HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agaFCB Toż to tylko te mityczne "wędki" Kohela
9
@fart Nie żadna wódeczka, tylko jazda na siłkę i od razu poczuje się lepiej ;)
Nie ma nic lepszego niż sport w ciężkich sytuacjach życiowych
0
@Medium Wiesz jak w realu nie wzbudza u ludzi atencji to przynajmniej na La Bambie się wyhasa
0
@Medium
City, United, my, Liverpool, Newcastle, no zwyczajnie nie ma tu dla was miejsca ;)
0
@Medium Ciesz się tym 2 miejscem i przegranym mistrzem, bo za rok miejsce w poza TOP4
1
@Kondziubarca Hahaha, cóż za pech ^_^
0
@DonCarletto Tymczasem Havertz i przepłacony Declan Rice xD
1
@mekston pOteNżNY iNtEr MaJAmI xD
0
@tristan87 Co oni mają do tego De Gei? Przecież on dalej prezentuje solidny poziom
3
@MesQueUnClub96 To i tak na więcej niż przy potencjalnej stracie Twojego konta na La Rambli
2
@Deviler Tylko pitka.
Aj narobiłeś mi smaka i chyba sobie zamówię
2
@macio_944 Ja mówię, i tak jak mówiłem przez ostatnie miesiące - na 99% zagłosuję na KO, ale tylko i wyłącznie dlatego, żeby odsunąć PiS od władzy, bo nic innego mnie nie motywuje, a tym bardziej ostatnie kompromitacje Tuska, gdzie za pomocą czarodziejskiej różczki zmienia swoje poglądy o 180 stopni, do tego wypowiedzi takich kretynów jak Siemoniak czy Budka wcale nie polepszają mojego zdania o tej partii.
Zamiast się zamknąć do czasu wyborów to udzielają jakieś wywiady, które mają uderzyć w PiS a koniec końców Rymanowski ośmiesza Budkę i cały wypracowany PR idzie psu w pupe, bo Borysek musi popieprzyć głupot...
4
@macio_944 Zaczynam odnosić wrażenie, że z KO będzie taka alternatywa jak z PiSu, czyli żadna...
Oni nawet nie potrafią przedstawić programu, a Tusk po fali wznoszącej zaczyna się kompromitować.
Nawet jak oddam na nich głos, to nie oddam go z pełnym przekonaniem, że to dobry wybór
2
@Survier Tak jak napisał @Blantozaur, uciąć socjale i przestać zachęcać i szerzyć nimi patologię.
Nie byłoby rozdawania pieniędzy na lewo i prawo to może jedna z drugim doszliby do wniosku, że tak nie da się żyć, i trzeba coś zmienić. A tak to mają komfort, że zawsze pieniążki wlecą na konto i można balować.
Nawet nie wyobrażasz sobie jakie kwoty można wyciągnąć na samych zasiłkach z MOPSu, czy z dofinansowań, a gdzie jeszcze 500+...
2
@michal26 O patusiarni, o leniach oraz osobach, które urządzają sobie wygodne życie za zasiłki z mopsu, pińcet plusy, i resztę zapomóg socjalnych, bo nie chce im się wziąć w garść i iść do pracy, bo po co jak podatnik nas utrzyma...
"Inna kwestia, że pieniądz to nie wszystko. Często ludzie bez kasy dają dzieciom coś więcej niż pieniądze, bo dają uczucie, czas, miłość."
Wiem, wiem, sam pochodzę z nie zamożnej rodziny, ale u mnie ojciec chodził do pracy i starał mi się zapewnić godny byt, bez pomocy państwa.
Z drugim zdaniem też się po części zgodzę, choć za samo uczucie, czas i miłość nie ugotujesz dzieciom obiadu.
11
Pewnie narażę się tu co niektórym, ale co tam.
Uważam, że ludzie, których nie stać na wychowanie i są niezaradni życiowo nie powinni mieć dzieci.
Jak widzę pijackie gęby mamusi i tatusiów, w kwiecie wieku i leni chodzących odbierać same zapomogi socjalne, bo nie chce im się ruszyć dupy do roboty to zwyczajnie zbiera mi się na wymioty.
Przed chwilą przewinął mi się filmik na fb o jakiejś rodzinie z małym synem, która została wyrzucona z mieszkania komunalnego za kilkuletnie niepłacenie czynszu i światła.
Dostali mieszkanie socjalne bez światła i wody ponieważ poprzedni najemca nie opłacał rachunków i również został wyrzucony.
I oczywiście co?
Mamusia narzeka na warunki, że na wejściu nie mają wody, że nie mają światła i, że w ogóle to jeden wielki chlew...
Jak ja nienawidzę takich ludzi, robią se dzieciaka gdzie nie mają pieniędzy, żeby go wychować, za nic nie płacą, nierzadko przy tym są nałogowymi alkoholikami a potem płaczą, że "ojej ale musimy mieszkać w takich warunkach".
0
@SenseiFCB Jakie zarobki u Ciebie w branży, bo też myślę żeby w to iść?
1
@Janas11224 Jakbym dostał taki pokój to już bym wolał spać w aucie
0
@Przemek2323 Będzie coś o piłce?
1
@Przemek2323 Ale akurat jest w tym sporo racji.
Inflacja jest teraz wymówką do sztucznego windowania cen i sam to zauważyłem
1
@Rust_Cohle Ok
0
@Rust_Cohle Nieźle się tam bawicie w tym Sosnowcu
https://www.instagram.com/reel/CuTmycDNKvl/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
0
@bartekvisca Mam super moce, i gwarantuje nieprzespane noceee
1
@tomek8756 Spadł poziom, to i wyniki wzrosły
1
@Gaz Każdemu piłkarzowi zrobisz sklejkę takich strzałów (nawet Messiemu i Ronaldo) ;)
1
@Jagr A to w końcu go wypuścili?
1
@Kinginiesta Z pewnością pozwoli nam to na rejestrację owych zawodników :p
1
Załóżmy, że nie uda nam się nikogo sprzedać/wypchnąć przez co nie uda nam się zarejestrować Roque czy Gundogana i będzie trzeba sprzedać ważnego piłkarza.
Kogo byście sprzedali?
6
@Encore Niestety mam identyczne wrażenie, że powie wszystko byleby zdobyć kolejne %. A programu jak nie było, tak nie ma...
0
@QQL5 Same
Też myślałem, że dzisiaj wypłatka wleci, ale niestety będzie dopiero w poniedziałek.
Dobrze, że człowiek nie żyje tylko od 10 do 10, to przynajmniej ma co zjeść ^^