0

Holandia & Senegal
Anglia & Drużyna z baraży
Argentyna & Polska/Meksyk
Francja & Dania
Hiszpania & Niemcy
Belgia & Chorwacja
Brazylia & Szwajcaria
Portugalia & Urugwaj
Swoją drogą Francja ma szanse na przełamanie klątwy.

1

@ViscaBarca123 serdecznie Ci polecam jeszcze Siluetę, bardzo przyjemny smak skórki pomarańczy.

0

Co się waszym zdaniem powinno stać z Collado po powrocie z wypożyczenia? (Wiadomo, do Barcy B nie chce wrócić)
A) Zostać członkiem pierwszego zespołu
B) Udać się na kolejne wypożyczenie
C) Sprzedać
Moim zdaniem powinien dostać szansę w pierwszym zespole.

19

''Ludzie, którzy nie imprezują, coś ukrywają.'', a co jak po prostu nie lubię ludzi?

4

wyjazd do Polski raczej może mu zepsuć karierę w przyszłości, przede wszystkich zahamować jego rozwój.

3

@Lucassito trudno się nie zgodzić. Aczkolwiek lepiej mieć zbyt mocną ławkę, niż zbyt słabą. Taki paradoks.

6

@RosjaninBut Christensen w żadnym stopniu nie jest słaby, a do tego jego styl gry idealnie do nas pasuje.

0

jeśli nasze zasoby na środek obrony w przyszłym sezonie miałby wyglądać tak: Pique, Araujo, Eric, Christensen i Rudiger to jestem jak najbardziej na tak, tylko pytanie, czy któryś z nich oprócz Erica, byłby w stanie pogodzić się z rolą rezerwowego.

0

@kosiar91 trzeba było czytać, że nic takiego nie miało miejsca.

8

@kosiar91 skąd ty taką informację wziąłeś? XD

0

0

@OsamaDembele albo jest mega słabym trollem, albo po prostu mało inteligentnym dzieckiem.

0

@OsamaDembele XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@monsterrize mamy drugą najmłodszą kadrę w lidze, a biorąc pod uwagę tegoroczną ligę mistrzów (wszystkie kluby od rundy grupowej) to plasujemy się na 11 miejscu, gdzie z lig top5 w top10 są tylko 3 kluby.

1

Najlepszy piłkarz na świecie, najlepsza 9 na świecie, do tego Polak Rodak? Proszę państwa, jeśli to dojdzie do skutku, to ktoś w tym klubie będzie musiał Alemanemu buty czyścić.

13

@OsamaDembele szok, jakim cudem nie grasz w topowym klubie? A tak poważnie twoje wpisy są tak idiotyczne.

0

szczęście w nie szczęściu, że jestem samotny ;v

1

@jeyx77x przy Bartomeu żaden trener nie miał wolnej ręki do transferów.

67

lepiej sprowadzić tego, kogo bardziej zechce Xavi i kompletnie mu zaufać.

0

Bardzo dobrze, chociaż osobiście uważam, że Tenas jest nieco lepszy.

7

jakoś tak gol Eriksena sprawił, że się uśmiech na twarzy pojawił.

0

moim zdaniem trafi do tego szejkowego City. Oby tam nie wypalił, bo jak City nie wychodzi to zawsze jest uśmiech na twarzy.

0

@Lukas82 Ferran >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Traore

1

Araujo jest bezcenny.

0

@sylweste.r Raphinia, a nie Rafinha

0

@KacperVEB midas, midas

13

@Elvisek jako bramkarz mogę Ci śmiało powiedzieć, że przy tym jak zbierał się Vini do finalizacji akcji, Marc ustawił i zachował się praktycznie idealnie.

1

Nie wyobrażam sobie innego scenariusza, Ronald to nasz przyszły kapitan bez dwóch zdań.

1

@Fake69 Nico grywa jako środkowy pomocnik, jak Frenkie. Kessie będzie raczej zmiennikiem Busiego.

0

@Figurehead1983 o nie, nie zesraj się chłopie, każdy ma do tego prawo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?