Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kacper1432 To kontuzjogenny czy jednak podatny na kontuzje? Bo jednak to dwie różne rzeczy. Sport może być kontuzjogenny, a zawodnik podatny na kontuzje.
5
@Kacper1432 Co to znaczy, że piłkarz jest kontuzjogenny?
48
Przez pierwsze 30 minut po wyłączeniu FCBarca.com nic szczególnego się nie działo. Jednak chwilę później przyłapałem się na szukaniu w internecie informacji o wulkanach i o uniwersum Tolkiena. Po godzinie od wyłączenia serwerów zacząłem przeglądać twitty byłego Przewodniczącego Rady Europejskiej. Po godzinie i 30-stu minutach wdałem się w kłótnię ze swoją dziewczyną o słuszność szczepień i lockdownów. Po dwóch godzinach zacząłem oglądać kompilacje Neymara i nabrałem chęci na napisanie Ody ku chwale Brazylijczyka. Rozmarzyłem się także o jego powrocie do Barcy dzięki Prawu Webstera. Po dwóch godzinach i trzydziestu minutach było już znacznie gorzej, gdyż chciałem pojechać do sklepu z elektroniką i schować pudełko PS5 w dziale z odkurzaczami. Jednak przypomniałem sobie, że nie mam biletu na autobus, więc nie pojadę. Po trzech godzinach zacząłem szukać informacji o tym, gdzie obecnie znajduje się syn Neymara i dlaczego Brazylijski Książę jest złym ojcem. Po trzech godzinach i trzydziestu minutach uznałem, że to nic, że podatki rosną, bo przecież wystarczy nie kupować tego co drogie i po prostu żyć skromniej. Po czterech godzinach odtworzyłem ostatni mecz Barcelony w celu dogłębnej analizy gry Frenkiego De Jonga. Zauważyłem jego braki w obronie, których wcześniej nie dostrzegałem. Po 5 godzinach od wyłączenia FCBarca.com zauważyłem, że czas do ponownego uruchomienia tejże strony rośnie tak szybko, jak inflacja w Polsce. Po 5 godzinach i 30 minutach zrezygnowany wszedłem na notatnik. Okazało się, że ilość nowych, merytorycznych komentarzy na Cafe Bernabeu jest identyczna jak na wyłączonej La Rambli. Po 6 godzinach włączyli FCBarca.com. Jak widać, można wytrzymać bez tej strony.
0
@MSN1998 Jeżdżę odkąd pamiętam na wielosezonówkach. Nie słychać żadnej różnicy.
3
@Emhyr To musi być fake. Nawet Bartomeu nie byłby takim imbecylem, żeby coś takiego wymyśleć.
1
@Zawsze_Wierny np. tutaj:
https://www.facebook.com/gazetakulisy/videos/1756444761221739/
2
@Hubsao Na stałe, a nie na badania.
0
Pospolity przestępca, który robił pospolite złe rzeczy. Mądrego to aż miło posłuchać.
5
@MesQueUnClub96 Detonator?
2
@Semafor80 Nie no, takiego Mbappe czy Bruno to jednak bym wziął.
1
@Kgorecki2500 Od siebie dorzucę:
Green Knight 2021
Król Artur 2004
Król Artur: Legenda miecza 2017
Król wyjęty spod prawa 2018
Wersje reżyserską Królestwa Niebieskiego, która jest zdecydowanie lepsza.
Wielki mur 2016
5
@BorzyKrzys Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Prędkość nieadekwatna od umiejętności. Moim zdaniem mandat za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym dla rowerzysty.
0
@igor69 Faktycznie 3.9k głosów do 9.4k.
https://www.imdb.com/title/tt0167260/ratings
https://www.imdb.com/title/tt4154796/ratings
3
@lukaszbarca15 "Film ma przede wszystkim bawić" Gratuluję w takim razie. Dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu.
@igor69 Dobrze, że się sam podsumowałeś. W 99% rankingów publiczności Endgame jest daleko w tyle za Władcą Pierścieni. Więc to WP bardziej podoba się publiczności oraz zyskał uznanie krytyków. Dzięki za potwierdzenie moich słów.
https://www.imdb.com/chart/top/
https://www.filmweb.pl/ranking/film
0
@igor69 Jeżeli Boxoffice jest dla Ciebie kryterium do oceny jakości filmu to gratuluję.
3
@AssisMoreira Królestwo Niebieskie zostało nakręcone dwa lata po zakończeniu trylogii Władcy Pierścieni, więc faktycznie kopiuj-wklej.
@lukaszbarca15 Nie słychać cię. https://zapodaj.net/b9f0f076b086b.png.html
19
@lukaszbarca15 Obok szarży Rohirrimów pod Minas Tirith nawet nie stała.
1
@Kgorecki2500 Tak się dzieje, gdy przesadzi się z imprezą po awansie w PNA.
2
@TylkoBarca7273 Jakby była taka opcja to sam bym go zawiózł z Barcelony do Paryża.
2
@Onie W BIbli nie ma nic, co by wykraczało poza wiedzę ludzi, którzy ją pisali. Czyli nie będzie nic o dinozaurach, atomach, czarnych dziurach itp.
7
@Ronmes Tak, na samym dole po lewej, element się podpisał.
0
@PodkarpackiKibic Jak najbardziej. Myślę, że powinniśmy wysłać nasze wojska aż po Lwów.
0
Wspaniały to był mecz. Nie zapomnę go nigdy.
1
Co teraz zrobił Ter Stegen? Po co on to łapał?
2
Lenglet zaraz jakiś karniaczek sprokurowany w 93' i mecz kompletny.
47
Maszyna ruszyła. Dawać mi teraz Bayern. Zrewanżujemy się za Lizbonę, golimy frajerów.
39
Wierni po porażce, zdziwieni po zwycięstwie.
1
To były czasy jak wygrywaliśmy La Ligę z jedną porażką za Valverde, ale było narzekanie na brak stylu. Zemściło się, oj zemściło.
15
Wspaniała to była połowa. Nie zapomnę jej nigdy.
2
@Bykunn A jak ktoś śpiewa, że miasto budzi się to wiemy, że mamy do czynienia z Pawłem Kukizem.