17

Mając na uwadze możliwe kartki Suareza i Mascherano, skład powinien wyglądać tak:

Ter Stegen
Alves-Pique-Mathieu-Alba
Sergio
Rafinha-Iniesta
Pedro-Messi-Neymar

Znając skłonności naszego trenera do rotacji, właśnie taka pomoc wystąpi dzisiaj. Suarez może wejść w drugiej połowie, tylko niech nie dyskutuje z sędzią i nie fauluje ;)

0

Jeśli nie zagra w lidze w weekend, to będzie już nie w porządku.

0

Rakitic sięga DNA.

0

Z ciekawości, ty zapisujesz gdzieś te wszystkie statystyki? :)

0

Zastanawiam się, czy krytyka na Alvesa jest sposobem na pokazanie zalet Martina, czy pokazanie hejterom, że nie jesteś fanatykiem Daniego :)

3

Skąd tu tyle kibiców Realu? Odsyłam -> http://www.realmadryt.pl/

0

Czyli można to zinterpretować jako "gdybym powiedział co myślę o nurkowaniu Cristiano, trafiłbym do więzienia" ;)

0

Największym zaskoczeniem będzie wystawienie Montoyi.EDIT: nie do tego komentarza miała być odpowiedź...

2

Jest tak ważny, że nie gra w żadnym meczu, żeby się jakiejś kontuzji nie nabawił, albo się nie przemęczył. Jest na to zbyt ważny.

0

Nikt nie neguje tego, że Pedro przy Suarezie w optymalnej formie wygląda jak Przemek Pitry z GKS Katowice przy Lewandowskim, ale obecnie Luis nie błyszczy.

0

Zgadzam się z matioksem123. Pedro strzela, asystuje, a Suarez wciąż nie potrafi się odblokować.

0

Sprzedaż Alexisa była błędem, ale co do Fabregasa to nie jestem taki pewien. Pamiętamy jego beznadziejną wiosnę... zresztą nie pierwszą taką. Jesień miał rok temu kapitalną, nie gorszą niż obecnie w Chelsea. Jednak pod koniec sezonu byłem, podobnie jak większość piszących, za jego sprzedażą. Kłopot w tym, że jego następca nie daje tyle ile się od niego wymaga.

0

Nie każdy chce rozpoczynać czytanie prasy od wiadomości że ktoś zginął.

0

Brać Varane'a :D

0

Gdzie jest Vermaelen? Od kiedy do nas przyszedł nie popełnił ani jednego błędu, parodia a nie plebiscyt.

5

Hierarchia prawym obrońców w Barcelonie.
1.Alves
2.Adriano
3.Douglas
4.Bartra
5.Pedro
6.Messi
7.Chłopiec od podawania piłek
8.Montoya

0

To była raczej odpowiedź na hejty na Busquetsa. Trzeba wierzyć w swoich piłkarzy, nasza 5 zagrała dobry mecz. Krychowiak zresztą też, imponował walecznością.

0

Krychowiak zje Sergio, mówili przed meczem ;)

5

Od kiedy podano powołanych ten skład był w 100% do przewidzenia.

2

Na pewno Perez maczał w tym palce.

0

Co bym jutro chciał...
Ter Stegen
Montoya Bartra Pique Alba
Rakitic Mascherano Rafinha
Messi
Suarez Neymar

Czego się obawiam?
Mascherano za Bartę na stoperze, Busquets na DP i Alves za Montoyę (niech Montoya w końcu zagra jakiś mecz!). Liczę, że może w końcu Lucho zacznie wyciągać wnioski z błędów.

0

Mam podobny dylemat. Xavi jest w formie, ale wzrost i waleczność Rakitica bardzo się przyda.

0

Coś Messi ma ostatnio rozregulowany celownik, tyle sytuacji i tyle zmarnowanych. Na szczęście celownik podań ma sprawny w 100%.

0

Popieram w 100%.

4

Co zrobił Iniesta *__*

3

0

A co ma piernik do wiatraka? Wrzutki Alby nie kończyły co drugiej akcji na trybunach.

0

Znowu Montoya nie zagra? Nie rozumiem, kiedy on ma dostać swoją szansę skoro nawet na spotkanie z beniaminkiem nie jest powołany?

2

A Ronaldo to nie skrzydłowy?

0

Nie mogłem oglądać meczu, więc zadowoliłem się skrótem z meczyki.pl. Co się rzuciło w oczy, a właściwie nie rzuciło - kompletnie nie zauważyłem akcji z udziałem Iniesty, Rakiticia i Pedro. Pierdo na swoim poziomie, ale nasza pomoc musi zacząć grać, być dominująca, strach się bać co by było jakby Leo dostał kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?