Jarekm
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Sergi Roberto wszedł:)
0
Coraz bardziej widać te zmiany które wprowadza Martino.
0
Martin nie zagrał wcale tak źle. Początek miał słaby ale później się rozkręcił.
0
Szkoda;/
0
Mam nadzieje że w drugiej połowie wejdzie Sergi Roberto.
0
Idealny skład;)
0
jest.
0
http://www.fcbarca.com/50564-bagnack-kontuzjowany.html
0
Bagnack ma kontuzje a Dongou niewiem
0
Jordi Alba nie zagra przez 3 tygodnie.
0
Postawilem w lidze typerow 2-2 ;)
0
A jak grał do tej 60 min? ;p
0
I jak gra Bale?
0
Nadal nie wierze w to ci się przed chwilą wydarzyło;)
0
Fabregas wszedł i od razu gol.
0
Jeśli nie zagra Cesc to pewnie dlatego że odpoczywa na LM. Skład Md jest fajny ale Adriano mógłby zagrać na lewej a na prawej Montoya.
0
Z napastników tylko Tello nie grał w reprezentacji, oby dostał szanse z Sevillą.
0
Ma racje, jakby z Barcelonie zarabiał np 6mln to by mu nawet na chleb nie starczyło dla rodziny.
0
Fabregas to jest zaje**bisty;)
0
A nie po 3?
0
Bardzo słabo widać ale tu można zobaczyć tego gola.
0
Bardzo dobrze bo oni grali we wszystkich meczach, odpoczną. A za nich Fabs i np. Tello by mógł dostać w końcu szanse.
0
Kontuzja albo zawieszenie za kartki Pique albo Masche i zostajemy z Bartrą...
0
Brawo;)
0
Zasłużył ;)
0
Wole już Dongou niż Torresa.
0
Najdroższy to tak ale czy najlepszy będzie można stwierdzić po sezonie.
0
Ale Valdes nam uratował 3pkty
0
Adriano - lek na autobusy;)
0
Więcej tu kibiców Realu niż Barcelony.