HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ku**a nie chce mi dać wygrać ten Bayern :D
0
Uwielbiam tego gościa :D
0
Piqueeeeeeeeeeee
1
@Mario96w Ja już wyszukałem 2/3 pewniaczki na jutro, ale to już po południu zapodam
8
@Mario96w A to nie wiem, nigdy się z czymś takim nie spotkałem, ale pozycja obronna to to raczej nie jest xD
5
@Witekk10 Od 00:00 do 08:00, a co, już chciałeś pewniaczki stawiać po nocy ^^?
0
@Mario96w Ale chodzi ci o ludzi, chodzących z tak wykrzywioną ręką czy po prostu jak stoją?
4
@Mario96w Nie bardzo wiem ocb.
0
''Ya yo me enteré, se nota cuando me ve'
Ahí donde no ha' llega'o sabe' que yo te llevaré
Y dime qué quiere' beber, e' que tú ere' mi bebé
¿Y de nosotro' quién va a hablar? Si no nos dejamo' ver''
Latina GOAT rapper!
0
@socha Dużo? Wczoraj padło 35 bramek, czyli o 10 więcej niż w moich w/w przypuszczeniach
0
@Encore Za to ja dałem i jest już na pewnym 3 miejscu, a kto wie co będzie jak utrzyma obecną formę, może Chiesę nawet przeskoczy ^^
2
@macio_944 Cristiano 1, a za nim Chiesa i Jadon Sancho aka @Encore, Lionelek to przy dobrych wiatrach może do 10 się załapie.
2
@BarcaInfo @foczkyyyhg @macio_944 Idźcie już spać. Żaden Robercik i Lionelek. Tylko Cristiano i dzisiaj to tylko potwierdzi
2
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 Astralis to bierze
0
@MesQueUnClub96 Przejedź się na Pragę, i podrzyj się trochę, że ''Widzew Pany'' gwarantuję, że już cię nie znajdą.
4
@MesQueUnClub96 Przedszkola nie da się rzucić ;)
1
@MesQueUnClub96
Barcelona - Dynamo 3:1
Salzburg - Wolfsburg 1:1/2:1
Benfica - Bayern 0:4
Chelsea - Malmo 2:0
Lille - Sevilla 1:1
United - Atalanta 2:2/ Bramka Ronaldo
YB - Villa 2:2
Zenit - Juve 2:3
1
@Momals11 Ale wiesz, oni przecież się niE luBiA ;)
1
@AmigoBlancos Czekaj, jak to było?
''Patrząc na skład śmierdzi mi tam strata punktów'' ^^
0
No i cyk, Real Manita
0
To nieźle Atletico przekręcił
1
@PlsNotAtletico Nie liczyłbym na to, mają ledwie JEDEN celny strzał
2
4:0 Ajax
Brawo miernoty z BVB...
0
@FCMichalo Borussia to ogólnie, sama w sobie jest memem w tej LM, więcej ich nie stawiam.
0
@Rewolucja123 Kopa na łeb sprzedał
0
@Rust_Cohle Czego innego oczekujesz od trollika (:?
0
Porto z Milanem, ładować te bramy, no już!!!
0
@VeB 1899 @PlsNotAtletico Wy przynajmniej macie jeszcze szansę, ja tam dałem x2 :|
1
Antoine włącza się do walki o złotego Ballona.