Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@misterio Właśnie też to widziałem
Pasują do siebie.
@Arden Ciebie bez kitu powinien zobaczyć jakiś psycholog. Jestem ciekaw, co twoi rodzice by powiedzieli, gdyby poczytali te twoje wypociny od bycia niewolnikiem po inne idiotyczne często rasistowskie wymysły mitomana. Jedyne co ci mogę to współczuć, bo mieć tak zryty beret w tak młodym wieku, to trzeba naprawdę się postarać.
5
@Arden A co gdybyś poszedł do psychiatry?
0
@Trojanek23 za 5zł mógłbyś Magnuma już kupić.
0
@tadzik447 Najlepiej na padzie gra się w gry typu Ghost of Tsushima, Wiedźmin albo Elden Ring.
0
@Tabaluga37 Rodrygo w tym sezonie to gra bardzo słabo, teraz jak przyszedł Brazol i Mbappe czeka go wieczna ławka.
0
@LioNey99 No tak Gavi ma po karierze bo miał jedną dłuższą kontuzję, weź rusz tą mózgownicą trochę.
1
@Comentateiro Opowiedz bo ty pamiętasz, gorzej było za sanacji, caratu czy PISu?
0
@Trojanek23 Żegnaj się z pieniędzmi, nie ma szans na awans Helwetów.
@Kgorecki2500 Nie wiem czy jest inny tak dobrze broniący karne bramkarz jak Donnarumma.
0
@TheNekro94 Ja uważam że najlepiej mieć ogrodzoną posesję i kojec dla psa, oraz przeważnie psy który żyją w mieście są wyprowadzane po parę razy dziennie.
0
@Volk Przecież Pele strzelił 8000 goli w ogródku.
1
@tristan87 Myślę że Olek to by się z Laportą dogadał.
0
@Krzywy95 Bardzo polecam model: GÖTZE & JENSEN GFE302 Czarny, używam już od 10 lat i śmiga lepiej niż niejeden IPhone 15 pro max
3
@peetwithbarca Kraken podobno chętnie by odszedł.
1
@blakkudium Corona z Deco i szwagrami już pewnie od 10 walona, o 20 pewnie wyjazd do klubów, lub zamówienie jakiś transów.
Wszystkiego najlepszego Panie Prezydencie
1
@MesQueUnClub_87 No ale z Hiszpanią lub Niemcami mogą się spotkać dopiero własnie w finale, bo w ich drabince jest Anglia, Holandia, Rumunia, Słowacja, Austria i Turcja, dlatego właśnie mówię że finał dla Włochów nie jest wcale taki niemożliwy.
1
@TheNekro94 Mieszkam na wsi i rzadko widuję żeby ktoś miał psa puszczonego tak o wolno, przeważnie jest kojec i ogrodzenie wokół posesji żeby puszczać fafika. (Oczywiście trafiają się takie przypadki i jeden azor puszczony to nawet mnie próbował ugryźć jak nocą szedłem obok posesji, ale jak wiele takich psów niestety niedługo później skończył pod samochodem)
@BartqRKO To jest właśnie najgorsze, zdarza się też że niektóre z nich faktycznie potrafią być agresywne.
0
@FcPortoFan1999 Niech wpłacą klauzulę, wtedy mogą go mieć.
0
@on1977 Czyli mówisz że musimy sprzedać każdy talent bo istnieje małe ryzyko że skończy jak Ansu?
1
@KibicBarcy84 Gdyby w 2005 roku PSG zaoferowałoby ci 120mln za młodziutkiego Messiego wziąłbyś tą ofertę? ( Nie znając oczywiście przyszłości Leo)
1
@bluu Coutinho był topką na swojej pozycji czyli na 10tce, a my go dawaliśmy na lewe skrzydło, to samo było z Riquelme, ale Bartek nie potrafił wyciągnąć wniosków ani z transferu Riquelme, ani Coutinho podpisując kolejną 10tke (Griezmanna) za 120mln który znowu był wystawiany na lewym skrzydle.
1
@AndersonLouis No tak bo przecież Yamal to Fati, najlepiej sprzedajmy wszystkie talenty bo mogą skończyć jak Fati, a później kupmy przepłaconych grajków którzy skończą jak Coutinho lub Griezmann i popadnijmy w jeszcze większa ruinę, bo nie będzie ani wychowanków którzy ciągną ten klub, ani pieniędzy. Jedynym żartem jesteś tu ty bo myślisz że wszyscy skończą jak Ansu.
2
@Arczi87 ??????
Yamal bije wszystkie rekordy jak na swój wiek, 250mln tu klubu nie uratuje.
0
@MesQueUnClub_87 Na poprzednim euro też się męczyli ( W fazie pucharowej) a grupa w tym roku była bardzo ciężka. Patrząc po ich drabince myślę że mogą nawet dojść do finału (oni lub Austria) bo Anglia wygląda dużo gorzej od Włochów.
1
@Joe_Barbaro
1 Anglia
2 Niemcy
3 Albania
Ulubione ( oprócz Polski)
1 Hiszpania
2. Włochy
3. Argentyna/Chorwacja
2
@MesQueUnClub_87 Obstawiam że Włochy to biorą.
0
@ziomal88 Francja nie grała o pietruszkę?? Francja grała o 1 miejsce w grupie, o czym mówił nawet sam Kante. Oraz co z tego że dostaję się do kadry? Nawet Perez tam się dostaje, Olmo grzeje ławę w kadrze nie bez powodu, widać że nie oglądasz Lipska, a udajesz znawcę. "XD XD"
0
@lntrowertyk I co to zmienia? Jedyne co broni Raphinhe to liczby i chęć do gry, pressingu.
0
@kakusus Zastanawia mnie po co kupować klasyczne 10tki jak później gra się nimi na lewym skrzydle. Wydaliśmy ponad 250 milionów na Griezmanna i Coutinho żeby grać nimi na lewej, a później dziwiliśmy się czemu to nie chodzi, jakby przykład Riquelme lub Jamesa Rodrigueza niczego nas nie nauczył.
0
@mekston Hiszpania łatwo to bierze
0
@ziomal88 Ta zagrał w kadrze w meczu o pietruszkę, De La Fuente dosłownie wystawił rezerwowy skład.. Buhahah znawcy futbolu na orliku. Najlepiej nie oglądać meczy tylko oceniać na podstawie jednego meczu i asysty..