1

@JimMorrisonFCB Niestety nie, masz kolejną próbę ;P

29

@Herato Zdecydowanie wole zagadki, niż to polityczne szambo :)

0

Dobra, to teraz moja kolej, jeden z moich ulubionych zawodników :D
Co ta za piłkarz?
Grał z zawodnikami takimi jak:
Ever Banega
Paul Pogba
Adrien Silva
Romelu Lukaku

Powodzenia

0

@koziar Ciężki temat :p

0

''Pan Jarosław Kaczyński, jest mało mądry, ale bardzo mądry'' XD
https://zapodaj.net/537f6db753c89.jpg.html

2

@Rewolucja123 Good Sheriff

0

@SonBarcaGoku "Potrafiliśmy", tak bym to ujął.
Uważam, że po części jest to wina internetu i tego jak ludzie są nim ogłupieni. Teraz w internecie to każdy udaję chojraka, ale żeby się skrzyknąć i wyjść w słusznym celu to nie ma komu.
Nie daj Boże, natrafić na III WŚ, i leżymy, bo praktycznie nie mielibyśmy kim walczyć.

0

2

@szela1899 Dokładnie.
My Polacy już mamy taką przypadłość, że tylko w gębie i przez internet jesteśmy mocni.

0

@Colin94 Nieironicznie, jak pierwszy raz zobaczyłem domową koszulkę Realu na przyszły sezon.

6

@Lola120 Jak coś to ja mogę zostać Twoim zwierzakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

Nowa fryzura Neymara xD


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@MarioVeB! Boli? Ma boleć, i mam nadzieję, że po meczu będzie jeszcze mocniej boleć.

1

Ale ten Węgrzyn w tym meczu jest żałosny i stronniczy...

1

@MarioVeB! Oj Mariuszku, zostań lepiej przy swoich politycznych wynurzeniach.

3

@MarioVeB! Jeszcze coś tam stękasz ignorancie?

11

@MarioVeB! Wyjdź, i idź uzdrawiać swojego raheemka.

6

@DonAndrzejos Nie podobasz mi się.

1

Kane'ik kolejny symulant

2

GOOOOOOOOL, jeszcze jeden!!!

0

Forza Italia, odmieńcie swoją grę i rozwalcie tych butnych angoli!

0

@Encore Odrazu dla Chilwella :D

1

@MesQueUnClub96 Jakiego Lewego, Złoty Balon tylko dla Kane'a xD

2

@AntekGriezmann @parpe U mnie tak samo, po 16 znów się rozpadało, mówie pewnie przejdzie jak wczoraj, ale niestety lało aż do 19:30 i nici z piłeczki ;/

0

@Colon Nie dam rady niestety, z rana wycieczka do Barbera.

0

@clyde Pierw płatki, potem mleko ;}

0

@VenoM Niee, bo zdążyłby go jeszcze skombinować ^^

10

@tristan87 Idealny moment byłby w niedzielę o 21 ;p

1

@pele1282 Jak mu coś nie pasuje to droga wolna, zagrał kilka meczy w 1 składzie i już mu sodówa odbija, ale jakoś nie jestem tym zbytnio zaskoczony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?