6

A najlepsze dopiero przed nami, Barcelońskie ich troje

Coutinho, Dembele, Griezmann (z dużym prawdopodobieństwem)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Zadziwiające jest jak Wy wszyscy doskonale wiecie co się dzieje wewnątrz klubu...

0

Propaganda niczym w TVP

Przyjdą następcy to okaże się wtedy w jakiej kondycji jest Barca

0

@cocopops Ale po co ? co to da ?

0

@BarcaKings965212 A kiedy go widziałeś? Rok temu? W piłce to szmat czasu

3

Juventus chyba za bardzo przyzwyczaił się do brania piłkarzy za darmo.

Jak faktycznie wyjdzie tak jak jest napisane to będzie fajnie, ale szczerze w to wątpię i znowu nas wydymają :D

0

Kiedy ten klub postawi na kogoś z doświadczonego z kompetencjami a nie na nazwisko i PR (z całym szacunkiem dla Puyola, Abidala i Kluiverta)

od czasów Zubiego są to coraz bardziej przypadkowi ludzie

Wraz z końcem Laporty skończyły się czasy La Masii, wprowadzania wychowanków, kupowania graczy tańszych, ale perspektywicznych i rozwijania ich. Kupujemy niejednokrotnie przereklamowane gwiazdy albo ludzi z przypadku, których nie chce trener

Barto kończ...

7

Wielki błąd, powinni go wypożyczyć, gość jest młody, ma potencjał, może być z niego dobry grajek tylko potrzebuje szansy

6

Prawda jest taka, że jego nie powinno tutaj być. Ktoś w nocy wymyślił sobie chyba żeby go ściągnąć. Klub wydał rok temu ponad 40 mln na gościa który był zbędny, a nie wzmocnił lewej obrony. Sztandarowy przykład nieudolności na rynku w ostatnich latach.

Mimo to ja bym go tak łatwo nie oddał, wolałbym wypożyczyć ,gość jest młody ma potencjał, może się rozwinąć

0

@Afamir Prosta matematyka. Lepiej mieć zysk 50 mln i odprowadzić od niego podatek np 20% (to jest 10 mln dla fiskusa) czy lepiej zainwestować te pieniądze i zapłacić fiskusowi niecały 1 mln? Każda firma która generuje duże zyski jest po prostu źle zarządzana. Poza tym od zysku ważniejsza jet płynność - czyli zdolność do pokrywania w terminie zobowiązań krótkoterminowych (czyli na nasze najogólniej mówiąc płacenie rachunków itp w terminie)

1

Zobaczymy jak będzie zmiana warty i będzie zrobiony audyt :) kiedyś też był taki jeden z rekordowym zyskiem :D

0

@Shasta Wiem to była ironia

2

Kabaretu ciąg dalszy w wykonaniu Barto. Ocieplić wizerunek otaczając się byłymi piłkarzami a wynik sportowy, rozwój? Nieważne!! Nic osobiście nie mam do Kluiverta, Abidala ale czy to na pewno są kompetentne osoby na odpowiednim miejscu? Śmiem wątpić, dopóki ktoś się nie zorientuje że ważniejsze są kompetencje niż nazwisko dopóty w tym klubie będzie lipa z wychowankami, a kiedyś była to perła w koronie. Zobaczcie na przestrzeni 15 lat co się stało... żal patrzeć

3

@Eto'o9 R10 zdecydowanie pasuje to do nich :D Kupić za 25 mln i Juventus może odkupić za 10 mln :D

2

Niestety od lat model Barcy bardzo mi się nie podoba i przypomina Galacticos. Kupowanie gwiazdeczek do ataku i nie liczenie się z trenerem kogo potrzebuje. Już dawno nikt z La Masii nikt nie dostał szansy. Wychowankowie zostali zupełnie zepchnięci na margines. Rozumiałbym jakby ktoś dostał szansę i nie dał rady. Ale tutaj ani szansy nie mogą dostać.

W obecnych czasach taki Busi by zginał z rezerwach albo jakimś Leganes

3

Czyli w sprawach sprzedaży bez zmian niestety...

1

Pytanie po co on nam potrzebny?

Lepiej by lewego obrońcę ogarnęli

5

albo... najpierw przeniesie się Cillessen Barca zgarnie kasę, a potem stwierdzą że nie chcą Neto :D

6

Zamiast zgarnąć ze 30 mln z Holendra to i kupić Neto za max 15 to robimy wymianę, aż żal komentować to co się odpierdziela z transferami z i do klubu

0

@MarioVeB! więc lepiej wypakować ponad 100 mln za Dembele i Coutinho ?

Przecież wiadomo że nie każdy w Barcy B dostanie bańkę na kontrakcie. A w pierwszej drużynie ktoś ma tyle co Messi? W każdej drużynie są poziomy. Chodzi o tych najbardziej utalentowanych.

Chodzi o to że lepiej dać takiemu gościowi na kontrakcie 1 mln np przez 5 lat i wtedy albo odpali i mamy fajnego grajka, albo przepadnie (5 mln wtopy w tych czasach to nic) albo się go jeszcze jakoś sprzeda.

Za każdego zdolnego młodziana trzeba teraz wypakować 20-40 mln + kontrakt i ryzyko że przepadnie jest takie samo, więć czemu nie postawić na swoich?

2

Prawda też jest taka że Zarząd musi się ogarnąć i sobie coś skalkulować, oni naprawdę nie widzą że trzeba ryzykować inwestować w młodych, jakoś na tych "wielkich" transferach ostatnio same wtopy

Ile kosztował Kubo 2 mln + 1 mln pensja? czyli na jakieś 5 lat - 7 mln (niech będzie nawet 10 mln), a ile kosztuje ściągnięcia młodych perspektywicznych zawodników? 30-40 mln? Czyli to było małe ryzyko tym bardziej że znali jego potencjał. I nie pitolcie bo Cule itp. Liczy się teraz kasa, za postawę nikt tytułów nie daje a i z La Masi ostatnio nikt się sensowny nie przebił

Podobnie przy przedłużaniu kontraktów z młodymi, powinni im dać więcej kasy, mniej na tym stracą niż potem na kupnie kolejnego młodego.

Niestety Barca od kilku okienek wydaje mnóstwo kasy a niewiele pożytku to przynosi. Co ciekawe więcej dają transfery za mniejsze kwoty, Arthur, Vidal, Lenglet

0

Wyłącz Football Managera. O ile zgadzam się w kwestii, że Rakitic już nei daje nic drużynie to powiedz mi jak sobie wyobrażasz Arthura na lewej pomocy??

0

Malcolm na szpice?? no tak późno było jak pisałeś ten komentarz i mogłeś być zmęczony

0

Śmiać mi się chce z niektórych pomysłów :D
- Malcolm na szpice?? Komentarz zbędny...
- Mbappe?? To nie jest typowa 9, a po drugie już widzę jak PSG go sprzedaje...
- Kane?? Fajnie ale chyba go na nas nie stać po tym jak wyłożono ponad 70 melonów na De Jonga
- Jovic nie widziałem gościa w akcji ale z tego co czytałem jest to typowy napastnik, młody, statystyki w Bundeslidze niezłe i chyba kogoś lepszego biorąc pod uwagę cena/jakość nie jesteśmy w stanie ściągnąć. Potrzebny jest ktoś młody na dorobku.
- w tym wszystkim szkoda Paco, teraz to byłby ktoś idealny no ale...

3

Powinni sobie odpuścić tego gościa. To nie jest typ, który zrezygnuje z części pieniędzy bo chce grać w Barcelonie. Już tu był jeden pazerny na kasę i gdzie jest teraz?

1

Rakitić to w obecnej formie nie nadaje się żeby grać na swojej nominalnej pozycji a co dopiero w obronie

0

To nie było tak. Każdy myślał że kontrakt Alvesa przedłuży się automatycznie ale nie był spełnione wszystkie warunki i klub obudził się z ręką w nocniku

1

Dokładnie. Przy obecnym rynku za takiego grajka trzeba kłaść spokojnie z 60 melonów

3

Ja akurat im się nie dziwie. Po co ogrywać kogoś kogo za chwile nie będzie? Lepiej dać szansę komuś innemu.

Ciekawe jestem co byście powiedzieli jakby taki sytuacja była odwrotna i np takiemu Umtitiemu kończy się kontrakt i go nie przedłuży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?