0

@D10SLEO Chyba przez to że mamy debilny zarząd.

0

@fart I że to wszystko wina sędziów.

0

@aspr1me Słyszałem że już z Kariusem i Donnarumą założyli kącik wzajemnej adoracji.

0

@regatta52 Bo Denzel jest, zresztą nie tak dawno ( bo rok temu) Kessie strzelił zwycięską bramkę w ostatniej minucie klasyka.

1

Nie dość że Denzel zostaje, to jeszcze to.

0

@lukaszbrk BVB już miało poddać mecz z PSG bo przecież nie było sensu grać, nie przesadzaj.

0

Borussia i tak to bierze.

0

Neuer musiał się odpłacić za zniszczenie marzeń Realu w 2012.

0

No i po co ci był ten Chupo Moting na boisku, to wszystko jego wina.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Dobra nie posraj się tam czasem za ekranem.

0

@4drian0 Wystarczy mieć go w składzie, jego zejście nic nie zmienia.

0

Wielki Chupo Moting właśnie wchodzi żeby strzelić smietankowym hat tricka.

0

@Destroyer_of_Worlds Nadal nie, moim zdaniem.

3

Uwielbiam oglądać jak notatnik się gotuje:
tomiTG9

kilka sekund temu

Marciniak to jest kurwa barcelonska przeciez od lat i przydupas uefy i messiego wiec to byla osattnia szansa na urstowanie sezonu dla varcy

1

i wszystko się zesrało

0

@Lionel_Messi10 A czemu Lewandowski nie wystawił patelni Raphinhi w meczu z Atletico rok temu?

1

Obsranie widzę Bayern dziś ;D jacyś czarni

0

Niesamowite jak blisko byliśmy podpisania tego klocka, na szczęście nas odrzucił.

0

@Stinger_ Jedyne duże trofeum które było do wygrania w tym sezonie to był Puchar Gampera, który przecież padł naszym łupem, teraz zostały same nic nieznaczące.

0

@Barcasub Polecam 2,4 L w dni robocze i ok. 5 L w weekendy.

1

@MesQueUnClub96 To jacyś debile, którzy myślą że śmietankowi mają szansę na strzelenie choćby jednego gola.
Moja predykcja:
Bayern 5-0 Prześcieradła

0

@JordiAlbion Chore! jak można tak żyć, 2 piwka codziennie to nawet nie jest dobra rozgrzewka.

0

Komentarz usunięty

0

@Fizzy Womack Zdecydowanie tak, to nowy Messi.

0

Część z Was pewnie uzna mnie za szaleńca, ale zrezygnowałem całkowicie z picia alkoholu na 24h. Do tej pory nie piłem jakoś dużo, to były raczej małe ilości, jednak wraz z początkiem półfinałów LM postanowiłem, że opije zwycięstwo Borussi


Ostatni kontakt z alkoholem miał u mnie miejsce 7 maja 2024 roku i tak już 22 godziny tkwię sobie w tej trzeźwości. Stało się to moim rekordem po ukończeniu 18, ale planuje zajść jeszcze dalej, do końca meczu prześcieradła - Monachijskie precle


Polecam wszystkim.

3

@AlwaysBlaugrana Jeszcze pomyli ich z trawą i na nich stanie, to typowa zagrywka pod pozew żebyśmy mogli zarobić na pomyłce sędziego.

0

@EsteBlanco Wiesz że to prawda :)

1

@kubix05 Tak, ten śmieć mnie okradł z 25zł jak byłem na wakacjach we wrocławiu.

1

@EsteBlanco Prześcieradełko się chyba zgubiło, Vini nikogo nie ztraumatyzował, po prostu nikt go nie lubi, to jest różnica. Oprócz kibiców Espanyolu i Realu ( może czasem Atletico ) nikt Messiego nie obraża w przeciwieństwie do Viniciusa który jest znienawidzony przez praktycznie wszystkich w la lidzę, nawet kibice Mallorci i Almerii się z niego śmieją, w przypadku zakompleksionych śmietanek to Messi im po prostu załatwił traumę na lata, Vinicius nie mógł ponieważ nic nie robi oprócz płaczu.

2

@esem91 Ja tam im się nie dziwie, ten mały człowiek załatwił im traumę na lata, proste że takie coś zostaje w psychice.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?