2

Fame mma przy tej walce Pudziana z Szeligą to mistrzostwa świata

0

@FCMichalo O dzięki :)

0

@BarcaInfo To pewnie też ale plotki jutro napewno się pojawią.

2

@busquets5 Jeszcze w tych strojach..

1

Brak Arthura=ciąg dalszy spekulacji

1

@LuisSalvano Nie róbmy sobie nadziei bo to się nie stanie jestem tego pewny.

0

Myślicie że ten nieszczęsny Espanyol zdoła się utrzymać? Ja coś czuje że niestety tak,no ale cóż z jednej strony fajnie jakby spadli a z drugiej straciłaby na tym liga,byłoby bez derbów.

0

Olmo z golem dla Lipska

3

@kubix05 Chyba reklamy z przerwami na Forrest Gumpa :)

3

@BarcaInfo Alderweireld? xD Ndombele może być.

0

@Chwytliwy A jakie rozszerzone przedmioty masz ?

0

Wątpię że ten Lautaro tu trafi Inter nie odda go w zamian za piłkarzy jak już to klauzula,a Barce jak wiadomo nie stać na nią.

1

@SonBarcaGoku Nie musi mu idealnie wychodzić,ale śmieszne są te jego odliczanie kroków i ten rozkrok jakby mu to jakoś pomagało.

0

Można gdzieś obejrzeć powtórkę tej Gromdy?

2

Lucho niezła bródka :P

3

Tyle lat stąpania po cienkim lodzie,zdarzyło się coś do nie przewidzenia i ten nieudolny zarząd ma za swoje.Bartomeu uczynił Barcelonę najgorzej zarządzanym klubem z wielkich i ma czelność dalej być na tym stanowisku,dziwię się Katalończykom że nie urządzają jakichś protestów wzywających do jego dymisji,ciekawe czy on zdaje sobie sprawe jak bardzo go kibice nie znoszą...

2

@Chwytliwy Sancho święty w tym BVB nie jest,pamiętam że było dużo informacji że sprawia dużo problemów ”wychowawczych”,spóźniał się na trening,przed meczem z Barceloną na odprawę itd.

0

@MelchioR +1 ;D

0

@Chakalaka A to nie dzięki,chciałem biegacza ;p

0

@Chakalaka A będziesz przypadkiem jutro biegać ? :p

0

Korzysta ktoś z aplikacji Endomondo?Miałbym prośbę :D

0

@Pilka_jest_okragla Gra w rezerwach,może coś z niego być ale nie nastawiałbym się na to.

0

@BarcaInfo Taki pobyt u Kloppa by mu dobrze zrobił,jeśli by miało jeszcze coś z niego być.

1

@Chwytliwy Mi przypomina grubszego Dannego Trejo.

5

@BarcaInfo Ten całkiem z lewej nie pasuje.

0

Były ostatnio jakieś informacje odnośnie Desta?

0

@TheNekro94 Wczoraj zamówiłem sobie matero z Palo Santo,faktycznie jest różnica w porównaniu z ceramicznym?

0

Real nie będzie grał na Bernaneu?

0

Lepiej kupić bombille z pierścieniem chłodzącym czy złotą,która fejn wyzdrzy?

0

Zamawiał ktoś na stronie naturalmarket i płatność przed odbiorem? Czy jest bezpieczna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?