1

Pewnie zatęsknił za imprezami z Neymarem i dlatego wybrał ligę francuską. A na poważnie to najważniejsze, żeby grał jak najwięcej.

10

Oby Inigo Martinez

0

Taki struś pędziwiatr z niego, szybszy niż zaadresowana do niego piłka. Nawet na treningu widać,że na pierwszych metrach dysponuje niesamowitym przyspieszeniem.

0

Wypożyczenia do innych lig, aniżeli hiszpańska są moim zdaniem bez sensu. Chyba,że już nie liczy się na powrót zawodnika..

1

Oby z tego Mina nie była taka mina jak z Henrique, Keirssonem, Douglasem.. itd. Zawsze mam obawy, jak przychodzi zawodnik z Ameryki Płd prosto do takiego klubu jak Barca. Przeważnie/zawsze sobie niestety nie radzą. Nawet Neymar w pierwszym sezonie biegał po boisku jak dziecko we mgle. A wystarczyło kupić Inigo i Lemosa i spałbym spokojniej. A tak co wieczór modlitwa do Najświętszej Panienki o zdrowie dla Vermaelena.

0

Seri w udzielonym wywiadzie mówił, że ma żal do prezydenta Nicei, że podyktowała za niego wyższą kwotę Barcelonie i tym samym złamała ustalenia jaki z nim miała. Prawdopodobnie Barca chciała dać te 40mln, ale Nicea chciała o wiele wiecej (nie wiadomo dokładnie ile) i transfer padł. Smaczku sprawie dodaje fakt, iż w sprawie Seriego z prezydentem Nicei kontaktowało się PSG. :)

4

Widzę, że przegapiłem transfer Coutinho. Ale ten czas zapiernicza...

0

Również gratuluję! Na drugie pewnie chciałeś dać Barca,ale żona się pewnie nie zgodziła ;)

0

Raczej Coutinho nie przyjdzie,ale to moje odczucia. Valverde już pokazał, że nie liczy się dla niego jeden system gry. Dobiera system pod zawodników, których posiada i pod przeciwnika. Myślę, że znalazł by miejsce dla Iniesty. Spójrz, jak zagrał i na jakiej pozycji Deulofeu w ostatnim meczu. Jakby jednak przyszedł Cou,to będzie raczej konkurentem na pozycji Iniesty, niż Dembele.

4

Mieszane uczucia. I wcale nie martwi mnie wysoka cena,bardziej martwi mnie nieprofesjonalne podejście Dembele. To jak zachował się w stosunku do Borussii. Mogą być problemy w szatni. Neymar też miał siano w głowie, ale Messi był dla niego autorytetem. Czy podobnie będzie z Dembele? Talent niesamowity, przypomina mi młodego Henry'go z czasów gry w Arsenalu. Jak nabierze pokory, będzie wielki, jeśli nie, to będzie tylko kolejny Adriano, Robinho, Saviola, Arshawin,czy nie daj Boże Adu.

30

Z Samperem, to trochę dziwna sprawa. Od najmłodszych lat uznawany za talent, wiele razy padło zresztą stwierdzenie "naturalny następca Busiego". Nie poradził sobie w Granadzie, przy czym nie całkiem ze swojej winy. W meczach presezonowych w USA grał (moim zdaniem) bardzo poprawnie, nawet byłem trochę zaskoczony, a tu proszę - pierwszy do odstrzału, już wcześniej zakomunikowano mu, że ma wolą rękę w szukaniu klubu, Valverde na niego nie liczy. Dobrze,że to wypożyczenie, może odpali w Las Palmas i wróci silniejszy. Szkoda chłopa.

2

Gdzie Seri do Barcelony?! Mało mamy piłkarzy średniej klasy w zespole? Messi i Suarez tylko by się denerwowali na chłopaka. Lepiej dla nas i dla niego,że został w Nicei. Inna sprawa, że nie udźwignął ciężaru gry z Napoli..

0

Ciekawe spostrzeżenie, może być coś na rzeczy. Messi jest świadomy swojej pozycji w klubie.

0

Jak o dzieciach mowa,to moje już śpią. Może idź uśpić swoje, przy okazji może sam zaśniesz i dasz innym spokój. W sumie i tak, nie wnosisz nic ciekawego do dyskusji. Życzę Ci więc spokojnej nocy.

0

Nazywanie Seriego czarnym Xavim jest co najmniej nie na miejscu. Xavim to się nogą golił, Seri to co najwyżej to się nogą drapie. On nas nie zbawi. Solidny rzemieślnik, jakich mamy na ławce wielu. Czy lepszy np. od Rafinhi, ciężko ocenić. Nam potrzeba ofensywnego pomocnika typu Coutinho. Jedyny jaki mi się nasuwa na myśl to Max Meyer. Na młodzieżowych mistrzostwach nawet na tle młodych Hiszpanów prezentował się rewelacyjnie.

22

Czyż nie jest zabawne, że największe zainteresowanie klubów budzi Douglas? A jakby chłopak dodał końcówkę -inho, Douglasinho, pół Europy o niego by się biło.

42

Powiem wam, że podziwiam tego chłopaka. Naprawdę. Pokorny w szatni,z zębem na boisku. Nie płacze, nie obraża się. Kiedy wchodzi na boisko można być pewnym, że zagra na solidnym poziomie. Bez głupich błędów. Nie wymagajmy, żeby lewy obrońca wchodząc na boisko zmieniał obraz meczu. Chciałbym żeby Valverde częściej korzystał z jego usług. Na pewno nie zawiedzie.

0

Szymon, Zielony 55 ma trochę racji. Facet też mnie nie olśnił w meczu z Napoli, a oglądałem mecz zwracając szczególna uwagę na jego grę (zob. jak będzie dzisiaj). Jak dla mnie to niewiadoma. Powiedzmy sobie szczerze, słyszałeś coś o Seri'm w zeszłym sezonie, albo w poprzednich? Jeżeli przyjdzie, to wcale nie będę zdziwiony, jak okaże się słabszy od Paulinho. Ale mówię od razu - nie oglądam ligi francuskiej, co najwyżej pojedyncze mecze. Czekam na komentarz kogoś kto naprawdę śledzi tą ligę i może coś powiedzieć więcej na temat tego pomocnika. Opinie ludzi, którzy obejrzeli 10 filmików z Seri'm na You Tubie mnie nie interesują.

1

Jak przeczytał poranną prasę, to wie!

12

Wincyj pomocników, wincyj. Tak powinno być napisane ;)

2

Nie do końca się zgodzę, że MD i Sport to szmatławce i im nie można wierzyć. Obie gazety pisały (już bodajże początkiem lipca), że Paulinho przyjdzie do nas i proszę bardzo jest!! Może mylą się tylko do nazwisk piłkarzy będących na topie, a taki Seri, to przecież nie Coutinho, nie Dembele,nawet nie Draxler. Więc może, może :) Bardziej mnie zainteresowało, że w ten transfer może być włączony któryś z zawodników Barcy. Znając nasz zarząd, to pewnie będzie Denis Suarez albo Rakitic. Ba jak się nasze chłopy rozpędzą to mogą i Messiego zaoferować jak dopłatę (bo marudzi, nie chce podpisać nowego kontraktu itd). Od razu informuję, że nic nie brałem (jeszcze).

12

SPRZEDAĆ W PIZDU!! Nawet jakby miał się sprawdzić w innej drużynie, to nie będzie szkoda, gdyż już wiadomo, że nie pasuje do stylu Barcy - gra za wolno, myśli za wolno.

0

Panowie, apeluję o spokój. Zagrał na razie jeden dobry mecz na tle słabego (nie boję się tego słowa użyć) przeciwnika. To, że jest dobry w ofensywie to wiedzieliśmy, ja czekam co pokaże w defensywie. Nie zapominajmy na jaką pozycję go kupiliśmy. Będzie umiał powstrzymać Ronaldo (jak Piszczek czy Alves), będzie sobie radził z Griezmannem, to będę piał z zachwytu. Na razie dajmy se na wstrzymanie.

4

Co Ty mi tu dwóch przytulających się chłopów podsylasz?

1

Komentarz usunięty

0

Proszę nie rób mi nadzieji. Dla mnie transfer Inigo do Barcy to powinna być konieczność i priorytet.

0

To coś mi się pokręciło. Jeszcze raz dzięki za sprostowanie. Może warto odpuścić Dembele i poczekać w takim układzie na Griezmanna.

0

Za Inieste tylko w drugiej połowie. :)

0

Dzięki za info. Szkoda, bo wiem, że później jego klauzula wzrasta do 200mln i będzie nie do wyciągnięcia.

0

Swego czasu,w gronie kandydatów do wzmocnienia wymieniano Griezmanna, którego klauzula wynosi 100mln. Dlaczego temat upadł? On sam nie był zainteresowany,czy coś innego stanęło na drodze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?