Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Roma może w poniedziałek doskoczyć Juventus na 3 punkty. W teorii mogą powalczyć o 4. miejsce i awans do ligi mistrzów, ale są trzy kluczowe problemy; w poniedziałek grają z Napoli, a później z Interem, Juventus ma łatwy terminarz, bilans meczów bezpośrednich mają niekorzystny, więc Juve ma dodatkowy, niepisany punkt.
4
Zjedzone City. Z taką głębią składu wstyd.
1
Mamy połowę kwietnia, a Empoli jeszcze nie wygrało meczu w Serie A w tym roku. Pomimo tego mają aż 12 punktów przewagi nad strefą spadkową. Nieźle.
0
@kamilo0066 Cagliari nigdy nie spadnie.
2
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10851173#comment-10851173
Wszystkich uniewinnili. No i fajrancik.
3
@adamt1996 Proste, że tak. Każdy odcinek po kilka razy obejrzany.
7
Ostatni półfinał pomiędzy City, a Realem (sezon 2015/16) to prawdopodobnie najgorszy dwumecz w XXI wieku biorąc pod uwagę etap rozgrywek.
Jedyne, co było warte zapamiętania to zabójczy pressing w wykonaniu Yaya Toure.
0
@Rust_Cohle Ledwo się mecz odbył, bo dzień przed na Łużniki leżało jeszcze 30cm śniegu.
3
@MesQueUnClub96 Nic takiego, Ronaldo się bawi na kartoflisku w Moskwie.
1
Dokładnie 24 lata temu. A teraz piłkarzynom przeszkadza, bo trawa za długa o pół milimetra :D
1
29 kwietnia 2018 roku, Napoli sensacyjnie przegrywa 3-0 z Fiorentiną, kończą się marzenia o mistrzostwie Włoch.
10 kwietnia 2022 roku, Napoli przegrywa 2-3 z Fiorentiną, spadają na 3. miejsce w lidze i ich szansę na Scudetto spadają.
Historia zatoczyła koło.
2
@AmadiRM Potwierdzam. Po alkoholu się spać nie da. Koniec imprezy o 3, a ja z reguły o 8 już na nogach.
1
@Bykunn Przez 12 lat nie słyszała o katastrofie smoleńskiej? Rok do roku są jakieś uroczystości.
1
Jan Żuberek z golem dla Primavery Interu.
Syn popularnego Dzidosława, legendy Jagiellonii. Na początku głównie rezerwowy, ale od pewnego czasu Chivu coraz częściej na niego stawia. Dzisiaj debiutancki gol w lidze U19.
edit: Zuberek z dubletem!
14
@Joe_Pesci Nie zapominajmy o petardach w większych miastach na 31 grudnia. Bo wiadomo z czym się kojarzy.
3
@hayek Bardziej uderzam do hipokryzji ludzi, którzy teraz będą atakowali pomysł z syrenami tylko dlatego, że to obchody typowo pro-pisowskie, a 1 sierpnia będą mieli w nosie "stan psychiczny" Ukraińców i dumnie wyjdą na ulicę stając na baczność.
6
To już jest skrajność. Rozumiem, że 1 sierpnia też rezygnujemy z syren? Czy wtedy już spoko?
0
@Survier Krychowiak, Mączyński -> Giaccherini, Parolo
0
@FCB24 Bardziej piję do tego, że tacy piłkarze jak Parolo czy Giaccherini całe życie byli typowymi średniakami, a u Conte potrafili trzymać w ryzach pomoc przeciwko Inieście, De Bruyne czy innemu Ozilowi.
7
Conte z tego prawie półfinał EURO zrobił. Zamazać stroje, odjąć obrońców to co drugi by pomyślał, że jakiś losowy skład Cagliari to jest.
1
Dawać zasadę, że kto wywalczy karnego ten musi strzelać. Skończyłoby się pisanie o Pessim i Penaldo.
2
@AmigoBlancos W Viniciusa bym uwierzył. Dochodził do mnóstwa sytuacji bramkowych i brakowało tylko zimnej głowy. To była kwestia czasu jak zacznie robić dobre liczby. Ten sam los czeka Ferrana.
0
Końcówka we włoskiej zapowiada się wybornie. Inter wczoraj wrócił z zaświatów i podpiął się pod walkę o Scudetto, Napoli przepchnęło mecz w Bergamo. Dzisiaj czas na Milan.
2
@Emhyr W Anderlechcie często na lewej obronie bądź lewym wahadle. W młodzieżówce ostatnio na prawym skrzydle. Nie dość, że zagra na kilku pozycjach to dodatkowo wszędzie gra dobrze.
0
@TheNekro94 Ale, że nawet strumyk nie pokazuje to dziwna sprawa.
2
@Pawel13sz
Z 2014 najmocniejsza na papierze, ale żadna z ekip na turnieju daleko nie zaszła.
W historii najmocniejsza mundialowa grupa to chyba rok 1978 - Argentyna, Włochy, Francja i Węgry.
0
@BART97 Nie wiem o co chodzi z tym gloryfikowaniem Góralskiego. Tak jakby w Ameryce Południowej nie było żadnego Medela czy innego Oliveiry.
2
Gonzalez to ma konkretne pokrętło w nodze. Przyjemnie się patrzy na piłkarza Violi.
Messi, Lautaro, Di Maria, Joaquin Correa, Angel Correa, Julian Alvarez, Lucas Ocampos, Nicolas Gonzalez, Papu Gomez, Dybala. Ma w czym wybierać trener Argentyny.
2
Alexander Blessin, kolejny trener z niemieckiej stajni Redbulla. Warto zapamiętać nazwisko, bo rośnie kolejny świetny trener. Najpierw trener roku w Belgii, później w środku sezonu Genoa zapłaciła za niego aż 2 miliony i od tamtej pory ekipa z Genui nie przegrała żadnego meczu.
7
Ale, że Eriksen po zawale będzie bardziej użytecznym piłkarzem od Lukaku za którego Chelsea zapłaciła 115 milionów to się nie spodziewałem.