0

Ku**a nie chce mi dać wygrać ten Bayern :D

0

Uwielbiam tego gościa :D

0

Piqueeeeeeeeeeee

1

@Mario96w Ja już wyszukałem 2/3 pewniaczki na jutro, ale to już po południu zapodam

8

@Mario96w A to nie wiem, nigdy się z czymś takim nie spotkałem, ale pozycja obronna to to raczej nie jest xD

5

@Witekk10 Od 00:00 do 08:00, a co, już chciałeś pewniaczki stawiać po nocy ^^?

0

@Mario96w Ale chodzi ci o ludzi, chodzących z tak wykrzywioną ręką czy po prostu jak stoją?

4

@Mario96w Nie bardzo wiem ocb.

0

''Ya yo me enteré, se nota cuando me ve'
Ahí donde no ha' llega'o sabe' que yo te llevaré
Y dime qué quiere' beber, e' que tú ere' mi bebé
¿Y de nosotro' quién va a hablar? Si no nos dejamo' ver''

Latina GOAT rapper!

0

@socha Dużo? Wczoraj padło 35 bramek, czyli o 10 więcej niż w moich w/w przypuszczeniach

0

@Encore Za to ja dałem i jest już na pewnym 3 miejscu, a kto wie co będzie jak utrzyma obecną formę, może Chiesę nawet przeskoczy ^^

2

@macio_944 Cristiano 1, a za nim Chiesa i Jadon Sancho aka @Encore, Lionelek to przy dobrych wiatrach może do 10 się załapie.

2

@BarcaInfo @foczkyyyhg @macio_944 Idźcie już spać. Żaden Robercik i Lionelek. Tylko Cristiano i dzisiaj to tylko potwierdzi

2

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 Astralis to bierze

0

@MesQueUnClub96 Przejedź się na Pragę, i podrzyj się trochę, że ''Widzew Pany'' gwarantuję, że już cię nie znajdą.

4

@MesQueUnClub96 Przedszkola nie da się rzucić ;)

1

@MesQueUnClub96
Barcelona - Dynamo 3:1
Salzburg - Wolfsburg 1:1/2:1
Benfica - Bayern 0:4
Chelsea - Malmo 2:0
Lille - Sevilla 1:1
United - Atalanta 2:2/ Bramka Ronaldo
YB - Villa 2:2
Zenit - Juve 2:3

1

@Momals11 Ale wiesz, oni przecież się niE luBiA ;)

1

@AmigoBlancos Czekaj, jak to było?
''Patrząc na skład śmierdzi mi tam strata punktów'' ^^

0

No i cyk, Real Manita

0

To nieźle Atletico przekręcił

1

@PlsNotAtletico Nie liczyłbym na to, mają ledwie JEDEN celny strzał

2

4:0 Ajax

Brawo miernoty z BVB...

0

@FCMichalo Borussia to ogólnie, sama w sobie jest memem w tej LM, więcej ich nie stawiam.

0

@Rewolucja123 Kopa na łeb sprzedał

0

@Rust_Cohle Czego innego oczekujesz od trollika (:?

0

Porto z Milanem, ładować te bramy, no już!!!

0

@VeB 1899 @PlsNotAtletico Wy przynajmniej macie jeszcze szansę, ja tam dałem x2 :|

1

Antoine włącza się do walki o złotego Ballona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?