HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB Niestety nie, masz kolejną próbę ;P
29
@Herato Zdecydowanie wole zagadki, niż to polityczne szambo :)
0
Dobra, to teraz moja kolej, jeden z moich ulubionych zawodników :D
Co ta za piłkarz?
Grał z zawodnikami takimi jak:
Ever Banega
Paul Pogba
Adrien Silva
Romelu Lukaku
Powodzenia
0
@koziar Ciężki temat :p
0
''Pan Jarosław Kaczyński, jest mało mądry, ale bardzo mądry'' XD
https://zapodaj.net/537f6db753c89.jpg.html
2
@Rewolucja123 Good Sheriff
0
@SonBarcaGoku "Potrafiliśmy", tak bym to ujął.
Uważam, że po części jest to wina internetu i tego jak ludzie są nim ogłupieni. Teraz w internecie to każdy udaję chojraka, ale żeby się skrzyknąć i wyjść w słusznym celu to nie ma komu.
Nie daj Boże, natrafić na III WŚ, i leżymy, bo praktycznie nie mielibyśmy kim walczyć.
0
@Messibestplayerintheworld
Wina Pereza
2
@szela1899 Dokładnie.
My Polacy już mamy taką przypadłość, że tylko w gębie i przez internet jesteśmy mocni.
0
@Colin94 Nieironicznie, jak pierwszy raz zobaczyłem domową koszulkę Realu na przyszły sezon.
6
@Lola120 Jak coś to ja mogę zostać Twoim zwierzakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Nowa fryzura Neymara xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@MarioVeB! Boli? Ma boleć, i mam nadzieję, że po meczu będzie jeszcze mocniej boleć.
1
Ale ten Węgrzyn w tym meczu jest żałosny i stronniczy...
1
@MarioVeB! Oj Mariuszku, zostań lepiej przy swoich politycznych wynurzeniach.
3
@MarioVeB! Jeszcze coś tam stękasz ignorancie?
11
@MarioVeB! Wyjdź, i idź uzdrawiać swojego raheemka.
6
@DonAndrzejos Nie podobasz mi się.
1
Kane'ik kolejny symulant
2
GOOOOOOOOL, jeszcze jeden!!!
0
Forza Italia, odmieńcie swoją grę i rozwalcie tych butnych angoli!
0
@Encore Odrazu dla Chilwella :D
1
@MesQueUnClub96 Jakiego Lewego, Złoty Balon tylko dla Kane'a xD
2
@AntekGriezmann @parpe U mnie tak samo, po 16 znów się rozpadało, mówie pewnie przejdzie jak wczoraj, ale niestety lało aż do 19:30 i nici z piłeczki ;/
0
@Colon Nie dam rady niestety, z rana wycieczka do Barbera.
0
@clyde Pierw płatki, potem mleko ;}
0
@VenoM Niee, bo zdążyłby go jeszcze skombinować ^^
10
@tristan87 Idealny moment byłby w niedzielę o 21 ;p
1
@pele1282 Jak mu coś nie pasuje to droga wolna, zagrał kilka meczy w 1 składzie i już mu sodówa odbija, ale jakoś nie jestem tym zbytnio zaskoczony.