9

@Criss18Barca Kamil Grosicki I Welcome To Barcelona l The Polish Messi I Akcent - Przekorny Los remix

1

@adrian89 Nie licząc finału LM przegranego JEDNĄ bramką z maszyną z Monachium, to faktycznie max półfinał.

142

Nadal nie mogę uwierzyć, że frajersko przegraliśmy walkę o mistrza z Lille. Na szczęście w tym sezonie mamy Donnarummę, Ramosa i Messiego, więc lecimy po tryplet.

1

@Gosciuu Myślę, że Messi za jakieś 10 lat zagra w meczu legend Barcelony, więc jeszcze wszystko przed nimi.

1

@Worny W końcu mógłbym przestać udawać, że to Messi jest GOAT.

1

@Zbyszko z Bogdańca Za 3 lata skorzysta z Prawa Webstera i Szejk wypuści go, ze złotej klatki.

0

@kamilo0066 Nie dostałem nadal odpowiedzi :(

2

Wie ktoś, gdzie można kupić koszulkę i szalik PSG w dobrej cenie? Kolega pyta.

0

Myślę, że w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest ogłoszenie przez Katalonię niepodległości. Wówczas FC Barcelona dogada się z francuską ligą i do niej dołączy. Zakontraktują Messiego i nie będzie problemu. Laporta działaj.

#TakBędzie

5

W końcu, z czystym sumieniem można przyznać, że Cristiano Ronaldo to GOAT.

3

Od zawsze byłem kibicem PSG.

0

Od zawsze kibicowałem PSG.

0

@SkilledHydra16 Wymiana za Ronaldo i Barcelona wygrywa LM dzięki bramkom CR7.

20

@DaPidejpi Dosyć dosadnie, ale trudno się nie zgodzić.

2

@Katalończyk 99 Władować cały hajs w Anitę Włodarczyk.

0

Kolejne IO, kolejny raz pełne gacie.

2

Polacy mają DNA Barcelony. Od kilku lat pełne gacie.

5

1

@Roobo No i ktoś musi pilnować, żeby lekarze klubowi nie wyszli z wprawy.

1

@MSN1998 Możesz zastrzec kartę w banku, jeżeli dodałeś ją do konta.

15

@macio_944 @Kgorecki2500 Ten obrazek dobrze oddaje rzeczywistość.


1

@MesQueUnClub96 Kiedyś powiem dzieciom, że 2012 to film dokumentalny.

2

@PatrychoO Film wojenny filmowi wojennemu nierówny. Przecież Życie jest piękne to zupełnie inny rodzaj niż np. Szeregowiec Ryan czy Przełęcz Ocalonych.

Jeżeli chodzi o tematykę stricte dramatu wojennego to zdecydownie Życie jest piękne, ale jeżeli chodzi o ukazanie scen batalistycznych to jednak Przełęcz Ocalonych.

Wyróżniłbym też Dunkierkę, Szeregowca Ryana i Furię.

3

@Mati90fcb Nie no, Smolensk i Bitwa pod Wiedniem to kilka poziomow niżej. Bitwę to tylko F. Murray Abraham ratuje. Smoleńska nic nie ratuje.

1

Najbardziej żenująca scena. Scenarzysta do kryminału.

3

@Ojciec5tkidzieci No może przesadziłem z tymi produkcjami. Ale np. Operacja Anthropoid czy Kryptonim HHhH są dużo lepiej wykonane. A Kanał Wajdy to zupełnie inny poziom.

5

@PatrychoO A teraz porównajmy ten wytwór filmo-podobny z Przełęczą Ocalonych, Szeregowcem Ryanem, Dunkerka czy nawet Bękartami Wojny...

2

Cezary Gutowski zaorany na reddicie. Że tego typa ktoś jeszcze bierze na poważnie...

https://x.com/mateusz10wwy/status/1421788973538676739

0

@pt9 Panie, z regulaminem chcesz Pan dyskutować?

0

@PatrychoO Polacy nie umieją robić filmów wojennych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?