0

Męczą mnie takie teksty że Courtois nie pasuje do stylu Barcelony...Niby czemu? Kogo my szukamy-bramkarza czy rozgrywajacego co umie łapac piłki?

0

Poszukaj i pokaż obrońców którzy ich nie robią.

0

Właśnie robie kluczowe błedy i częstto na niego spada odpowiedzialność.
Na pewno każdy miał serce w gardle gdy stracił piłke w rewanżu z Milanem czego efektem chłop jechał sam na sam.

0

Dokładnie,fajny silny chłop,niezły technicznie.

0

Cieżko wybrać tego obrońcę ; )
A jak patrze na mecz City to aż zal że Sakho nie gra u nas.

0

Nie,w inne. Notka na ten temat byla juz dawno.

0

Nie ktorzy tez sie lapia bo sa biedni umyslowo skoro tak pisza:)

0

i dobrze bo Pinto mnie jakoś nie przekonał ; )

0

Bo Bartra to przecież filar reprezentacji obecnie ; )

0

Marzenie Realu by wycofać Barcelone i w końcu szansa na jakieś krajowe puchary ; )

0

powinien mu ten rudy jeb.. za przeproszeniem.

0

powinien to w zeby złapać...

0

Rzuciłem okiem na Rm.pl i tam według "kibiców " Barcelona wygrała mecz dzięki...odgwizdaniu autu nieprawidłowego dla nas. ; )
Ta strona to taka moja prywatna rozśmieszalnia i dowód że głupota ludzka nie zna granic.

0

bogaty wybór ; )

0

i dolicz jeszcze Arbole ; )

0

Hiszpania z obrońcami klasy Arbeloa i Ramos daleko nie zajedzie..i jak dojdzie do tego Pique bez formy..;)

0

bredzisz dziecko

0

najbardziej do tej jego cieszynki pasuje niestety słowo pedalska i mozna z niej odczytać - ' patrzcie jestem najlepszy '

0

panowie nie ma co płakać z powodu goli Realu,są daleko w tyle obecnie ; )

0

Busi cichy bohater dla mnie

0

Napisz komentarz...prostopadła piłka od naszego napastnika ; D

0

jacy kibice ? to nie polska liga że gość strzeli gola na cztry kolejki i sie go klepie po głowie i powołuje do kadry,każdy ma swoje zdanie

0

No taka jest prawda że od sezonu mecze ciągnie nam Messi a teraz Neymar,brak obu i widac efekty przy dorym zespole.ustawionym taktycznie.

0

nawet nie odpisuj an te prowokacje ; )
nie dawaj dziecku uciechy.

0

nie no robić z najlepszego DM na świecie obrońcę to troche nei bardzo.

0

i zupełny brak doświadczenia,niestety po stronie Belgi.

0

no brawo jeśli Ty w Chile widzisz tylko Alexisa ; )
Vargas,Vidal,Medel,Isla to tylko niektórzy którzy robia tam kapitalna robotę.

0

Rosell co styl ubierania ; )

0

Dobrze dzieci wiemy ze caly real jest lepszy od Barcy ale idzcie spac i zasmiecajcie forum

0

Po pierwsza Tello gola nie strzelil:) po za tym patrzac na to co gra pozegnam go bez zalu,bo patrzac na jego mine widze wielka rozkapryszona gwiazdke.A. na razie to nawet nie jest przecietny gracz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?