0

@BARCA1899Messi pamiętaj Kessie też przybył za free :)

0

Trzeba wzmocnić się tym co jest za darmo. Klub nie może sobie pozwolić na jakieś szaleństwa, ale grać ku*wa z Roberto,Kessie ,Depay,Busim,Alba,Fatim w składzie to osłabienie.

1

Jutro niech połowa składu weźmie tornistry i się spakuje ,bo nie zasługują na grę. Roberto jeszcze z opaska co za wstyd . Nie ma kasy na transfery to brać młodych i ustatkować płacę w końcu. Dawać szanse młodym, a dziadów gonić

0

Chłop może mieć wstrząs mózgu i jest w amoku, a ten mu gwizda cymbał

4

Roberto brawo kasztanie

0

Kessie nogami przebiera jak Scooby-Doo w miejscu xd

3

Może Milan chce kupić kessiego

4

Mam jego nogę xd

0

Jak można na takim poziomie rozgrywek mieć tak tragiczny strzal jak Dembele .

1

Wystarczy zza plecy dać pilke ,a nie turlać ją kur*a pod nogi

2

Felix mega silny jest . Stoi twardo na nogach jak na takiego szczypiora

0

Trzeba jak najszybciej ściągnąć 9 ,aby byl do rotacji z Lewym . Do wzięcia za free są Firmino,Thuram,Moukoko ,Belotti

3

Barcelonie potrzeba 9 ,bo jak znów Robercik będzie świrował i dostanie zawieszenie to nie będzie miał kto grać . Fati tragedia ,a może Firminho ?

0

Reklamę dzbanów wyświetlili na cały ekran...

0

Zaraz autobus i Atletico strzeli jak z Espanyol

0

A przed chwilą płakaliście, że Pedri co chwilę strata ...

0

Moim zdaniem Zieliński wypalił się już w Napoli .

0

@dariooo w tym momencie to Barcelona nie ma co wybrzydzać. Za free brać i najwyżej sprzedać.

0

@Warszawiak86 odklejony? Chyba Ty jesteś i w tą Fifę możesz iść sobie sam grać. Na Lewego,Kounde czy Raphinia też nie było kasy ,a są w klubie .

0

@dariooo co Ty tam się prujesz ? Co napisałem, że wnioskujesz geniuszu tak ?

0

Oglądam powtórkę meczu Liverpool- Wolverhampton i powiem ,że jeśli jest okazja za free Traore to brać tego dzika. Potrzeba tych mięśni do walki .

0

Fajnie gdyby klub pozbył się:Alby ,Roberto,Busiego,Depay i kogoś z Fati/Torres/Dembele/Raphinha , a w zamian Grimaldo,Rashford, Bellingham/D.Rice/Alexis Mac Allister

0

Barcelona potrzebuje do środka kogoś silnego , walecznego . Nie zastępca Busiego jakąś laleczkę tylko grającego agresywnie na pograniczu faulu .

0

Serio United chce tak bardzo Depay ? Jeśli tak to niech idzie, a do Nas Dalot . :)

5

Xavi przed objęciem stołku pie*rzył , że nie będzie budował drużyny/składu od Busiego ,Alby . Teraz wszystko wychodzi ,albo ma sklerozę

0

Co powiecie o Denisie Zakari ? Z tego co widziałem jest na wyposażeniu w Chelsea, a kwota jego nie jest duża. Profil trochę zbliżony do Yaya Toure.

0

Dest ,Dembele/Raphinha i Ferran do Milanu ,a Tonali i Leao do Barcelony . :) Barcelona nie ma kasy ,ale wymianę może oferować zawsze . :)

0

Na tą chwilę Havertz kocur .

1

Ale ten klub spadł na dno. Wieczysta przyjedzie tu i nastuka im do zera xd

1

Dobrze, że Kasia tego nie dotykała, bo piłka za stadion .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?