Jacek770
Dołączył/a: marzec 2011
.....
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Męczą mnie takie teksty że Courtois nie pasuje do stylu Barcelony...Niby czemu? Kogo my szukamy-bramkarza czy rozgrywajacego co umie łapac piłki?
0
Poszukaj i pokaż obrońców którzy ich nie robią.
0
Właśnie robie kluczowe błedy i częstto na niego spada odpowiedzialność.
Na pewno każdy miał serce w gardle gdy stracił piłke w rewanżu z Milanem czego efektem chłop jechał sam na sam.
0
Dokładnie,fajny silny chłop,niezły technicznie.
0
Cieżko wybrać tego obrońcę ; )
A jak patrze na mecz City to aż zal że Sakho nie gra u nas.
0
Nie,w inne. Notka na ten temat byla juz dawno.
0
Nie ktorzy tez sie lapia bo sa biedni umyslowo skoro tak pisza:)
0
i dobrze bo Pinto mnie jakoś nie przekonał ; )
0
Bo Bartra to przecież filar reprezentacji obecnie ; )
0
Marzenie Realu by wycofać Barcelone i w końcu szansa na jakieś krajowe puchary ; )
0
powinien mu ten rudy jeb.. za przeproszeniem.
0
powinien to w zeby złapać...
0
Rzuciłem okiem na Rm.pl i tam według "kibiców " Barcelona wygrała mecz dzięki...odgwizdaniu autu nieprawidłowego dla nas. ; )
Ta strona to taka moja prywatna rozśmieszalnia i dowód że głupota ludzka nie zna granic.
0
bogaty wybór ; )
0
i dolicz jeszcze Arbole ; )
0
Hiszpania z obrońcami klasy Arbeloa i Ramos daleko nie zajedzie..i jak dojdzie do tego Pique bez formy..;)
0
bredzisz dziecko
0
najbardziej do tej jego cieszynki pasuje niestety słowo pedalska i mozna z niej odczytać - ' patrzcie jestem najlepszy '
0
panowie nie ma co płakać z powodu goli Realu,są daleko w tyle obecnie ; )
0
Busi cichy bohater dla mnie
0
Napisz komentarz...prostopadła piłka od naszego napastnika ; D
0
jacy kibice ? to nie polska liga że gość strzeli gola na cztry kolejki i sie go klepie po głowie i powołuje do kadry,każdy ma swoje zdanie
0
No taka jest prawda że od sezonu mecze ciągnie nam Messi a teraz Neymar,brak obu i widac efekty przy dorym zespole.ustawionym taktycznie.
0
nawet nie odpisuj an te prowokacje ; )
nie dawaj dziecku uciechy.
0
nie no robić z najlepszego DM na świecie obrońcę to troche nei bardzo.
0
i zupełny brak doświadczenia,niestety po stronie Belgi.
0
no brawo jeśli Ty w Chile widzisz tylko Alexisa ; )
Vargas,Vidal,Medel,Isla to tylko niektórzy którzy robia tam kapitalna robotę.
0
Rosell co styl ubierania ; )
0
Dobrze dzieci wiemy ze caly real jest lepszy od Barcy ale idzcie spac i zasmiecajcie forum
0
Po pierwsza Tello gola nie strzelil:) po za tym patrzac na to co gra pozegnam go bez zalu,bo patrzac na jego mine widze wielka rozkapryszona gwiazdke.A. na razie to nawet nie jest przecietny gracz.