3

Roma może w poniedziałek doskoczyć Juventus na 3 punkty. W teorii mogą powalczyć o 4. miejsce i awans do ligi mistrzów, ale są trzy kluczowe problemy; w poniedziałek grają z Napoli, a później z Interem, Juventus ma łatwy terminarz, bilans meczów bezpośrednich mają niekorzystny, więc Juve ma dodatkowy, niepisany punkt.

4

Zjedzone City. Z taką głębią składu wstyd.

1

Mamy połowę kwietnia, a Empoli jeszcze nie wygrało meczu w Serie A w tym roku. Pomimo tego mają aż 12 punktów przewagi nad strefą spadkową. Nieźle.

0

@kamilo0066 Cagliari nigdy nie spadnie.

2

3

@adamt1996 Proste, że tak. Każdy odcinek po kilka razy obejrzany.

7

Ostatni półfinał pomiędzy City, a Realem (sezon 2015/16) to prawdopodobnie najgorszy dwumecz w XXI wieku biorąc pod uwagę etap rozgrywek.

Jedyne, co było warte zapamiętania to zabójczy pressing w wykonaniu Yaya Toure.


0

@Rust_Cohle Ledwo się mecz odbył, bo dzień przed na Łużniki leżało jeszcze 30cm śniegu.

3

@MesQueUnClub96 Nic takiego, Ronaldo się bawi na kartoflisku w Moskwie.

1



Dokładnie 24 lata temu. A teraz piłkarzynom przeszkadza, bo trawa za długa o pół milimetra :D

1

29 kwietnia 2018 roku, Napoli sensacyjnie przegrywa 3-0 z Fiorentiną, kończą się marzenia o mistrzostwie Włoch.

10 kwietnia 2022 roku, Napoli przegrywa 2-3 z Fiorentiną, spadają na 3. miejsce w lidze i ich szansę na Scudetto spadają.

Historia zatoczyła koło.

2

@AmadiRM Potwierdzam. Po alkoholu się spać nie da. Koniec imprezy o 3, a ja z reguły o 8 już na nogach.

1

@Bykunn Przez 12 lat nie słyszała o katastrofie smoleńskiej? Rok do roku są jakieś uroczystości.

1

Jan Żuberek z golem dla Primavery Interu.

Syn popularnego Dzidosława, legendy Jagiellonii. Na początku głównie rezerwowy, ale od pewnego czasu Chivu coraz częściej na niego stawia. Dzisiaj debiutancki gol w lidze U19.

edit: Zuberek z dubletem!

14

@Joe_Pesci Nie zapominajmy o petardach w większych miastach na 31 grudnia. Bo wiadomo z czym się kojarzy.

3

@hayek Bardziej uderzam do hipokryzji ludzi, którzy teraz będą atakowali pomysł z syrenami tylko dlatego, że to obchody typowo pro-pisowskie, a 1 sierpnia będą mieli w nosie "stan psychiczny" Ukraińców i dumnie wyjdą na ulicę stając na baczność.

6



To już jest skrajność. Rozumiem, że 1 sierpnia też rezygnujemy z syren? Czy wtedy już spoko?

0

@Survier Krychowiak, Mączyński -> Giaccherini, Parolo

0

@FCB24 Bardziej piję do tego, że tacy piłkarze jak Parolo czy Giaccherini całe życie byli typowymi średniakami, a u Conte potrafili trzymać w ryzach pomoc przeciwko Inieście, De Bruyne czy innemu Ozilowi.

7



Conte z tego prawie półfinał EURO zrobił. Zamazać stroje, odjąć obrońców to co drugi by pomyślał, że jakiś losowy skład Cagliari to jest.

1

Dawać zasadę, że kto wywalczy karnego ten musi strzelać. Skończyłoby się pisanie o Pessim i Penaldo.

2

@AmigoBlancos W Viniciusa bym uwierzył. Dochodził do mnóstwa sytuacji bramkowych i brakowało tylko zimnej głowy. To była kwestia czasu jak zacznie robić dobre liczby. Ten sam los czeka Ferrana.

0

Końcówka we włoskiej zapowiada się wybornie. Inter wczoraj wrócił z zaświatów i podpiął się pod walkę o Scudetto, Napoli przepchnęło mecz w Bergamo. Dzisiaj czas na Milan.

2

@Emhyr W Anderlechcie często na lewej obronie bądź lewym wahadle. W młodzieżówce ostatnio na prawym skrzydle. Nie dość, że zagra na kilku pozycjach to dodatkowo wszędzie gra dobrze.

0

@TheNekro94 Ale, że nawet strumyk nie pokazuje to dziwna sprawa.

2

@Pawel13sz
Z 2014 najmocniejsza na papierze, ale żadna z ekip na turnieju daleko nie zaszła.

W historii najmocniejsza mundialowa grupa to chyba rok 1978 - Argentyna, Włochy, Francja i Węgry.

0

@BART97 Nie wiem o co chodzi z tym gloryfikowaniem Góralskiego. Tak jakby w Ameryce Południowej nie było żadnego Medela czy innego Oliveiry.

2

Gonzalez to ma konkretne pokrętło w nodze. Przyjemnie się patrzy na piłkarza Violi.

Messi, Lautaro, Di Maria, Joaquin Correa, Angel Correa, Julian Alvarez, Lucas Ocampos, Nicolas Gonzalez, Papu Gomez, Dybala. Ma w czym wybierać trener Argentyny.

2

Alexander Blessin, kolejny trener z niemieckiej stajni Redbulla. Warto zapamiętać nazwisko, bo rośnie kolejny świetny trener. Najpierw trener roku w Belgii, później w środku sezonu Genoa zapłaciła za niego aż 2 miliony i od tamtej pory ekipa z Genui nie przegrała żadnego meczu.

7

Ale, że Eriksen po zawale będzie bardziej użytecznym piłkarzem od Lukaku za którego Chelsea zapłaciła 115 milionów to się nie spodziewałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?