Myślicie że ten nieszczęsny Espanyol zdoła się utrzymać? Ja coś czuje że niestety tak,no ale cóż z jednej strony fajnie jakby spadli a z drugiej straciłaby na tym liga,byłoby bez derbów.
Tyle lat stąpania po cienkim lodzie,zdarzyło się coś do nie przewidzenia i ten nieudolny zarząd ma za swoje.Bartomeu uczynił Barcelonę najgorzej zarządzanym klubem z wielkich i ma czelność dalej być na tym stanowisku,dziwię się Katalończykom że nie urządzają jakichś protestów wzywających do jego dymisji,ciekawe czy on zdaje sobie sprawe jak bardzo go kibice nie znoszą...
@Chwytliwy Sancho święty w tym BVB nie jest,pamiętam że było dużo informacji że sprawia dużo problemów ”wychowawczych”,spóźniał się na trening,przed meczem z Barceloną na odprawę itd.
2
Fame mma przy tej walce Pudziana z Szeligą to mistrzostwa świata
0
@FCMichalo O dzięki :)
0
@BarcaInfo To pewnie też ale plotki jutro napewno się pojawią.
2
@busquets5 Jeszcze w tych strojach..
1
Brak Arthura=ciąg dalszy spekulacji
1
@LuisSalvano Nie róbmy sobie nadziei bo to się nie stanie jestem tego pewny.
0
Myślicie że ten nieszczęsny Espanyol zdoła się utrzymać? Ja coś czuje że niestety tak,no ale cóż z jednej strony fajnie jakby spadli a z drugiej straciłaby na tym liga,byłoby bez derbów.
0
Olmo z golem dla Lipska
3
@kubix05 Chyba reklamy z przerwami na Forrest Gumpa :)
3
@BarcaInfo Alderweireld? xD Ndombele może być.
0
@Chwytliwy A jakie rozszerzone przedmioty masz ?
0
Wątpię że ten Lautaro tu trafi Inter nie odda go w zamian za piłkarzy jak już to klauzula,a Barce jak wiadomo nie stać na nią.
1
@SonBarcaGoku Nie musi mu idealnie wychodzić,ale śmieszne są te jego odliczanie kroków i ten rozkrok jakby mu to jakoś pomagało.
0
Można gdzieś obejrzeć powtórkę tej Gromdy?
2
Lucho niezła bródka :P
3
Tyle lat stąpania po cienkim lodzie,zdarzyło się coś do nie przewidzenia i ten nieudolny zarząd ma za swoje.Bartomeu uczynił Barcelonę najgorzej zarządzanym klubem z wielkich i ma czelność dalej być na tym stanowisku,dziwię się Katalończykom że nie urządzają jakichś protestów wzywających do jego dymisji,ciekawe czy on zdaje sobie sprawe jak bardzo go kibice nie znoszą...
2
@Chwytliwy Sancho święty w tym BVB nie jest,pamiętam że było dużo informacji że sprawia dużo problemów ”wychowawczych”,spóźniał się na trening,przed meczem z Barceloną na odprawę itd.
0
@MelchioR +1 ;D
0
@Chakalaka A to nie dzięki,chciałem biegacza ;p
0
@Chakalaka A będziesz przypadkiem jutro biegać ? :p
0
Korzysta ktoś z aplikacji Endomondo?Miałbym prośbę :D
0
@Pilka_jest_okragla Gra w rezerwach,może coś z niego być ale nie nastawiałbym się na to.
0
@BarcaInfo Taki pobyt u Kloppa by mu dobrze zrobił,jeśli by miało jeszcze coś z niego być.
1
@Chwytliwy Mi przypomina grubszego Dannego Trejo.
5
@BarcaInfo Ten całkiem z lewej nie pasuje.
0
Były ostatnio jakieś informacje odnośnie Desta?
0
@TheNekro94 Wczoraj zamówiłem sobie matero z Palo Santo,faktycznie jest różnica w porównaniu z ceramicznym?
0
Real nie będzie grał na Bernaneu?
0
Lepiej kupić bombille z pierścieniem chłodzącym czy złotą,która fejn wyzdrzy?
0
Zamawiał ktoś na stronie naturalmarket i płatność przed odbiorem? Czy jest bezpieczna?