0

Mówił, że obniży kontrakt i zrobił to brawo dla niego...

2

@DonMatteo901 Pewnie się Tomek cieszy z przedłużenia umowy z S. Roberto. Bardzo dobrze strata go to byłby dla Barcy ogromna klęska.

2

@Messibestplayerintheworld To jest dobra wiadomość, a nie przedłużenie umowy Sergio Roberto

1

@Encore Spokojnie Roberto już czeka na następny sezon

6

@Rust_Cohle Zawsze jest odpowiedni moment.

0

@Tomix_83 Przecież o grają z miłości do klubu.

1

@Lautaro No właśnie jeśli takie coś nie wejdzie to będzie boleć .

1

Kurs na wygraną Polski z Belgią wynosi 6 ? wchodzić za 100 jak myślicie ?

0

@Jestjakjest W końcu

0

@Pilka_jest_okragla Gdzie my ich wszystkich zmieścimy.

0

@PabloVEB Najlepiej niech zdradzi matkę Viniego z matką Karima Benzemy.

0

0

@rasta212 Czas to pieniądz :)

0

@Lisek Co jtr będzie się działo ?

4

@PanZagadka
Nikt jeszcze nie napisał więc będę pierwszy : Na ulicy widziałem ładniejsze :)

3

Woda z cytryną miętą i lodem TOP

0

@Cwaniak4 coś jeszcze ?

:)

3

@Emhyr Marchewka

0

@Tomix_83 Co to za obrońca za nim biegł ?

1

Haha 58.5 mln euro za FDJ. Niedawno było 85 mln.

0

O której jutro gra Iga?

0

@Cule1234 Znów ten biedy Riki

1

@Katalonbar Dermot Kennedy- Power Over Me

1

@Pilka_jest_okragla Kiedyś to było :)

1

@Sysia11 Bramkarz może pomóc, ale meczu nie wygra.

0

@AdamaTraore Legenda

1

@mekston Powrót Rakiety :)

0

@Adamski69 Na następny sezon potrzebujemy Chorwata

1

Passa z wygrywającym reprezentantem Chorwacji nadal trwa

0

@Tomason zgadza się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?