Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Immobile strzela kontaktową. Dobre meczycho na Olimpico, 3 gole w kwadrans.
4
Żurkowski z bramką.
1
@escarabajo Kierownictwo Serie A to są w ogóle jajcarze. Wydali nowe protokoły w dzień meczowy, w dodatku kiedy już zaczął się pierwszy mecz.
0
Byłoby świetnie dla emocji jakby Lindvik jeszcze dołożył względem Ryoyu w drugiej serii.
Ale znając formę Japończyka to zaraz skurczybyk skoczy na 139 metr przy 5x 19.5, bo sędziowie dwudziestek nie mają.
20
Alvaro Morata to trochę postać widmo, bo nie zostawia po sobie żadnego śladu w klubie. Nie spotkałem się, żeby kibice jakiegokolwiek klubu "płakali" po jego odejściu bądź też po prostu go żałowali. Juventini się cieszą, bo w jego miejsce przyjdzie Icardi, Real się cieszył, bo dostał 70 milionów od Chelsea. The Blues się cieszą, bo odzyskali chociaż część pieniędzy. Gość zagrał w Realu i Atletico. Zaraz zagra w Barcelonie, czyli zaliczy wszystkie topowe hiszpańskie kluby. I w sumie nikt nie jest zirytowany. To trochę świadczy o klasie zawodnika też. Wyobrażacie sobie jakby jakiś lepszy zawodnik, np. Griezmann teraz grał w Realu? Słowo zdrajca byłoby odmieniane przez wszystkie przypadki, a głowy prosiaka by były rzucane po Camp Nou czy Wanda Metropolitano. Ale, że mamy tutaj "tylko" Moratę, to w sumie czilera i życie leci dalej.
4
Tragiczna forma Kubackiego, niestabilny Żyła i Stoch, brak błysku u reszty skoczków, dziwna/napięta atmosfera wśród skoczków, Małysz publicznie krytykujący decyzje Dolezala, brak wsparcia od Tajnera.
Szkoda, że to wszystko w sezonie olimpijskim. Ostatnia szansa na dogonienie Ammanna przez Stocha. Prawdopodobnie ostatnia szansa na jakieś medale w drużynie. Ja wiem, że 4 lata to kupa czasu, ale aktualnie nie ma żadnych przesłanek, aby wierzyć, że na kolejnych igrzyskach będziemy w stanie rywalizować z innymi krajami bez Stocha, Żyły i być może nawet Kubackiego.
Granerud, Lindvik, Tande, Forfang. Aż głowa boli jak się popatrzy, że wspomniana czwórka Norwegów DOPIERO w 2026 będzie miała średnią wieku +30 lat.
1
I tak to się żyję.
4
"Lukaku chce wrócić tylko do Interu. Jest zmęczony życiem w Anglii. Romelu powiedział mojemu bratu poza kamerami, że chce wrócić do Włoch już teraz. [Marco Barzaghi, dziennikarz SportMediaset, a zarazem brat Matteo, któremu Lukaku udzielał słynnego wywiadu.]
Lukaku poza kadrą meczową na mecz z Liverpoolem.
0
@Momals11
Kto wygra mistrzostwa świata? - Brazylia
Kto wygra LM? - Bayern Monachium
Kto wygra ligę hiszpańską? - Real Madryt
Kto wygra ligę niemiecką? - Bayern Monachium
Kto wygra ligę francuską? - PSG
Kto wygra ligę angielską? - Manchester City
Kto wygra ligę włoską? - Inter Mediolan
Kto wygra złotego buta? - Mbappe
Kto wygra złotą piłkę? - Mbappe
0
Dybala od czerwca będzie wolnym zawodnikiem. Gdy jest zdrowy to jest świetny. Zdecydowanie najlepszy zawodnik Juventusu. Lepszy i bardziej kluczowy nawet od Chiesy.
1
25 lat. Jest potencjał na top 3 w historii pod względem zwycięstw. Oby tylko nie przepadł jak Prevc po 2016 roku.
1
@Arkon
1. Cancelo
2. Davies
3. Robertson
1
@Arkon Jak do lewych obrońców doliczymy lewych wahadłowych to Theo nawet nie był najlepszym lewym defensorem we Włoszech.
0
Stoch przeciętnie w dwóch treningach. Na plus na pewno Kubacki, spory progres od poprzednich zawodów.
Lovro Kos wygrał pierwszy trening i w drugim aktualnie też jest na pierwszym miejscu. Słoweniec może namieszać jutro.
2
Ale jak już po świętach to by dali słoneczko i 25 stopni, a nie że trzeba czekać pół roku jeszcze.
6
Digne podobno pokłócony z Benitezem i chce odejść z klubu, ponadto Everton dokonał właśnie transferu Mykolenki na pozycję Francuza. Sytuacje chce wykorzystać Marotta i sprowadzić byłego gracza Barcelony za grosze do klubu.
0
@Worny Urugwaj od 2002 roku.
1
@Arkon
La Liga - Benzema
Premier League - Salah
Bundesliga - Lewandowski
Serie A - Calhanoglu
Ligue 1 - Jonathan David
0
@geass Conceicao to mega trener. Imponowało Porto w Lidze Mistrzów w poprzednim sezonie gdzie grało jak równy z równym z City, Juventusem czy Chelsea.
2
Rozmowy na linii Insigne - Toronto są poważne. Oferta zespołu z MLS jest na bardzo wysokim poziomie ekonomicznym. [Fabrizio Romano]
Dodatkowo, Will Forbes z MLS Transfers podaje, że wszystko dopięte i od czerwca Insigne będzie graczem Toronto.
Szczerze? Za szybka ta emerytura. Ale z drugiej strony to Toronto być może rzuciło ofertą z kategorii tych nie do odrzucenia.
5
@Zoker Wniósł Atletico na wyższy level. Trochę mi się szczerze już przejadł Simeone w tym Atletico i chętnie bym go zobaczył w innym klubie w innej lidze.
0
O ile taki Piątek czy Michu to gracze jednego sezonu, to ten Jeremy Doku z Rennes to gracz jednego meczu. Chłopak zagrał w ćwierćfinale euro, pokręcił Włochami i od tamtej pory cisza.
0
@Worny Zarówno piłkarze Interu jak i Juventusu zrezygnowali z paru pensji w dobie pandemii.
Komunikat bardziej dotyka problemów z płynnością. Wiele klubów wskaźnik ma za niski, a ciągle inwestują w nowych piłkarzy, co nie powinno mieć miejsca.
4
Fiorentina w oficjalnym komunikacie podaje swoje wskaźniki płynności za ostatnie cztery okresy i zachęca inne kluby do zrobienia tego samego, aby można było oszacować, które kluby są w stanie inwestować w najbliższym rynku transferowym. Dodatkowo Viola nie do końca wierzy, że wszystkie kluby wypłacały pensje swoim zawodnikom/pracownikom, tak jak robili to oni cały czas.
Medialny atak w gigantów typu Juventus czy Inter. Będzie burza we Włoszech.
0
@BorzyKrzys Mi się wydaję, że nikogo z Włoch nie będzie stać na Vlahovicia. Szczególnie jak Juventus nie załapie się do ligi mistrzów.
0
Wyjątkowym piłkarzem jest Davide Frattesi. Szybko Sassuolo ogarnęło sobie nowego Locatellego.
0
Dzieje się w sobotnim hicie Serie A. Czerwona kartka pewniaczek.
1
Atalanta przegrywa 0-2 z Romą? No to szybka reakcja i Muriel zmiana za środkowego obrońcę. Lubim tych świrów.
6
Dzisiaj pomoc Juventusu utworzy Rabiot, McKennie, Arthur i Bernardeschi. [Agresti]
Świat nie jest na to gotowy.
3
@Burgund Barella mówił w wywiadach, że Inzaghi dał drużynie więcej luzu i nakazał bawić się futbolem i w przeciwieństwie do Conte nie trzyma się sztywno wyznaczonych wcześniej schematów. Drużyna była przygotowana pod 352 za Conte, więc naturalnym następcą Conte był właśnie Inzaghi, który też grał głównie 352 w Lazio.
Tutaj trzeba też pochwalić Marotte, bo kapitalnie zamienił każde ogniwo. Za Conte przyszedł Inzaghi, za Eriksena sprowadzili od największego rywala Hakana, za Lukaku przyszedł Dzeko oraz dokupiono Correę, a za Hakimiego sprowadzili rewelację euro, czyli Dumfriesa i póki co wszyscy wkompnowali się co najmniej poprawnie.
Inzaghi to jest dobry trener, jeden z lepszych we Włoszech. Ze średnią i okrojoną kadrą Lazio potrafił zdobywać trofea czy nawet włączyć się do walki o Scudetto. Inter pod jego dowództwem póki co gra najlepszy futbol we Włoszech i moim zdaniem jeden z najlepszych w Europie.