Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Bo jest na c+ polowa meczow kolejki jest na eleven a reszta na c+, kolejny mecz Barcy na c+
1
Wiedźmin wszystkie czesci ale to fantastyka jesli ci odpowiadam.
0
Messi, Ronaldo Nazario i CR7 imo :)
1
Ostatni sezon? Wygrali 2-1 w męczarniach. Po co bzdury piszesz. Potem biali piszą to samo o Gironie i tylko zaniża sie poziom na stronach.
18
Od 21 latka wymagasz dojrzałej i madrej gry? I to od skrzydłowego? Mbappe to ewenement, pilkarz gra tak jak opisujesz w wieku 24-26 lat. Cou wcześniej tez mial wiele zlych decyzji i bezsensownych dryblingów.
1
Przecież obie formy są poprawne xD
1
To prawda, wole wiecej minut dla Arthura ktory stara się byc praktycznie caly czas pod grą i ma chlop potencjal ma wielkie granie, lepsze to niz 100 mln za Pogbe.
0
A skad wiesz, że u nas wykorzysta? Moze on jest stworzony do gry jak w repce Francji? To niech do Atletico idzie.
0
Prawda jest taka ze Pogba ma taki poziom, strasznie nieregularny zawodnik, jak widać moze grac lepiej(mundial) ale w sezonie dobitnie pokazuje ile jest wart.
0
No jak tam mistrzu? Twoje 15 lat jako fotelowego kibica > 17 lat jako trener Valverde i nie liczac jego kariery jako zawodnika. Powtarzam marnujesz sie na tym forum.
0
Mecz z La liga zawsze jest na jednej stacji c+/eleven nigdy nie obu, wyjatek el clasico.
0
Cicho przecież to Mourinho go ogranicza xD
0
Nie produkuj sie, przecież ma fajną fryzurę i cieszynki :D Wyszly mu mistrzostwa i od razu wiara w niego wrocila, chyba wiemy jak grala Francja i to, że mundial to slaby wyznacznik.
0
Tak mi sie wydaje ze Rakitic gra na pozycji do ktorej sie najmniej nadaje :D Lepiej zeby sie skupial na jednym zadaniu defensywie lub ofensywie bo jako łacznik jest po prostu tylko dobry.
2
Odsylam do definicja ad personam w google. Kontynuując ogladasz pilke od 15 lat i zapewne znasz sie lepiej od Valverde czy Enrique. Kiedy sam Ernesto ma więcej stazu jako trener niz ty jako kibic? Chlopie marnujesz się jako La Ramblowy ekspert :D
0
Nie wiem czy tak kontrowersyjnie, Busquets nie gra juz tego co kiedyś i tez wolalbym Rakticia na tej pozycji sprobowac na dłużej.
29
Komentarz usunięty
0
Abidal maskotka tak ma działać. Segura odwalil w tym okienku swietna robote ale niech będzie, że Abidal zrobil te transfery :D
8
Z Sewillą więcej wygranych pojedynkow od Messiego i do tego 2 kluczowe podania. Płacą ci za pisanie bzdur? Z Sewilla bez watpienia drugi gracz po Messim.
0
Mocny? Nadal gra tą samą kupe tylko w innej lidze, slabszej i mieści się w skladzie.
0
Przecież De Gea najlepszy GK a juz na pewno lepszy niz ten przereklamowany Ter Stegen xDD Zaraz tak ktos napisze
2
Kopanie sie po czole to udzial przy golu co 90 minut, to dryblingi i wygrane pojedynki na poziomie Mbappe w duzo slabszej lidze. To 1,6 kluczowego podania na mecz(Mbappe 1,9) z tym, że Dembele nie mial okazji grac regularnie. Sorry ale bredzisz i ze statystykami nie wygrasz. Suarez od roku sie kopie po czole i co z tego skoro strzela po minimum 25 goli w lidze.
7
Udzial przy golu co 90 minut - kopanie sie po czole. Skoncz już bo piszesz najpierw o rzeczach których nie masz pojecia, w stylu Suarez w wieku 21 lat wymiatal kiedy od w wieku 23 lat ledwo strzelal 11 goli w sezon w Anglii :D
1
Teraz to zrozumiales? W dodatku przeplacony o 50 mln. W dodatku gość przychodzi z zespolu ktory gral z kontry do zepsoli ktory dominuje w 90% meczach. Ten sezon bedzie caly w kratke bo widać ze czasem łapie a czasem nie łapie co ma zrobic. W następnym sezonie moze bedzie lepiej o ile go nie sprzedadzą. Taki urok kupowania 20-21 letnich zawodnikow. Albo wskoczy od razu na poziom albo będzie trzeba na ten poziom czekać.
8
Nawet jesli nie byla to Premier League go zweryfikowała i strzelal w srednio co 3 meczu, taki byl jego poziom w wieku 23/24 lat :) Coutinho w jego wieku mial problem byc w 1 skladzie dluzej niz 3 mecze przez nieregularną forme. Tymczasem Dembele w wieku 20 lat byl najlepszym skrzydlowym w Bundeslidze!
1
Nie rozumiesz chyba prostych analogi, Neymar odszedl za 222 mln a Dembele przyszedl za polowe tej kwoty. Czemu oczekujesz zastepstwa skoro powinien byc według twojej ligi dwa razy gorszy? A jest dwa razy gorszy.
4
Co ma slabiutka Erdivisie do wymiatania? Tam Milik tyle strzelal. W Premier League 11 goli w 31 meczach i to jest według ciebie wymiatanie. Busquets tak wymiatal ze w 2008 nie pojechał na Euro nawet jako rezerwy.
2
Ale co ma druzyna do klubu? Francja nie placila za niego 160 mln tylko PSG a dla PSG nie wygral on nic - przeplacony.
7
Suarez w wieku 23 lat w 31 meczach w Premier League mial 11 goli, to jest wymiatanie? :D Sprawdz potem pisz.
4
Mbappe za 160 mln nie pomogl w PSG w niczym, spalił sie z Realem i strzelil tyle goli co Malcom w lidze. Tyle ze Malcom kosztuje 40 mln a nie 160 mln.