0

no tak. powaga powagą . tak mi sie wymyslilo.

0

Czyli:

Barca 2-0 Bilbao Barca > Bilbao
Barca=Bate ?? ;-)
Bate 2-0 Bilbao Bate > Bilbao

0

Trzeba wykorzystac absencje Zlatana,Silvy oraz Lavezziego. Chociaz z nimi czy bez nich trzeba przywiezc 3 punkty . Chcialbym zobaczyc solidna gre w obronie jak w ataku , skladna i szybka tiki take oraz pewnego bramkarza.

0

czy wie ktoś czy nawet w sparingach rozegrał chociaż 1 minutę ? jeśli nie to odpowiedź nasuwa się sama co z nim zrobić lub widać Lucho nie uwzględnia go w planach na ten sezon

0

Czyja wiem .. też bym chciał zarabiać ok 4 miliony euro rocznie , siedząc i nic nie robić a na dodatek oglądać mecze Barcy z ławki ,bądź trybun :-)

0

Szczerze mówiąc to brakuje mi tych szalonych,solowych rajdów Messiego. Pamiętam jak kiedyś w 1 akcji potrafił sprawić by kopara opadła do ziemi. I ten pamiętny rajd z Realem w LM w 2011 roku lub z Getafe. Stare, piękne czasy.

12

Tak btw. co sądzicie o rzutach wolnych ? Według mnie powinni zmienić, że Messi "na siłe" będzie wykonywał każdy rzut wolny. Przecież Neymar lub Suarez (,gdy będzie mógł grać) też potrafią celnie uderzyć. Denerwuje mnie ,że np. jest kąt gdzie "lepszym" rozwiązaniem będzie wykonanie wolnego z prawej nogi niż z lewej. Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam

0

1

Przed ostatni *

1

Ostatni akapit mowi wszystko o tym zawodniku

5

Żeby tylko nie skończył jak Bojan ..

0

Przepraszam że musiales to powtarzac. Dopiero przyszedlem do domu. Dziekuje i pozdrawiam.

0

Czy zatem Luis Suarez bedzie mogl zagrac w meczu z Realem czy nie ?

15

Nie wiem co mnie bardziej denerwuje:ta gra w ataku sevilli czy ta durna opaska na glowie Bale'a

4

Wawrzyniak nie gra w Legii.

0

Chcialbym aby wrocil temat Balanty.niemoge sie jednak wypowiedziec ,gdyz nie ogladam meczow river plate.widzialem go jedynie na kompilacjach Youtube.zaimponowal mi tym spokojem w wyprowadzeniu pilki ze swojej polowy.mam nadzieje ze nie jest jedynie gwiazdka takich kompilacji ( jak przypominam nie widzialem go na "zywo")

1

Ostatnie zdanie mnie najbardziej dołuje.

0

Jak grał Halilović ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?