Grubson
Dołączył/a: styczeń 2021
Wielkopolska
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Kilka wniosków po tym meczu (będącego rozliczeniem kilku ostatnich lat):
1) Ten mecz pokazał, że z każdym rokiem czołówka światowa się od nas oddala. Różnice są coraz większe. Regularnie spadamy w hierarchii. Nie jesteśmy żadnym postrachem dla kolosów. Grają z nami bez kompleksów. Idą jak po swoje. Wystarczy, że mają pomysł, zaangażowanie i trochę techniki.
2) Czeka nas kilka lat odbudowy, ale nie nie róbmy tego na pół gwizdka i zapobiegawczo, a od podstaw.
3) Biorąc pod uwagę nasze problemy finansowe i wewnętrzne konflikty, trzeba postawić na młodych. Im się przynajmniej chce.
4) W starciach z mocnymi rywalami gramy strasznie monotonnie i przewidywalnie. Nie ma elementu zaskoczenia i polotu. Jesteśmy za bardzo uzależnieni od Messiego.
5) Moim zdaniem jedna z najistotniejszych rzeczy-brakuje nam liderów i to w każdej formacji. Messi nie jest typem prawdziwego przywódzccy. Kiedyś był Puyol w obronie, Xavi w pomocy i Messi ciągnął z przodu. W Pedrim, De Jongu, Araujo i Ansu Fati widzę przyszłość, widzę potencjał. Wierzę w nich. Ale każdy z nich potrzebuje w swojej formacji lidera. Oni nie mają takiej osobowości.
6) Ilekroć będą w tej drużynie tacy zawodnicy jak: Busquets czy Lenglet albo Braithwaite NIE MAMY ŻADNYCH SZANS na zwycięstwo w LM, a nawet i w lidze hiszpańskiej. Jeśli od kilku lat Messi i Ter Stegen są naszymi najlepszymi zawodnikami, to wiele mówi o naszej obronie... Z mocnymi rywalami to wygląda katastrofalnie. Jesteśmy totalnie bez mapy w obronie. Gubimy linie, przegrywamy pojedynki jeden na jeden, motorycznie nas niszczą...
7) W ataku nie ma chemii. Pokażcie mi choć jedną akcję bramkową z udziałem całej trójki...
8) Koeman masz moje zaufanie. Cieszę się, że stawiasz na młodych. Mam tylko jedną prośbę (no może nie jedną jednak :p). Jak nie idzie zespołowi, dawaj wcześniej te zmiany. Gorzej raczej nie będzie, a inni złapią minuty, a często i dadzą pozytywny impuls.
To tyle z mojej strony, jestem tu nowy. Całym sercem z Barceloną i jej wiernymi kibicami! Pamiętajcie po każdej porażce jesteśmy bliżej zwycięstwa :) Dobrej nocy cule
0
@Magicc89PL Sorry, ale on zawsze był conajwyżej przeciętny
1
Zastanawiam się od dawna co się jeszcze musi wydarzyć, co jeszcze musi zrobić (albo nie zrobić?) Busquets, aby przestał być wystawiany w pierwszym składzie... P.s. Obrona to kryminał :(
0
@LaSagradaFamilia Zgadzam się
2
Obiektywnie patrząc szykuje się ciężki mecz... Wolę się za bardzo pozytywnie nie nastawiać mimo braku Neymara i Di Marii. Po pierwsze wiecie jak to bywało ostatnimi czasy w LM. A po drugie to mimo wszystko Paryż jest ostatnim finalistą LM. Są naprawdę zgrani. My dopiero budujemy zespół.
Stawiam 1:1 po ciężkim boju.
P.s. W jakiej formie fizycznej musi być Umtiti, że w tak ważnym meczu bez rytmu meczowego po 3-miesięcznej kontuzji Pique wchodzi odrazu do pierwszego składu?
7
Prawda jest taka, że Neymar nie ma lekkiego boiskowego życia w Paryżu...
Ok, może nie raz prowokował swoim zachowaniem. Ale przez przesady. To jak oni go poniewierają i brutalnie faulują, to ja nie mam pytań. To jest chore. Patrzę na to jako postronny kibic piłki nożnej. Zwyczajnie szkoda mi chłopa
5
@Mateee93
Puig chcę się pokazać, nie dziw mu się, że lata jak opętany. Wszyscy nasi w pierwszej połowie byli wczoraj bardzo statyczni, nikt mu nie pomagał w tym wszystkim. Jak biegasz, starasz się mimo, że Ci nie idzie, to jakoś jesteś wstanie w kogoś takiego uwierzyć, ale jak Ci nie idzie i stoisz, to to jest dramat (Busquets, Pjanić)
0
Panowie, rozumiem rozczarowanie wczorajszym meczem Puig-a, ale zobaczcie jak się chłop stara, jaką ma ambicję, mimo że trener publicznie przyznał, że w niego nie wierzy... Będą z niego ludzie jeszcze. Myślę, że latem najlepiej dla niego jakby poszedł na roczne wypożyczenie
0
Normalka, jedna akcja i 0:1 w plecy... Jak to zrozumieć?
0
Moim zdaniem w kwestii drugiej bramki straconej przez nas, to przede wszystkim złe ustawienie Umtitiego spowodowało, że Soldado wyszedł na czystą pozycję. Jakby Samuel był tuż przy nim, ten najprawdopodobniej nie zabrałby się z piłą tak jak to zrobił
0
To jest naprawdę skandal, żeby Barcelona po raz kolejny tak łatwo traciła bramkę... Nie potrafię tego zrozumieć