0

Ciekawe czy koszulka będzie ściągana.

1

Ronaldo płacze ze szczęścia
KARNY!

1

@Bernard777 Oblak to jest akurat bramkarz któremu Ronaldo strzelał najczęściej i najwięcej w swojej karierze.

0

@4drian0 Przecież gdyby nie odrzucił oferty Kuleszy, to Krychowiak by jeszcze parę lat grał.

1

@FcPortoFan1999 Benfica czy Sporting?

0

@Lucyfffer Nie mam pojęcia o co ci chodzi.

0

Ten Conceicao bardziej irytuję od starego Conceicao.

0

@maroon To prawda, ale ja nie pisałem tutaj o populacji, a właśnie o tym zainteresowaniu.

2

@kanver_ Anglia już się nie prześlizgnie, nie ma opcji że 2 raz z rzędu będą mieli tyle farta im się uda. ( Chociaż drabinkę dostali bardzo łatwą)

0

@maroon Ale kto tak powiedział że popularność sportu w kraju w żaden sposób nie przekłada się na poziom sportowy? Właśnie popularność ma wpływ i to ogromny, co najlepiej widać po takich krajach jak USA porównane do takiego np. Urugwaju.

1

@macio_944 Myślę że potencjalny mecz Anglia-Belgia byłby gorszy.

0

Nawet Ronaldo by celniej strzelił

1

@Bobo25 Co nie zmienia faktu że mało kto aspiruję do zostania piłkarzem, nie to co w Polsce, była nawet ankieta w Chińskich szkołach "Kim chciałbyś zostać w przyszłości" i sportowcem było nawet niżej niż Influencerem.
@maroon Sama populacja nic, natomiast zainteresowanie już tak, a w Polsce praktycznie każde sprawne dziecko grało kiedyś w nogę, nie to co właśnie w Indiach czy Chinach.
Inną sprawą jest też to że jest mało szkółek w tych państwach, jeszcze mniej zagranicznych scoutów.

0

@adamek20151 w Chinach mało kto interesuje się piłką, więc co my porównujemy.

0

@adamek20151 Najlepsi na boisku, Ronaldo rozgrywa lepiej niż Messi w 2015.

0

@TheNekro94 Albania to nawet z Polską Santosa potrafiła przegrać.

1

@Lucyfffer Idź do lekarza to moja rada, albo wyłącz mecz to ci przejdzie.

0

@Popitek12 Ty chyba serio jesteś jakimś eksperymentem.

3

@Jackazz Tak zajebiście że mieli jeden dobry mecz i zagrali kompletne gówno z Marokiem.

0

@MesQueUnClub96 Przecież oni się boją, z pewnością już z czterech kibiców zabił tymi piłkami.

2

To jakiś rytuał że się drze w stronę nieba przed wolnym?

0

Orsato TOP
Moim zdaniem najlepszy sędzia obecnie.

4

@masa11 Xavi czy to ty?

1

@tbas Bo to Orsato, a nie jakiś amator jak np z poprzedniego meczu, lub meczu Anglia-Słowacja.

0

@Faro Jak Pan Darek lub Święcicki tak robią to problemów nie macie, rozumiem że ta komentatorka to poziom Węgrzyna, ale teraz to już się czepiasz na siłe.

3

@Rust_Cohle @Popitek12 to twoje konto?

2

@626 No ale co my porównujemy, rekinowi to Ronaldo może buta prawego czyścić, a Messi lewego. Jak CR7 go dogoni to wielki szacunek.

3

Co to za amatorka jaki Leao, to jest Lią.

0

@Arden To że zarobiliśmy 6mln

0

@Rust_Cohle Kiedyś za Franco to byli zmobilizowani! Teraz to nawet ustami nie ruszają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?