Gorzki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Kryry
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wenger jesteś świetnym noobem
0
oby zagrali
0
:O oby jeszcze więcej było
0
ładna dziara
0
bez komentaza
0
jeszcze pique powinien podwyrzyc forme bo narazie to 0 gra
0
Smuda....
0
Nobo to jest polska liczy sie tylko kasa nic wiecej...
0
0
Ależ on ich sobie robił ale tego drugiego to już miał troszke szczęścia ale i tak było to dobre. TAK DALEJ
0
Byłem już na GD jak barca wygrała 5-0 (La manita) było cudnie GD to najciekawsze a zarazem niekiedy najbrutalniejsze mecze świata.
0
Wreszcie obejzałem wyrównane Grand Derby i przyznam sie ze jak benzyna szczylil to sie zaczlem bac!
0
przecierz xavi cec i iniesta podejze mieli odpoczac
0
Życze mu jak najlepiej
0
sam lepiej nie wygląda z niego to goryl a z marcelo orangutan
0
Napisz Komentarz: Bez Kolentarza
0
powiem wam jedno pele nie umie sie pogodzic ze messi jest lepszy od niego
0
kurcze nie umiem juz sie doczekac sie villi i afelaya na euro i na camp nou!!
0
Ale jak barca jednak kupi neymara to by sie przyzwyczajił i wkonco grał by tak jak np. Villa. Neymar to wspanialy zawodnik oto dowod
0
Myśle że transwer neymara to dobry byl by pomysl ale mamy przeciez cuenke sancheza i wielu innych