0

Jak na razie Alenie wprowadził swietnie, gra chłopak tak jak w rezerwach. Arthur z Brazyli również swietnie wprowadzony. Pugi regularne treningi a w przyszlym sezonie pewnie przejmie paleczke po Aleni w wprowadzaniu do zespolu. Miranda nie podolal na razie i tyle, jego czas moze przyjsc. Valverde nic o naszych chlopakach z rezerw nie wiedzial, nie będzie ich wystawial od tak w pierwszym skladzie.

2

Ale odrozniasz opinie, że to byl slaby mecz od "tp wina Valverde" ? Ochłoń bo masz problem z czytaniem. Hudson to raczej slaby ekspert i poslugiwanie sie jego zdaniem jest raczej glupie.

0

Jak tam z poziomem 3 części jak wytresowac smoka? Jest zachowana przyzwoita ciągłość z poprzednimi częściami? ;)

2

Wymien co dzisiaj bylo bledem Valverde. Coutinho to skrzdlowy, popatrz na Liverpool, tam na skrzydle sie nie miescil i przesuneli go na pomoc, jego nominalna pozycja o zawsze to skrzydlo, w klubie i reprezentacji. Skoro robienie 5 setek w drugiej połowie jest tak nudne to nie ogladaj, lepiej nie będzie.

0

Ale potrafisz czytac ze zrozumieniem? Czy uwazasz, że Valverde jest na poziomie programisty ktory odwala bugi? Dublet i gra na trzech frontach z przewaga w lidze to te "bugi"? Robsesh ochlon bo masz problem z czytaniem. Tak jak nie wiesz więcej na temat kodu czy gotowania od dobrego programisty czy kucharza tam samo nie wiesz wiecej od Valverde ktory dobrym trenerem jest na pewno. Pogodz sie z tym.

0

To nie jest styl Barcelonski. Lucho to bylo wrecz zaprzeczenie Barcelony, mocniej moglby zaprzeczyć tylko Mourinho.

0

Ad 1 dlaczego sie osmieszasz... Akurat ustalanie skladu to ulamek pracy trenera i praktycznie nie masz prawa zrobic tego lepiej, nie widzisz zawodników na treningu. Przypominam, że sam napisałeś, że tego nie rozumiesz, to po co komentuejsz skoro na te chwile dalo to dublet, przewage w lidze i polfinal pucharu krola.

Ad 2. Poczytaj o regeneracji organizmu, nie ma znaczenie, czy Suarez odpocznie 6 dni czy 10, teoretycznie po 3 dniach jest juz gotowy do gry jak większość zawodnikow. Nie istnieje jakiś pasek energii ktory sie napelni i starczy na te cztery wyjazdowe mecze, rotacje będą musialy byc zastosowane w tym maratonie, prawdopodobnie z Sewilla, drobne ale jakies, może według ciebie gdyby skald odpocząl 3 tygodnie to w ogole bylby w gazie? Brak rytmu nikomu nie służy, zwłaszcza Messiemu i dzis to pokazał.

Ad 3. Syf to wygranie dubletu, i walke na 3 frontach, w dodatku uznanie w oczach zawodnikow i zarządu.

0

Co roku wzmacniany kadre. Co roku az od dwoch lat xD No masakra.

0

Komentarz usunięty

0

Nie wroci nigdy bo Guardiola juz trenowac nie będzie a Iniesta i Xavi nie wrócą. To co gramy teraz i grac bedziemy to i tak najwyzej co mozna grac po "Barcelońsku" po odejsciu Messiego i Busquetsa ten styl zniknie praktycznie całkowicie chyba, że bedzie jakas swietna generacja wychowankow a w to watpie. Juz Barcelona za Lucho nie przypominala w ogole stylu Barcelony, na pewno blizej tego jest Valverde a to, że wyglada to troche gorzej niz w ostatnim sezonie Guardioli jest niczyją winą. Kibice chcą tiki taki to ją mają.

0

Dzieki nie doczytalem, przepraszam. Ale wracając, spytaj sie kibiców Ajaxu czy uważają, że to byl styl ;) Znam dwóch Holendrow i oni raczej są zgodni, czyste frajerstwo i pokaz jak Real gra w LM, do bólu skutecznie.

0

Zaczniemy od konca, stworzenie 5 setek i nie pozwolenie na zadną akcje Valladoid to nie fuks, fuksem wygral Real z Ajaxem o ile nie nazwać tego wyrachowaniem. Alena nie byl najlepszy na boisku tylko Pique i Busquets, potem slaby Messi. 30 minut dla Suareza jako przetarcie przed LM to świetna sprawa, dzisiaj bedzie mial nad czym sie zastanowic. Rakitic to samo.

Ad 1. Pogubiles sie bo nie jestes trenerem, gdybyś to rozumiał to pewnie bys pracowal w Barcelonie, to nie jest zerojedynkowe, że albo robi sie jedno albo drugie, trenerzy zarabiaja miliony i maja troche wiekszą wiedzę.

Ad 2. O jakim odpoczynku mowisz? Nie graliśmy 6 dni, to wystarczająco. Na odpoczynek dla wszystkich. Przetarcie przed LM jest bardzo wazne.

Ad 3. Trener widzi Malcoma na co dzień, to, że zagrał jeden dobry mecz z Realem nie zmienia jego sytuacji w zespole gdzie nadal jest 3 wyborem na pozycję. Dembele zagral dzisiaj wystarczająco, trener obserwujac go na treningu wie lepiej ile potrzebuje minut, to dopiero drugi mecz po kontuzji, naturalna kolej rzeczy gdzie zawodnik raczej pełny mecz gra w trzecim meczu po powrocie.



Argumenty naprawdę słabe, glownie zarzucasz trenerowi rzeczy o których nie masz zielonego pojecia bo po prostu nie jestes trenerem, sam przeciez piszesz, że tego nie rozumiesz a komentujesz.

0

Mecz meczowi nie rowny, jestes kibicem i takich rzeczy nie wiesz? Porównania typu Barca Juve i Juve Atletico duzego sensu nie maja bo zazwyczaj decyduje dyspozycja dnia. City bylo w półfinale w sezonie 2015/16 to tylko rok pozniej po naszym tryplecie... Ostatnie dwa sezony odpadali w 1/8 i cwiercfinale, nawet my jestesmy lepsi a podobno tragedia w LM. Spytaj kibucow Juve co uwazaja, my nie przegrywamy 3-0, oni tak.

1

Co innego krytykowanie jednego meczu a co innego ustawianie skladu na Lyon. Roy powiedział, że DAWNO nie widzial tak slabej Barcelony wiec cos teoria sie nie trzyma kupy bo podobno gramy tragedie od przyjscia Valverde. Ochłoń i pogodz sie, że sie na tym nie znasz.

0

Mecz slaby ale to są fakty, że takimi meczami sie wygrywa lige, trzeba wygrywac nawet jak gra nie idzie. Poczekaj do powrotu Arthura i ten pierwiastek Guardioli wróci, tylko czekac aż chłopak sie bardziej rozwinie i zgra.

0

To zglos je jako multikonto odpowiednim osobom.

0

Udowodnij mi, że jest tam bardziej efektywny bo wątpię, że lepiej bys go ustawil niz Valverde. To są tylko twoje domysly, nie mozesz wiedzieć, że na dłuższą mete grałby tam lepiej.

0

Wymien argumenty na niekorzyść Valverde po dzisiejszym meczu. Mniej "XD" to nie sprawi, że twoj komentarz jest prześmiewczy. Gdzie napisalem, że nie ma za co krytykować? Jest za co to nawet Messiego, tylko czekam na logiczne uzasadnienie. A za ten mecz poważnych zastrzeżeń mieć nie mozna.

0

Nikt ci nie da plusow, skończ.

0

Mało mnie obchodzi co uważasz, prowadzisz inną dyskusje wiec sie dostosuj i nie obrażaj oponenta bo takim zachowaniem mozesz tylko udowodnić, że mentalnie masz 15 lat a tego chyba nie chcesz. Uzywanie takich slów jak gowno czy dupa nie sprawi, że zabrzmisz poważniej.

0

Strzelili im jedną bramke, wynik meczu do 2-1. Spalony byl, uwaza tak wiekszosc ekspertow jak nie praktycznie wszyscy. Odsylam do przepisów. Absorbując uwage bramkarza bierze sie udział w grze, to jest juz pozycja spalona. A tam mozna bylo sie nawet dopatrzec blokowania. Owszem, stworzyli sobie dużo więcej okazji a i tak przegrali. Wypunktowani jak dzieci. Sam piszesz, że grali super stylowo i pewnie lepiej niz Real a i tak malo ugrali i ro u siebie. To sie nazywa frajerstwo.

1

Nie ośmieszaj sie typie.

0

Zawodnicy i zarzad ma wyzsze kompetencje niz ty. Pogodz sie z tym.

1

Okropny Messi? Gol i 3 rajdy po których mogl miec gola czy asysty ktore odebral Suarez? Średni mecz bo wychodzi, że w dobrej formie strzela po 5 goli na mecz.

0

Semedo czeato gral takie mecze i byl chwalony niemiłosiernie.

0

Wymien gdzie popełnił jakis blad.

0

A po za tym golem? Nie trudno go przytoczyc bo jest mniejszocia i gra tam duzo mniej. To są pojedyncze mecze a bzdurą jest oceniac zawodnika za pojedyncze mecze, częściej gra po lewej i naturalnie ma tam wiecej slabych meczy.

0

Styl to jest dac ograc sie jak dziecko? Dali im sie wybiegac i dwoma akcjami zamkneli dwumecz. Nie bylo wiadome ani troche. Real nadal jest sredni i wystarczylo cos wykorzystac w pierwszej polowie. Dlaczego mnie obrazasz? Bo mam inne zdanie? Dlaczego uwazasz, że ty wiesz wiecej? Odpowiedz, z Feyenoordem czy Heraclesem tez prezentowali ten swoj styl? Czy wtedy jeszcze grali bez stylu.

0

Rakitic, Arthur i Semedo nie grali w 1 skladzie. Do tego Lenglet. To wiecej niz 1/3 drużyny. W dodatku Messi i Dembele wracajacy po kontuzji. Tylko tym sie można byli martwic. Juventus ma taki poziom, że dostaje baty od Atalanty 3-0 czy remisuje z Parmą 3-3. Gdyby nie Ronaldo to naprawdę bylo by duzo gorzej bo nawet fani Juve ci powiedzą, że ich klub gra dosyc srednio i mocno obawiaja sie Atletico. City gra to cos od przyjścia Guardioli i jak na razie po za super wystepem w lidze szału nie ma a sam zauważyłeś, że kadra duzo szersza. No i gdzie masz te inne kluby? Liverpool? xD moze Real który grajac jak my w średniej formie jest w najwyższej.

0

5 kolo u wozu strzela 8 gol i notuje 3 asysty tylko w lidze? Kiedy ostatni raz widziales Dembele na prawej stronie dluzej niz 1 mecz z rzedu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?