0

Oby Sergi Roberto wszedł:)

0

Coraz bardziej widać te zmiany które wprowadza Martino.

0

Martin nie zagrał wcale tak źle. Początek miał słaby ale później się rozkręcił.

0

Szkoda;/

0

Mam nadzieje że w drugiej połowie wejdzie Sergi Roberto.

0

Idealny skład;)

0

jest.

0

Bagnack ma kontuzje a Dongou niewiem

0

Jordi Alba nie zagra przez 3 tygodnie.

0

Postawilem w lidze typerow 2-2 ;)

0

A jak grał do tej 60 min? ;p

0

I jak gra Bale?

0

Nadal nie wierze w to ci się przed chwilą wydarzyło;)

0

Fabregas wszedł i od razu gol.

0

Jeśli nie zagra Cesc to pewnie dlatego że odpoczywa na LM. Skład Md jest fajny ale Adriano mógłby zagrać na lewej a na prawej Montoya.

0

Z napastników tylko Tello nie grał w reprezentacji, oby dostał szanse z Sevillą.

0

Ma racje, jakby z Barcelonie zarabiał np 6mln to by mu nawet na chleb nie starczyło dla rodziny.

0

Fabregas to jest zaje**bisty;)

0

A nie po 3?

0

Bardzo słabo widać ale tu można zobaczyć tego gola.

0

Bardzo dobrze bo oni grali we wszystkich meczach, odpoczną. A za nich Fabs i np. Tello by mógł dostać w końcu szanse.

0

Kontuzja albo zawieszenie za kartki Pique albo Masche i zostajemy z Bartrą...

0

Brawo;)

0

Zasłużył ;)

0

Wole już Dongou niż Torresa.

0

Najdroższy to tak ale czy najlepszy będzie można stwierdzić po sezonie.

0

Ale Valdes nam uratował 3pkty

0

Adriano - lek na autobusy;)

0

Więcej tu kibiców Realu niż Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?