0

kakują na Ibre a tymczasem jego asysta i w efekcie gol;)

0

to zrob przej rojadir.. tam masz godz 18.00 mecz getafe barca wcisnij potem 2 kanaly sa - prosciej sie nie da!

0

wejdz najlepiej na rojadirecta i w kanale Digisport2 wcisniej Sopcast:)

0

cat4lonczyk

ściągnij Sopcast i w kanale wpisz Channel - 30931

Mam 1mb i śmiga bez przycinki:)

z 5 minut bedzie wczytywac, musi dojsc przynajmniej do 70%

milego ogladania:)

Go Barca!

0

po co on nam?

0

Ale pewny siebie..

0

Oby w zimowym okienku go ściągnęli.

Apropos - Fabregas ładny strzał;D

0

tak Tylko że chwile póżniej Villa strzelił i asystował dzięki temu Pique trafił;)

0

Mam nadzieje ze Messi tez dziś ustrzeli;)

Ale Silva wymiata! Widział ktoś?

0

Robinho jest genialny i marze by grał dla Barcy!

0

dzieki!!! oby kazdy skrot byl tej jakosci;) pozdro

0

wybaczmy Frankowi:p

0

Jezus nowa ksywa Dmytry :P

0

egoista Ibra.. jak nie nasza Barca w ataku..:[

0

ale Ramos jest młody jeszcze;) a Henry to weteran futbolu, szczerze to wierze ze sobie z nim poradzi;)

0

mam nadzieje że nasi kibice przywitają Samuela owacją na stojąca zarówno na początku meczu jak i przy ewentualnym trafieniu Perły.

0

Tarzan wygrał ;D

0

Maicon dobry obrońca, ciężko będzie Henry'mu go przejść

0

Siema. Jak dla mnie mecz z Interem to będzie spacerek;)

Myślę że po 6 meczach 15 pkt zdobędziemy napewno:) pozdro

0

Barca, Juve, Fiorentina i Wolfsburg - była by jazda co spotkanie ;D

0

no podajcie jakis link do sopcasta nie badazcie tacy !

0

dajcie na sopcasta;)

0

Prosiłbym o link na Sopcast (numer kanału) pozdrawiam:)

0

pewnie że by sie przydał, nie jest powiedziane ze by grzał ławe, gdyby Iniesta byl kontuzjowany to grał by Fabregas, gdyby Henry nie mogl grac, Iniesta szedłby w jego miejsce a w miejsce Iniesty Cesc;)

Mam nadzieje, ze go sciagna !

0

A Thiago gdzie?

0

Oby Thiago załapał sie do Barcelony A bo to mega talent, czekałem aż zagra i się doczekałem wkońcu:) Jonathan tez mógłby się wbić w drużyne już na ten sezon!!! Pozdro

0

Ma rację! On będzie prawdziwym crackiem naszego zespołu;)

0

poprosze o skrót z meczu:)

0

Jak dla Mnie, młodzi zagrali wyśmienicie.. Jonathan, Pedro, Jeffren i Thiago, ten ostatnio zasługuje na pierwszy skład jak i cała reszta. Gai jak narazie nie przekonuje - za dużo strat ale walczy i to się liczy. Szkoda, że nie grał Xavi.. wtedy było by stabilniej i może byśmy więcej ustrzeili. Myślałem, że MC będzie lepsze, bo przecież tak się wzmocnili.. moim zdaniem z pierwszą 11 Barcy dostali by tęgie lanie;)

Ogólnie mecz ciekawy i to bardzo. Pozdro Visca Barca!

0

dajcie numer kanału do Sopcast prosze..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?