejrzeć meczyku, jak ta nasz gra wyglada ? Valverde znowu siedzi przy lini z miną srającego kota czy jest w nim trochę życia ?

1

Mam jakieś dziwne wrażenie że on do nas nie trafi. I całe szczęście

0

De Jong jest sprowadzany z myślą aby wejść w buty Busiego.

1

Za Vidala Artur. A nawet pójdę jeszcze krok dalej. Pomoc powinna wyglądać następująco : Cou Artur De Jong/Puig. Potrzeba trenera który zrobi z naszych wychowanków cracków. Bo potencjał na pewno mają ogromny.

0

To jeśli tak to to się zgadza .

1

Po pierwszym zdaniu odpuściłem sobie czytanie. Valverde jest gównianym trenerem.

1

Z tym Simeone to trochę Cię fantazja poniosła

33

Nie wiem jak wy drodzy czytelnicy, ale ja jestem podjarany tym meczem od samej 7 rano. Gdzieś czytałem fajny nagłówek „Leo Messi. Król wraca na szczyt.” I to wywołało we mnie takie emocje że gdzieś w kościach czuję że chłopki dostali taki zastrzyk energii po zdobyciu LL że Leo wejdzie dzisiaj na swój najwyższy, nieosiągalny dla nikogo innego poziom i rozprawi się z The Reds. Vamos !

3

To jest Cou jakiego chcę oglądać zawsze !

1

Trzeba również podkreślić że jedną z bramek PSG dało Diabłom w prezencie. Druga po fatalnym błędzie Buffona. Karny 50/50. Manchester nic wielkiego nie zagrał w Paryżu.

0

Mówiłem !!!!!!!

1

Panowie jazda po zwycięstwo! VeB!

0

Czuje w kościach przełamanie Luisa dzisiaj !

0

Barcelona , Manchester City, Liverpool i Juventus.

0

Taką Barcelonę chcę oglądać zawsze.

0

Marzenia. 1:0 biorę w ciemno

0

Twój stary posmarował Ci dupę wazeliną ewentualnie

0

Gdyby Boateng chociaż był w składzie

1

Kupują De Ligta , rok zostaje na wypożyczeniu w Ajaksie, Pique kończy karierę i Matijas wskakuje na jego miejsce.( dużo też zależy jak to będzie z Big Samem i jego kolanem )

20

Jestem zbulwersowany że ludzie w 2019 ciągle myślą że Real vs Barcelona to Gran Derbi.

75

12. Jeśli Real Madryt FC jest w opałach,należy im pomóc.

5

1. Nie mamy Modricia w kadrze.
2. Rabiot to ściek i nie chce go widzieć w Barcelonie
3. Wole dać szanse wychowankom niż ściągać za grube miliony zawodników jednego sezonu

0

Tylko że my gramy w PIŁKĘ NOŻNA a nie ręczna (defakto moją dyscyplinę) i wydaje mi się że raczej powinien próbować bronić rękoma a nie wystawił nogę jak bramkarz w handball’u.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?