Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Criss18Barca Kamil Grosicki I Welcome To Barcelona l The Polish Messi I Akcent - Przekorny Los remix
1
@adrian89 Nie licząc finału LM przegranego JEDNĄ bramką z maszyną z Monachium, to faktycznie max półfinał.
142
Nadal nie mogę uwierzyć, że frajersko przegraliśmy walkę o mistrza z Lille. Na szczęście w tym sezonie mamy Donnarummę, Ramosa i Messiego, więc lecimy po tryplet.
1
@Gosciuu Myślę, że Messi za jakieś 10 lat zagra w meczu legend Barcelony, więc jeszcze wszystko przed nimi.
1
@Worny W końcu mógłbym przestać udawać, że to Messi jest GOAT.
1
@Zbyszko z Bogdańca Za 3 lata skorzysta z Prawa Webstera i Szejk wypuści go, ze złotej klatki.
0
@kamilo0066 Nie dostałem nadal odpowiedzi :(
2
Wie ktoś, gdzie można kupić koszulkę i szalik PSG w dobrej cenie? Kolega pyta.
0
Myślę, że w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest ogłoszenie przez Katalonię niepodległości. Wówczas FC Barcelona dogada się z francuską ligą i do niej dołączy. Zakontraktują Messiego i nie będzie problemu. Laporta działaj.
#TakBędzie
5
W końcu, z czystym sumieniem można przyznać, że Cristiano Ronaldo to GOAT.
3
Od zawsze byłem kibicem PSG.
0
Od zawsze kibicowałem PSG.
0
@SkilledHydra16 Wymiana za Ronaldo i Barcelona wygrywa LM dzięki bramkom CR7.
20
@DaPidejpi Dosyć dosadnie, ale trudno się nie zgodzić.
2
@Katalończyk 99 Władować cały hajs w Anitę Włodarczyk.
0
Kolejne IO, kolejny raz pełne gacie.
2
Polacy mają DNA Barcelony. Od kilku lat pełne gacie.
5
@IronSanHybrid Tak.
1
@Roobo No i ktoś musi pilnować, żeby lekarze klubowi nie wyszli z wprawy.
1
@MSN1998 Możesz zastrzec kartę w banku, jeżeli dodałeś ją do konta.
15
@macio_944 @Kgorecki2500 Ten obrazek dobrze oddaje rzeczywistość.
1
@MesQueUnClub96 Kiedyś powiem dzieciom, że 2012 to film dokumentalny.
2
@PatrychoO Film wojenny filmowi wojennemu nierówny. Przecież Życie jest piękne to zupełnie inny rodzaj niż np. Szeregowiec Ryan czy Przełęcz Ocalonych.
Jeżeli chodzi o tematykę stricte dramatu wojennego to zdecydownie Życie jest piękne, ale jeżeli chodzi o ukazanie scen batalistycznych to jednak Przełęcz Ocalonych.
Wyróżniłbym też Dunkierkę, Szeregowca Ryana i Furię.
3
@Mati90fcb Nie no, Smolensk i Bitwa pod Wiedniem to kilka poziomow niżej. Bitwę to tylko F. Murray Abraham ratuje. Smoleńska nic nie ratuje.
1
Najbardziej żenująca scena. Scenarzysta do kryminału.
3
@Ojciec5tkidzieci No może przesadziłem z tymi produkcjami. Ale np. Operacja Anthropoid czy Kryptonim HHhH są dużo lepiej wykonane. A Kanał Wajdy to zupełnie inny poziom.
5
@PatrychoO A teraz porównajmy ten wytwór filmo-podobny z Przełęczą Ocalonych, Szeregowcem Ryanem, Dunkerka czy nawet Bękartami Wojny...
2
Cezary Gutowski zaorany na reddicie. Że tego typa ktoś jeszcze bierze na poważnie...
https://x.com/mateusz10wwy/status/1421788973538676739
0
@pt9 Panie, z regulaminem chcesz Pan dyskutować?
0
@PatrychoO Polacy nie umieją robić filmów wojennych.