0

@Bykunn jesteś pewny że w jego przypadku dla dwóch osób? :D

0

@Piorun to zacznij

0

@Suzu większość aplikacji streamingowych z telefonu mają zabezpieczenia przed udostępnianiem, screena jak zrobisz też będzie czarny ekran. Nic na to nie poradzisz. Jedyne co to przez kabel HDMI może zadziałać.

1

@Rust_Cohle weź mnie oznacz na wynik jak można

1

@Kluivert_P morze śródziemne

6

@Shadow23FCB mój szef je mielone, ja kapustę. Statystycznie jemy gołąbki

0

@dawid16dkk a ty doczytaj że jednak są te odsetki :)

2

@dawid16dkk plus odsetki ustawowe :)

0

@kiper09 9 zmian to już jest 4,5 minuty.

0

Oh no... Anyway

0

@KrwawyAlways ja w tamtym roku odebrałem toyotę corollę, ale z poprzedniego rocznika, sporo tańsza a dokładnie taka sama wersja wyposażenia jaka chciałem

1

@Janiama pewnie już 7 lat temu to przewidziałeś

0

@SinMistico gdzie ty miałeś 2 karne

1

@kiper09 a tu cyk, mingueza wejdzie

0

Jestem bardzo ciekawy naszego składu w następnym meczu

0

@Ferran to żeś pocieszył xD

1

Eric dzisiaj dwoi się w ataku i troi w obronie żebyśmy przegrali jednak ten mecz

0

@clyde generalnie nie istnieje coś takiego jak połknięcie języka

1

@Sau_Ron Korea Północna. Przynajmniej nie musiałbym się już nigdy martwić co do garnka wsadzić

0

@TheNekro94 chlanie całą noc nabiera nowego znaczenia

0

@AFA90 sądzę że jakbyś mieszkał w Niemczech, też by się popsuł

0

@Traba727 @Preteee dzięki panowie

0

O ktorej zaczyna się wyścig?

1

@Pawci023x generalnie chodzisz praktycznie samymi ŚPD, ustawiając się na przecinanie podań, ale musisz dużo przewidywać, i używać R2 i L2 (bieg na niskich nogach).

0

@koksik2700 podobno aktualnie najlepszy bank w Polsce to ING, ale sam osobiście mam w mbanku i bnp

0

Nasi to chyba nie chcą w LM grać.

Edit: nie było tematu.

1

Widziałem kiedyś mema, że oglądasz sobie mecz na stadionie na żywo, czilera, nic się nie dzieje, aż tu przychodzi powiadomienie na telefon że padł gol na meczu którym oglądasz. Memy jednak są poważnym źródłem informacji.

0

@Limit_l3ss kto tak pisze xd

0

Danzel, wpuszczaj Luuka za ferrana, fatiego za de Jonga, memphis za Goat'em na 10, fati na lewo i cykamy ten betis

Tak mu powiedziałem

4

Jaki faul tu niby był xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?