0

@jacob345 u Cholo schudnie z 5kg i szybkość/zwrotność będzie na odpowiednim poziomie - za Koemana nawet Sergi Roberto zrobił się wyżyłowany jak Piszczek, zatem Suarez też nie powiedział koniec.

2

oby rozwinął się na wypożyczeniu, bo szkoda aby przesiedział sezon na ławce tylko dlatego że nie może zrozumieć że walczy z 5-6 zawodnikami na podobnej pozycycji na boisku.

0

@Mixtape i dobrze, pozycja Benzemy, pewnie z 16mln kontrakt - niech go biorą albo jeszce lepiej niech biorą Martineza:)

0

@FafitFCB Przy ustawieniu Koemana jak kilka minut zagra wygryzając Ansu Fatiego, Dembele, Coutihno, Griezmanna, Messiego i Trincao to będzie dobrze. Sytuacja wyklarowała się już - na ten moment to pokazuje jego brak ambicji, realnego spojrzenia na swoje braki oraz strach przed weryfikacją w zespole w którym miałby szanse się podciągnąć w elementach dla których przegrywa rywalizację z innymi zawodnikami na podobnych pozycjach. Grając w systemie z 4 ofensywnymi zawodnikami to jedyne pozycje na których może zagrać i są obsadzone.

1

@neymarjr_143 ja bym poszukał jeszcze środkowego pomocnika - na 2 pozycje mamy 3 piłkarzy z czego Pjanic to niewiadoma, z Busi/Frankie mogą mieć wahania formy i kartki.

0

@Grubson06 to lepiej go zostawic już - nawet jak zagra w 30% meczów to będzie taniej i efektywniej niż oddać do rywala i jeszcze dopłacić do pensji

0

@Transu96 roast !

1

Sam Suarez zjada Martineza i pewnie tak będzie przez 1-2 lata, a tu jeszcze Firpa i kasa - ale bym chciał aby Lautaro został podkupiony przez Real :)

2

@Majsteer jak Cię zaciekawi to stworzę zbitke tylko trochę to potrwa bo montowania to nie mój konik

2

@Majsteer Ansu ma bardziej zbliżony typ charakteru do Messiego niż Puig.

1

@Majsteer wiesz, ja widzę to trochę inaczej, to że są jakieś kwasy to nie świadczy że cały czas patrzą na siebie jak wilki, to trochę bardziej złożony temat, chyba zrobię zbitke Momentów z analizą aby wytłumaczyć o co mi chodzi bo zaraz będę się kłócil z kimś że Puig ma prawo czuć się lepszy od innych bo nie grał z Bayernem

1

@DzizuSS wg mnie Digne był dobrym obrońca, dużo pracy włożył aby nauczyć się systemu Barcelony, szkoda że ambicje nie pozwoliły mu zostać bo w odróżnieniu do Semedo to się rozwijał na swojej pozycji

2

@Gall nie tak grubo, zajmuję się analizą psychologiczną ludzi na potrzeby swoich klientów z UK w zawodach o podwyższonym poziomie stresu. To wiedzą ogolno-psychologiczna, ale coś jest na rzeczy wg mnie.

1

@XBlairrX słaby jestem w montowania filmików ale to dobry pomysł, może za kilka dni uda mi się to poskładać. Inspiracją analizy był program w LFC TV gdzie był opisywany problem młodzieży z problemami socjalizacyjnymi u młodzieży i jako jeden z długiej listy zawodników z tym problemem wymieniony był Puig.

5

@itmustbejoke te info już było kupę czasu temu, siostra Ansu gdzieś się wygadała. Sentien wziął na siebie decyzję aby nie wybuchła polemika co kto powiedział

0

Trochę czasu w weekend poświęciłem na analizę nagrań związanym z Puigiem i jest jakiś z nim problem o którym publicznie się nie mówi. Duże znaczenie mają także cechy socjalizacyjne, trochę interesuję się tematem ale Puig na pewno nie jest skromny i poukładany jak go przedstawiają, obawiam się że w szatni nie do końca jest lubiany szczególnie przez młodzież bo widać ewidentnie to po mowie ciała np Ansu i Dembusia, czy ostatnio reakcje Frankiego i Cou wydają się wręcz wrogie. Jako specjalista od odczytywania mowy ciała uważam że są tam jakieś kwasy i jeśli Puig chce na siłę zostać to bardzo źle to świadczy o nim. Trener chyba stara się oczyścić atmosferę wypozyczeniem ale coś jest nie tak. Wcześniej tego nie zauważyłem ale w ostatnim sparingu w którym zagrał widać że każdy stara się nawet przy wyrzucie z autu, ale jak chodzi o współpracę z Puigiem to jakby miała być to smutna ostateczność.

0

@Turio Umtiti max 5mln euro - przy jego kontrakcie jakakolwiek sprzedaż gotówkowa będzie na plus.

1

@maciej7852 obrońca który nie broni, bez względu na poziom ligi, bez względu na system gry zespołu, bez względu na pozycję obrońcy na boisku w linii obrony - obrońca powinien przede wszystkim bronić wracając do obrony przy ataku przeciwnika - tu nie chodzi o DNA, tu chodzi o podstawy - oby Wolverhampton go kupił, lecz 3-4 mecze na takim poziomie zagra jak w Barcelonie to z ławki się nie podniesie.

0

@maatiixx a konkurentów do pierwszej 11 jakich ma - top of the top

0

@BarcaInfo jeśli to prawda to jednak Puig nie jest taki inteligentny

0

Wow, widziałem prawie w każdym meczu że Semedo ma braki taktyczne, a jako obrońca praktycznie nie istnieje, ale nie spodziewałem się że jest aż tak źle, jestem w szoku że aż tak dużo meczy rozegrał w poprzednim sezonie będąc aż tak kiepskim.
Trzeba podziękować Wolverhampton że go chcą kupić...

0

@Filip_10 przy wcześniejszych wycenach czuję trochę niedosyt

6

@BarcaInfo Dzięki Arturo za walkę i powodzenia w nowym klubie!

4

Dest wszedł na ostatnie 12min w wygranym meczu Ajaxu, ptaszki ćwierkają że to wejście było na pożegnanie - czyżby historia tworzyła się na naszych oczach? Dobrze zapowiadający się zawodnik na przynajmniej 10 lat!
PS: Klopp zmienił system gry - ależ będzię miał ekipe Liverpool w tym sezonie z nowymi możliwościami taktycznymi - szok

1

@NaFazieHitman mści się za brak szacunku

1

@Alcazar to zależy co interpretujemy jako my. Trener chciał 9 i pomocnika środka pola, jak widzimy wszystko dalej jest w płynnej postaci. Desta naturalnie warto kupić, jednak Na Garcie można te 3 miesiące poczekać i nie szastać pieniędzmi

0

@sebasek99 z Keita sobie może poradzić bo gra nierówno. Wijnaldum nie do ruszenia. Myślę że na przełomie października/listopada może być w pierwszym składzie jak będzie starał się kosztem byłej gwiazdy Bundesligi.

0

@badej60 że wszystkim się zgadzamy, ale nie wierzę że zacznie bronić, mega potencjał ale umysł dziecka jeśli chodzi o odpowiedzialność na boisku

0

@emeu miał okazję ale trzeba też mieć szczęście. Nie każdy zamienia wszystko w złoto jak Ansu. Nie jego wina że zarząd na kupował zawodników na zbliżone pozycje, ale głupi będzie jak nie posłucha Koemana. Nie zmienia to faktu że nadal w niego wierzę ale musi potwierdzić na jakimś wypożyczeniu że może zrobić krok do przodu. Tak samo jest z innymi - z Pedrim i Alena chociaż w przypadku tego drugiego jest to bardziej zasłona dymna przed sprzedażą. Wg mnie trener woli postawić na takiego Trincao aby w każdym meczu pograł 30min niż mieć 4 zawodników i dzielić między ich minuty bo blokowali by sobie sami nawzajem rozwój.

0

@BarcaInfo Zobaczymy czy Dest dzisiaj wyjdzie w meczu Ajaxu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?