1

Ale Lunin wielbłąd

0

@Jakchcesz ale ona się dopiero zaczęła

4

Ten stadion z zewnątrz wygląda jak g@#no, ale w środku topka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Arden niech odchodzi i tyle nie ma nad czym debatować

1

@MesQueUnClub96 przecież Real się po nich przejedzie

0

@MesQueUnClub96 w canal+ jest taki kanal?

1

Wiem, że Atalanta pojechała z Liverpoolem. Ale jakby był finał Liverpool - Bayer to byłby lepszy finał niż jakikolwiek w LM z takimi zespołami

0

No to Mateusz podpina angielska piłkę do tlenu

1

@KyngPyng Mbappe, Bellingham i długo długo nikt ale pewnie będzie męczennik w 3, chyba, że ktoś inny wygra euro ale raczej Francja i wtedy bierze to żółw

1

W piłce nożnej nie ma ani grama sprawiedliwości. Jeszcze Ederson karnego...łot?!

0

Tak żem czuł...

0

Co ten Bernardo mu podał ja jebix XD

2

Ciekawe dlaczego piłkarze city nie oddali ani jednego strzału zza pola karnego

0

@Stinger_ niby tak ale z drugiej strony nikt nie wie jak zachowa się Lunin w karnych

1

1 różny i padnie gol. Przecież to jest Real Madryt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I Lucas wpierdzieli gola coś czuję

2

Ostatnio chyba taki autobus widziałem jak Chelsea z Torresem na czele wygrywało LM

0

Nie chciałbym Haalanda u nas jak ma tak grać, naprawdę...

0

@MesQueUnClub96 ale to akurat nie jest dobre, bo w angielskiej lidze naprawdę są mocne drużyny a z bundesligi 5 to będzie taki pazdzierz, w sumie z Włoch jeszcze gorzej

7

Najsłabszy Bayern wyrzuca najmocniejszy Arsenal. Oni to dopiero są przegrywy

0

Powiem wam, że sędzia w meczu Bayernu też taki słaby, że masakra

0

Niech tu będzie dogrywka. Niech się biali pomęczą trochi przed niedzielą

0

@michal199500hehe oddał nam sam szrot szczerze mówiąc. Garcia? Ferran? Gundogan przechodził za free

1

Jeszcze z 40 różnych dla city i może coś strzela

0

@michal199500hehe a co ten Haaland nam pomoże? On by u nas grał gorzej niż Robert

5

Ojaaa i Bayern gol
To teraz na 4 drużyny w półfinale są moje 3 najbardziej znienawidzone i najsłabsza BVB

0

Dlaczego doku nie gra

0

@krol211 ja już od kilku meczów mowie, ze bym odpuścił temat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?