Ja Cule
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie by było gdyby Messi strzelił ze 2 bramki Arsenalowi, żeby przypadkiem CR0 nie został królem strzelców LM :P
0
Bojan pokazał dziś, że może się przydać i na Arsenal i na Real, więc zbytniej tragedii nie ma. Aczkolwiek niech Ibracadabra szybko wraca do zdrowia.
0
Sądzę, że gdyby był to duet Messi-Bojan tych bramek byłoby więcej niż 40 ;). Mimo wszystko nie ma co wybrzydzać.
0
Maxwell 6
4 to zdecydowanie za niska nota.
Henry to normalnie jaja sobie robił. Podziwiałem, podziwiam i uwielbiam tego gracza, ale taka gra a właściwie jej brak to jest haniebne. Jego usprawiedliwieniem niby jest gra przeciwko ukochanemu zespołowi :/??. Normalnie jaja. On nawet nie starał się wybiegać na pozycje baa w ogóle nie chciało mu się biegać. Mam nadzieję, że jak zagra na CN to przynajmniej nie strzeli samobója.
0
Karny może i był, zależy od interpretacji sędziego. Ten zinterpretował niekorzystnie dla Barcy. Za to czerwona kartka to z d*** wzięta ;/
0
;/