0

wenger jesteś świetnym noobem

0

oby zagrali

0

:O oby jeszcze więcej było

0

ładna dziara

0

bez komentaza

0

jeszcze pique powinien podwyrzyc forme bo narazie to 0 gra

0

Smuda....

0

Nobo to jest polska liczy sie tylko kasa nic wiecej...

0

0

Ależ on ich sobie robił ale tego drugiego to już miał troszke szczęścia ale i tak było to dobre. TAK DALEJ

0

Byłem już na GD jak barca wygrała 5-0 (La manita) było cudnie GD to najciekawsze a zarazem niekiedy najbrutalniejsze mecze świata.

0

Wreszcie obejzałem wyrównane Grand Derby i przyznam sie ze jak benzyna szczylil to sie zaczlem bac!

0

przecierz xavi cec i iniesta podejze mieli odpoczac

0

Życze mu jak najlepiej

0

sam lepiej nie wygląda z niego to goryl a z marcelo orangutan

0

Napisz Komentarz: Bez Kolentarza

0

powiem wam jedno pele nie umie sie pogodzic ze messi jest lepszy od niego

0

kurcze nie umiem juz sie doczekac sie villi i afelaya na euro i na camp nou!!

0

Ale jak barca jednak kupi neymara to by sie przyzwyczajił i wkonco grał by tak jak np. Villa. Neymar to wspanialy zawodnik oto dowod

0

Myśle że transwer neymara to dobry byl by pomysl ale mamy przeciez cuenke sancheza i wielu innych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?