Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Chyba przez to że mamy debilny zarząd.
0
@fart I że to wszystko wina sędziów.
0
@aspr1me Słyszałem że już z Kariusem i Donnarumą założyli kącik wzajemnej adoracji.
0
@regatta52 Bo Denzel jest, zresztą nie tak dawno ( bo rok temu) Kessie strzelił zwycięską bramkę w ostatniej minucie klasyka.
1
Nie dość że Denzel zostaje, to jeszcze to.
0
@lukaszbrk BVB już miało poddać mecz z PSG bo przecież nie było sensu grać, nie przesadzaj.
0
Borussia i tak to bierze.
0
Neuer musiał się odpłacić za zniszczenie marzeń Realu w 2012.
0
No i po co ci był ten Chupo Moting na boisku, to wszystko jego wina.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Dobra nie posraj się tam czasem za ekranem.
0
@4drian0 Wystarczy mieć go w składzie, jego zejście nic nie zmienia.
0
Wielki Chupo Moting właśnie wchodzi żeby strzelić smietankowym hat tricka.
0
@Destroyer_of_Worlds Nadal nie, moim zdaniem.
3
Uwielbiam oglądać jak notatnik się gotuje:
tomiTG9
kilka sekund temu
Marciniak to jest kurwa barcelonska przeciez od lat i przydupas uefy i messiego wiec to byla osattnia szansa na urstowanie sezonu dla varcy
1
i wszystko się zesrało
0
@Lionel_Messi10 A czemu Lewandowski nie wystawił patelni Raphinhi w meczu z Atletico rok temu?
1
Obsranie widzę Bayern dziś ;D jacyś czarni
0
Niesamowite jak blisko byliśmy podpisania tego klocka, na szczęście nas odrzucił.
0
@Stinger_ Jedyne duże trofeum które było do wygrania w tym sezonie to był Puchar Gampera, który przecież padł naszym łupem, teraz zostały same nic nieznaczące.
0
@Barcasub Polecam 2,4 L w dni robocze i ok. 5 L w weekendy.
1
@MesQueUnClub96 To jacyś debile, którzy myślą że śmietankowi mają szansę na strzelenie choćby jednego gola.
Moja predykcja:
Bayern 5-0 Prześcieradła
0
@JordiAlbion Chore! jak można tak żyć, 2 piwka codziennie to nawet nie jest dobra rozgrzewka.
0
Komentarz usunięty
0
@Fizzy Womack Zdecydowanie tak, to nowy Messi.
0
Część z Was pewnie uzna mnie za szaleńca, ale zrezygnowałem całkowicie z picia alkoholu na 24h. Do tej pory nie piłem jakoś dużo, to były raczej małe ilości, jednak wraz z początkiem półfinałów LM postanowiłem, że opije zwycięstwo Borussi
Ostatni kontakt z alkoholem miał u mnie miejsce 7 maja 2024 roku i tak już 22 godziny tkwię sobie w tej trzeźwości. Stało się to moim rekordem po ukończeniu 18, ale planuje zajść jeszcze dalej, do końca meczu prześcieradła - Monachijskie precle
Polecam wszystkim.
3
@AlwaysBlaugrana Jeszcze pomyli ich z trawą i na nich stanie, to typowa zagrywka pod pozew żebyśmy mogli zarobić na pomyłce sędziego.
0
@EsteBlanco Wiesz że to prawda :)
1
@kubix05 Tak, ten śmieć mnie okradł z 25zł jak byłem na wakacjach we wrocławiu.
1
@EsteBlanco Prześcieradełko się chyba zgubiło, Vini nikogo nie ztraumatyzował, po prostu nikt go nie lubi, to jest różnica. Oprócz kibiców Espanyolu i Realu ( może czasem Atletico ) nikt Messiego nie obraża w przeciwieństwie do Viniciusa który jest znienawidzony przez praktycznie wszystkich w la lidzę, nawet kibice Mallorci i Almerii się z niego śmieją, w przypadku zakompleksionych śmietanek to Messi im po prostu załatwił traumę na lata, Vinicius nie mógł ponieważ nic nie robi oprócz płaczu.
2
@esem91 Ja tam im się nie dziwie, ten mały człowiek załatwił im traumę na lata, proste że takie coś zostaje w psychice.