0

Fajnie by było gdyby Messi strzelił ze 2 bramki Arsenalowi, żeby przypadkiem CR0 nie został królem strzelców LM :P

0

Bojan pokazał dziś, że może się przydać i na Arsenal i na Real, więc zbytniej tragedii nie ma. Aczkolwiek niech Ibracadabra szybko wraca do zdrowia.

0

Sądzę, że gdyby był to duet Messi-Bojan tych bramek byłoby więcej niż 40 ;). Mimo wszystko nie ma co wybrzydzać.

0

Maxwell 6

4 to zdecydowanie za niska nota.

Henry to normalnie jaja sobie robił. Podziwiałem, podziwiam i uwielbiam tego gracza, ale taka gra a właściwie jej brak to jest haniebne. Jego usprawiedliwieniem niby jest gra przeciwko ukochanemu zespołowi :/??. Normalnie jaja. On nawet nie starał się wybiegać na pozycje baa w ogóle nie chciało mu się biegać. Mam nadzieję, że jak zagra na CN to przynajmniej nie strzeli samobója.

0

Karny może i był, zależy od interpretacji sędziego. Ten zinterpretował niekorzystnie dla Barcy. Za to czerwona kartka to z d*** wzięta ;/

0

;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?