JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
10 milionów to wcale nie tak mało, zakładając że to 1/10 jego majątku to ciekaw jestem, czy poświęciłbyś 10% swojego majątku dla swojego pracodawcy.
0
Czy jest gdzieś na otwartym kanale transmisja meczu Arsenalu z Milanem?
0
Źle przetłumaczył po prostu last 16.
15
Równie dobrze mogę napisać, że Willian też w pierwszym meczu zdobył bramkę po błędzie Barcelony bo nikt go nie przypilnował.
0
To prawda, środek pola Busi-Kante byłby nie do przejścia.
14
http://www.fangol.pl/view/242358/ballack-po-nieodgwizdanym
Tymczasem Ballack dalej biegnie za Overbo...
4
Pewnie nie powącha nawet murawy w pierwszym zespole w przyszłym sezonie.
1
Kante = Busi? Nikt nie = Busi...
2
Czyli w sumie tak jak zawsze ;)
21
Nie.
0
CJ ostatnio "dissuje" wszystko i wszystkich ;)
0
Najlepszy
2
Wiem, że istniały kiedyś takie plany, ale nie wiem jak to wygląda obecnie.
2
Czemu nie? Wszystko można jak się chce.
0
No to kiepsko...
16
Zaprowadź go na terapię bo to się nazywa alkoholizm.
2
Może Tomasz Pilch, znany również jako siostrzeniec Adama Małysza.
0
Wolę pszczoły bo dają miód, a ja lubię miód.
1
Wyczuwam drugą opcję.
10
Wszystkie kupony poszły się kochać, chyba czas zająć się hodowlą pszczół...
1
West Ham spokojnie się utrzyma.
2
A patrzyłeś jaki mają kalendarz? ;)
4
Cristiano będzie za chwilę lepszy niż Suarez i Lewy? To on młodnieje zamiast się starzeć, czy co to za magia?
3
Normalny zwyczaj w Hiszpanii, w Polsce za komuny też faceci się całowali "z dubeltówki".
0
A, to miałaś na myśli. No niestety, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Aż strach pomyśleć co by się tutaj działo gdybyśmy np. wypadli z Top 3 w Hiszpanii.
0
?
6
Rozumiem konstruktywną krytykę, ale gwizdy na zawodnika swojego klubu, który wcale się nie opierdziela, nie olewa treningów, nie imprezuje do białego rana, to nie powinno mieć miejsca w tym klubie. To nie Real Madryt...
0
Jeśli dostanie oklaski po udanym zagraniu a takie wbrew pozorom też miewa, to na pewno nie zostanie to odebrane jako ironia.
16
Jak zawsze w punkt, dobrze że jesteś na tej stronie.
1
Był chyba jakiś zakład bez ryzyka na wejściu, ale nie wiem czy teraz też jest taka promocja.