HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Holandia & Senegal
Anglia & Drużyna z baraży
Argentyna & Polska/Meksyk
Francja & Dania
Hiszpania & Niemcy
Belgia & Chorwacja
Brazylia & Szwajcaria
Portugalia & Urugwaj
Swoją drogą Francja ma szanse na przełamanie klątwy.
1
@ViscaBarca123 serdecznie Ci polecam jeszcze Siluetę, bardzo przyjemny smak skórki pomarańczy.
0
Co się waszym zdaniem powinno stać z Collado po powrocie z wypożyczenia? (Wiadomo, do Barcy B nie chce wrócić)
A) Zostać członkiem pierwszego zespołu
B) Udać się na kolejne wypożyczenie
C) Sprzedać
Moim zdaniem powinien dostać szansę w pierwszym zespole.
19
''Ludzie, którzy nie imprezują, coś ukrywają.'', a co jak po prostu nie lubię ludzi?
4
wyjazd do Polski raczej może mu zepsuć karierę w przyszłości, przede wszystkich zahamować jego rozwój.
3
@Lucassito trudno się nie zgodzić. Aczkolwiek lepiej mieć zbyt mocną ławkę, niż zbyt słabą. Taki paradoks.
6
@RosjaninBut Christensen w żadnym stopniu nie jest słaby, a do tego jego styl gry idealnie do nas pasuje.
0
jeśli nasze zasoby na środek obrony w przyszłym sezonie miałby wyglądać tak: Pique, Araujo, Eric, Christensen i Rudiger to jestem jak najbardziej na tak, tylko pytanie, czy któryś z nich oprócz Erica, byłby w stanie pogodzić się z rolą rezerwowego.
0
@kosiar91 trzeba było czytać, że nic takiego nie miało miejsca.
8
@kosiar91 skąd ty taką informację wziąłeś? XD
0
@OsamaDembele ...
0
@OsamaDembele albo jest mega słabym trollem, albo po prostu mało inteligentnym dzieckiem.
0
@OsamaDembele XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@monsterrize mamy drugą najmłodszą kadrę w lidze, a biorąc pod uwagę tegoroczną ligę mistrzów (wszystkie kluby od rundy grupowej) to plasujemy się na 11 miejscu, gdzie z lig top5 w top10 są tylko 3 kluby.
1
Najlepszy piłkarz na świecie, najlepsza 9 na świecie, do tego Polak Rodak? Proszę państwa, jeśli to dojdzie do skutku, to ktoś w tym klubie będzie musiał Alemanemu buty czyścić.
13
@OsamaDembele szok, jakim cudem nie grasz w topowym klubie? A tak poważnie twoje wpisy są tak idiotyczne.
0
szczęście w nie szczęściu, że jestem samotny ;v
1
@jeyx77x przy Bartomeu żaden trener nie miał wolnej ręki do transferów.
67
lepiej sprowadzić tego, kogo bardziej zechce Xavi i kompletnie mu zaufać.
0
Bardzo dobrze, chociaż osobiście uważam, że Tenas jest nieco lepszy.
7
jakoś tak gol Eriksena sprawił, że się uśmiech na twarzy pojawił.
0
moim zdaniem trafi do tego szejkowego City. Oby tam nie wypalił, bo jak City nie wychodzi to zawsze jest uśmiech na twarzy.
0
@Lukas82 Ferran >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Traore
1
Araujo jest bezcenny.
0
@sylweste.r Raphinia, a nie Rafinha
0
@KacperVEB midas, midas
13
@Elvisek jako bramkarz mogę Ci śmiało powiedzieć, że przy tym jak zbierał się Vini do finalizacji akcji, Marc ustawił i zachował się praktycznie idealnie.
1
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza, Ronald to nasz przyszły kapitan bez dwóch zdań.
1
@Fake69 Nico grywa jako środkowy pomocnik, jak Frenkie. Kessie będzie raczej zmiennikiem Busiego.
0
@Figurehead1983 o nie, nie zesraj się chłopie, każdy ma do tego prawo.