Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to były za brednie jakiś czas temu z ceną w okolicach 50 milionów euro za Bernardo Silve wypuszczoną od Romero to do tej pory nie mam pojęcia...
0
@MesQueUnClub08 Zaraz przez liczną społeczność nastolatków na lr zostaniesz nazwany boomerem i ogólnie to uja sie znasz. Prawda do takich lub podobnych dotrze kiedy uroda przeminie i trzeba będzie jakoś na życie zarobić.
37
Chłop w pierwszej połowie wyłożył kilka bardzo dobrych podań które spokojnie mogłyby być asystami i ogólnie najlepszy w ataku ale jest jechany za to, że po zmianie stron raz źle wypuścił sobie piłke. Na stronie pomeczowej Dembele ma taką samą ocenę jak Raphinia chociaż zagrał lepiej i od niego i od Lewego pewnie też. Tyle.
1
Znowu bez Dembele byłoby tragicznie, jest średnio/słabo
1
Bramka Podlasia w meczu z Wieczystą stadiony świata
8
Córka powinna przejąć nazwisko panieńskie mamy
0
@LS Pytasz dzika czy sra w lesie? Jasne, że tak.
1
Te sondy na dole strony odnośnie tego czy Barcelona powinna się starać o podpis Dembele pod nową umową to na poważnie?
1
@sirmatthew Polecam jak najbardziej. Sam robiłem rozpoznanie bo kupowałem sprzęt dla taty, wszystko oryginalnie zapakowane, telefon służy już sporo czasu.
2
@Allbi I to mnie skłoniło do napisania tego postu. Z danych dostępnych na pierwszych stronach Googla wychodzi około 2,3 metra. Co wciąż jest bardzo duzo.
1
@matirix20 Nie musisz. Wystarczy, że podzielisz objętość przez powierzchnię.
2
@maroon Zgadza się. Często ludzka intuicja bywa omylna.
3
Ciekawostka: gdyby całą wodę z jeziora Bajkał rozprowadzić równomiernie po całej powierzchni USA to stworzyłaby ona warstwę cieczy o wysokości około 2,4 metra.
13
Wygrał chyba drugie życie
https://x.com/swiat_kolpakow/status/1555123287612694529
1
@michal26 Dobry sygnał jest taki, że ostatnio mniej tną w uja i jak spada na giełdzie to i spada od razu cena hurtowa i cena na stacji.
0
@Rust_Cohle Nie masz większych problemów niż postawa jakiegoś gościa na LR? Szkoda życia
10
@Herato Z tymi gówno pracami to uważaj. Bo prawdopodobnie gdyby nie Ci ludzie, to większość inżynierów czy ludzi z elitarnych zawodów siedziałoby na bezrobociu lub miało bardzo ograniczony dostęp do dziś wydaje się normalnych artykułów.
1
@Emhyr Kultowy kawałek
0
@bartekvisca Sprawdzałeś ostatnio olej? Jak bagnet źle wciśnięty to lewe powietrze się dostaje i obroty falują na jałowym.
0
@fcbarcafan19 Może i jest, chociaż w życiu ani jednego takiego delikwenta nie wdziałem, a kobiety tak parkujące widuje niemalże regularnie xd
29
I weź tu puść dziecko samo do szkoły jak tyle kobiet za kierownicą xd
https://x.com/swiat_kolpakow/status/1554047356961710080
11
Ręce same składają się do oklasków
6
@Criss18Barca A czego Ty oczekujesz od niej jak ona mówiąc 2/3 prawdopodobnie miałaby problem aby wyrazić to w procentach, co dopiero zwalczać problemy w skali kraju. Zwykły pachołek i tyle.
16
W komentarzach gratisy xd
0
@masq Dla każdego życie ludzkie ma inną wartość. W krajach gdzie ludzi jest bardzo dużo zazwyczaj ta wartość jest stosunkowo dużo niższa, a dodając do tego jeszcze pieniądze i wpływy mamy niestety to co mamy.
0
Czy dla was słowo "cringe" jest "cringe"? Nie mogę niestety dodać ankiety ale zapraszam do podzielenia się zdaniem.
0
Robercik takie z palcem w nosie kończy
5
Kim chciałbyś/chciałabyś zostać w drugim życiu?
Elżbieta Jaworowicz:
https://pbs.twimg.com/media/FY27twfX0AEKJ-u?format=jpg&name=900x900
8
Wygląda na taką, dla której prędkość światła czy dźwięku to jeden pies. Ważne że hajs leci.
9
Jeszcze parę podobnych transferów i film pełnometrażowy zrobią oparty na tej relacji